אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעותביטוח נסיעות חינמי לחו"ל – כדאי או לא?
אם אתם בעלי כרטיס אשראי בינלאומי הינכם זכאים לשירות ביטוח נסיעות לחו"ל בחינם הניתן לכם כהטבה ללקוחות חברות האשראי. אין ספק כי מדובר בהטבה ללקוח אך מאיפה נובע הרווח לחברות כרטיסי האשראי – הרי אנו חיים בעולם עסקי ואין מתנות חינם.

ביטוח נסיעות- תהליך רכישת פוליסה
חלק אינטגראלי בתהליך היציאה לטיול בארץ או בחו"ל הוא רכישת פוליסת ביטוח נסיעות המקיפה את כל רמת הסיכון או האתגר או התרחישים העלולים להיגרם לנו כתוצאה מאותו מסע, טיול או ביקור עסקי או חברתי.

ביטוח תרמילאים- להרפתקה בטוחה יותר
הודו, אפריקה, דרום אמריקה, אוסטרליה, אפילו אירופה. אנו חיים בתקופה שבה כל העולם מונח פרוס על כף ידינו, ורק מחכה שנחליט להיכן נרצה לנסוע ואיפה נרצה לטייל, לחוות ולהתרגש.

ביטוח נסיעות לחו"ל – לקרוא לפני הנסיעה
במהלך שהותנו בחו"ל, עלולים להתקיים אירועים בלתי צפויים, כמו פציעות שונות וכדומה, המאלצים אותנו לקבל טיפול רפואי במהלך שהותנו שם.

ביטוח נסיעות – ליהנות מטיול בראש שקט
ביטוח נסיעות לחו"ל הינו ביטוח הכרחי בין אם אתם מתכננים שהות ארוכה בחו"ל או בין אם טיול קצר של כמה ימים בודדים. ביטוח נסיעות יאפשר להם את כיסויים וכן גם כיסויים נוספים, ההכרחיים במהלכה של נסיעה לחו"ל ויאפשר לכם ליהנות מטיול בראש שקט.

ביטוח נסיעות לנוסעים למזרח
כולנו רגילים לחיות בתנאים התואמים את מדינות העולם המפותח. שירותי תברואה ושירותים מוניציפאליים בסיסיים הם מובנים מאליהם כשאנו נמצאים במדינת ישראל, אך כשאנו בוחרים לנפוש ולטייל במדינות העולם השלישי התנאים הבסיסיים אליהם אנו רגילים הם בגדר מצרך נדיר.

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח נסיעות
היום קל יותר מתמיד לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. כל מה שנדרש הוא להרים את הטלפון ולהתקשר למספר הטלפון המפורסם על ידי חברת כרטיסי האשראי. במקרים רבים פוליסה זו אינה מספיקה או מכסה את צרכי המבוטח.

כיצד רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל
לפני כל פעולת רכישה של מוצר או שירות מסוים עלינו לבחון בצורה אובייקטיבית את מאפייני אותו מוצר או שירות, סוגיו ותכונותיו הכלליות ולוודא כי אותו מוצר נבחן בהתאם ליכולתו לספק את רצונותיי בנושא מסוים. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל הפכה לפעולה טריוויאלית בימים אלו.

השוואת ביטוח נסיעות מכבי מול מול כללית מושלם
כשאתם נוסעים לחו"ל אתם רוצים שיהיה לכם שקט נפשי בכל הקשור לטיפול בתקלות אפשריות. זה יכול להתחיל בכרטיסי טיסה שבוטלו שלא בשליטתכם, להמשיך במטען שנגנב או ניזוק אבל בעיקר, ביטוח נסיעות איכותי נותן לכם פתרון יעיל במקרים של בעיה רפואית. מטיפול חירום בשיניים ועד לא עלינו

החשיבות של ביטוח נסיעות בטיול של אמצע החיים
הגעתם לאמצע החיים הקריירה פורחת, הילדים גדלים פתאום מדגדג לכם לעשות פאוזה. איזה סיפור שעלה בynet על משפחה שעשתה טיולים תרמילאים בהודו מפיל אצלכם את כל האסימונים. ישיבה משפחתית אחת זורקים את הרעיון לחלל האווויר. הילדים מן הסתם כולם קונים אותו. מי לא אוהב טיול ארוך

כל הגורמים המספקים ביטוח נסיעות
נכון להיום ישנם שלושה סוגי גופים המספקים ביטוח נסיעות לחו"ל. חברות כרטיסי האשראי, חברות ביטוח וקופות החולים. כדי שיקל עליכם לקבל את ההצעה הטובה ביותר ריכזנו עבורכם את המידע הבסיסי על כל אחד מהגורמים המבטחים

מדריך בסיסי לביטוח נסיעות
מהן ההרחבות הנפוצות אותן מבוטחים רבים ישקלו לרכוש במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, באילו מצבים הן נדרשות וממה יש להזהר ברכישתן.

כפל ביטוח בפוליסות ביטוח נסיעות
פעמים רבות כאשר באים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל למשעה כבר קיימת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל תקפה מחברות כרטיסי האשראי או מקום העבודה דבר העלול להביא לקשיים בגביית הפיצוי מחברות הביטוח בעת קרות מקרה ביטוחי.

ביטוח נסיעות בגילאים המבוגרים
כיום, כאשר נסיעות לחו"ל הפכו לעניין של מה בכך ואנשים רבים, בגילאים שונים, נוסעים, מה מייחד את אוכלוסיית המבוגרים ולמה עליהם לשים לב בעת רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל – על כך במאמר.

ביטוח נסיעות שנתי
פוליסות ביטוח נסיעות שנתי מבטיחות כי תהיה מכוסה לכל הנסיעות אשר תערוך במהלך השנה, וכוללות סעיפי כיסוי אף עבור החמרה במצב רפואי קודם וביטוח מטען מורחב.

טרוולשור- ביטוח נסיעות אונליין
ביטוח נסיעות הוא בגדר חובה לכל אדם שנוסע לחו"ל או מוציא קבוצה גדולה לטיול בארץ. הביטוח מעניק למטייל את השקט הנפשי כי במידה ותקרה תאונה העלויות הכספיות לא יהיו תחת דאגתו

מה נכלל במחיר ביטוח נסיעות
כאשר באים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, הפוליסה כוללת רכיבים שונים. מהם רכיבים אלו ומהן הסיבות אשר לרכישתם, על כך במאמר.

ביטוח נסיעות בהריון
המאמר מפרט דברים שחשוב לדעת, בנוגע לביטוח נסיעות עבור נשים בהיריון.

מתי יש לרכוש הרחבות לביטוח נסיעות?
רכישת פוליסת ביטוח נסיעות היא היום עניין של מה בכך, אולם דווקא קלות הרכישה גורמת לעתים פספוס אשר השלכותיו עלולות להיות חמורות

ביטוח מטען במסגרת ביטוח נסיעות
אחד הסעיפים אשר כלולים בביטוח נסיעות לחו"ל הוא סעיף המטען. לאוכלוסיות שונות קיימים צרכים שונים ביחס לסעיף זה כדוגמת ביטוח הלפטופ, תרמיל הנסיעות או פיצוי באיחור הגעת המטען.

מתכננים חופשה עם הילדים בחו"ל? אל תשכחו את הביטוח
מתכננים חופשה עם הילדים בחו"ל? אל תשכחו את הביטוח וגם על מה לשים דגש לפני נסיעה לחו"ל עם ילדים.

ביטוח נסיעות לחו"ל וכרטיסי הטיסה
נסיעה לחו"ל עלולה לפגוע בנו כספית גם אם לא נקלענו לתאונה ואף מטעננו לא נגנב. סעיף הוצאות נוספות במסגרת פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל נותן מענה על מצבים אלו, אח עד כמה אנו מודעים אליהם?


עמוד 2 מתוך 2
[1]   [2]