אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח רכב

ביטוח רכב

מאמרים בנושא ביטוח רכב, הכוללים מידע בנושא השוואת ביטוחי רכב, מידע בנושא ביטוח רכב מקיף, ביטוח רכב חובה וכדומה.

ביטוח רכב, לחיים בטוחים וקלים יותר
ביטוח רכב, אחת מההוצאות הנפוצות ביותר בקרב משקי הבית בישראל, ומדוע? היות ובהתאם לחוק הפלת"ד כל בעל כלי רכב מנועי מחויב ברכישת ביטוח חובה לרכב כברירת מחדל. ר

אופן בחירת הביטוח לרכב
ביטוח למכונית הינו צורך נדרש חוקית ומעשי לכל אזרח בעל רכב בכל מצב. מצויים סוגים נבדלים של ביטוח מכונית, ובאחריות כל אזרח בעל רכב להחזיק ברשותו כסוי בתוקף.

ביטוח צד ג לרכב – לכל אותם מקרים לא נעימים
על ביטוח צד ג' שמעתם? ביטוח צד ג' נועד לכסות במקרה של נזק לצד שלישי, במידה ואין במקרה של תאונה ביטוח צד ג', הנהג הפוגע ישלם מכיסו -וחבל.

ביטוח רכב מורחב – מהן האפשרויות העומדות בפניכם ?
תקופת חידוש ביטוח לרכב שלכם מעלה בכל פעם מחדש את שאלת ההרחבות המוצעות והמידה בה אלה משתלמות לכם, כבעלי הרכב המבוטחים. נציג הפעם את ההרחבות הנפוצות ביותר לביטוח הרכב תוך התמקדות בהרחבות המשתלמות והנפוצות ביותר.

ביטוח רכב מורחב – מהן האפשרויות העומדות בפניכם ?
תקופת חידוש ביטוח לרכב שלכם מעלה בכל פעם מחדש את שאלת ההרחבות המוצעות והמידה בה אלה משתלמות לכם, כבעלי הרכב המבוטחים. נציג הפעם את ההרחבות הנפוצות ביותר לביטוח הרכב תוך התמקדות בהרחבות המשתלמות והנפוצות ביותר.

ביטוח רכב, ברירת מחדל, שאי אפשר בלעדיה
אנשים מטבעם שונאי סיכון ולכן נוהגים לרכוש מגוון ביטוחים, כאשר אחד הבולטים מהם הינו ביטוח רכב.

ביטוח רכב - דברים שיש לדעת
ביטוח מקיף הוא לא ביטוח אותו יש לעשות על פי הדין כמו ביטוח חובה, ביטוח מקיף נקבע לאפשר כיסוי עבור נזקים אשר נגרמים למכונית בזמן תקרית. לא קיים כרגע שום דין אשר יש בכוחו להגן על נכס בעת התנגשות ולאמיתו של דבר מישהו שחפץ בערובה זו מחויב לרכוש אותה באופן פרטי.

ביטוח רכב, תמצאו אותו בכל בית
בעידן החיים המודרני כמעט כל משק בית בישראל מחזיק לכל הפחות רכב אחד אם לא שניים ויותר, ומכאן המשמעות הנלווית היא כי כל משק בית שכזה מוציא מדי שנה ממיטב כספו בעבור רכישת ביטוח רכב, ומדוע? ראשית בכדי לכסות את השקעתו אך גם בשל העובדה הפשוטה כי מדובר במוצר חובה.

מה בדיוק מכוסה במסגרת ביטוח רכב וכיצד מפעילים זאת בפועל?
כולם יודעים כי רכישת רכב מלווה תמיד בביטוח רכב, ובמיוחד נכון הדבר לגבי ביטוח חובה שכל בעל רכב מחויב לרכושו על פי חוק הפלת"ד, אולם האם פעם עצרתם ושאלתם עצמכם מה בדיוק מכוסה במסגרת ביטוח הרכב וכיצד עליכם לפעול כאשר אתם מעוניינים להפעילו?

ביטוח רכב הוא חשוב, השוואה חשובה לא פחות
ישנן הרבה חברות המציעות ביטוח רכב. ביטוחי הרכב השונים כוללים כיסויים שונים ולעתים ההבדל בין מחירי הביטוח השונים נובעים מהבדלים בכיסוי. כאשר מבצעים השוואת ביטוח מחירי רכב אנחנו צריכים לבדוק היטב את האותיות הקטנות, ולהבטיח כי אנחנו מקבלים את הכיסוי המרבי בעלות הנמוכה ביותר

מכסים את הכל בעזרת ביטוח רכב מקיף
לא סתם ביטוח - ביטוח מקיף לרכב מכסה לא רק מקרים של תאונות אלא גם מקרים של השחתה וגניבה, לכן ביטוח מקיף מכסה בעיקר את השקט שלך.

דברים שרצית לדעת על ביטוח רכב ולא היה לך את מי לשאול
גם ברכישת ביטוח אפשר להיות חכמים. בשביל לדעת כיצד לרכוש ביטוח רכב, אילו סוגי ביטוח רכב קיימים ואיזה ביטוח מאתים ולמי. המאמר הזה נועד לתת לכם את כל המידע שחשוב לדעת על ביטוח לרכב.

ביטוח רכב במדינת ישראל
כבישי ישראל הם מתכון בטוח לאסון. הידעתם כי מדי שנה מתרחשות יותר מ-300,000 תאונות דרכים? לכן בכדי להגן על עצמכם מפני הסכנות האורבות לכם חיוני כי תרכשו ביטוח רכב שיעניק לכם הגנה ועזרה כספית במקרה הצורך.

מדריך לרכישת ביטוח רכב, זה דווקא קל.
בטרם אתם רוכשים כל מוצר רצוי וחשוב שתדעו בעבור מה אתם משלמים ממיטב כספכם ולפיכך מומלץ להרחיב את ידיעותיכם בכל הנוגע לענף ביטוח רכב, בוודאי נוכח העובדה כי כמעט כל בית בישראל מחזיק ברכב אחד או שניים.

הדרכים השונות לביצוע השוואת מחירי ביטוח רכב
כמו בכל מוצר, גם ביטוחי הרכב מציעים מגוון של אפשרויות ומגוון של תעריפים שונים. בבואנו לרכוש ביטוחי רכב, פעמים רבות אנו מוצאים עצמנו מתלבטים איזה ביטוח רכב לרכוש ומאיזו חברת ביטוח.

ביטוח רכב כי אין תחליף
טבע האדם הינו להיות שונא סיכון, אנשים אוהבים לדעת שהם מגובים ומה צופה להם פני העתיד, בשל כך שוק הביטוח צומח וגודל ללא הפסקה ובעיקר נכון הדבר לגבי ביטוח רכב שמהווה חלק עיקרי בתחום פעילותן של חברות הביטוח.

נהג, זה חובה עליך!
רק מחשבה סטטיסטית יכולה למצוא שבין התאונות השונות נמצא רכב שאין ברשות בעליו תעודות ביטוח חובה הנדרשות כחוק. במקרה כזה הופכים חייו של הנהג הפוגע או הנפגע לסיוט מתמשך בנוסף לרמת הפציעה המשתנה.

כל מה שרצית לדעת על ביטוח רכב
אז רכשתם רכב חדש. מזל טוב. כעת, עליכם לבטח אותו. לא ניתן לוותר, כמובן, על ביטוח החובה, שכשמו כן הוא – חובה. אך מה לגבי פוליסות ביטוח רכב אחרות? מאמר זה מרכז את מגוון הנושאים אודות ביטוח רכב ונגזרותיו השונות: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף

שוק ביטוח רכב – ההבדל בין ביטוח חובה לרכב לבין ביטוח מקיף לרכב
רכישת ביטוח רכב כדאית, אך אז עולה השאלה איזה ביטוח רכב לרכוש? מה עדיף ביטוח חובה או מקיף ומהו בעצם ההבדל ביניהם?

ביטוח רכב – הביטחון הנפשי שלכם
אחד מהביטוחים הנפוצים ביותר בישראל הינו כמובן ביטוח רכב. ביטוח רכב הינו שם כללי למספר ביטוחים המשולבים יחדיו בכדי לתת מענה והגנה מושלמים בכל הנוגע לנזקי גוף או רכוש ביחס לרכב.

ביטוח רכב- מורה דרך לנהג הצעיר
במדינת ישראל מאפשר החוק לכל בעל תעודת זהות כחולה, החל מגיל 16.5, להתחיל ולקחת שיעורי נהיגה לצורך קבלת רישיון נהיגה לרכב פרטי.

ביטוח מקיף לרכב – למי הוא מיועד
פגיעה ברכב או אובדנו עלול להביאכם לכדי פגיעה כלכלית קשה גם כן, ולכן ובעיקר כדי למנוע זאת, מוצע לכם ביטוח מקיף לרכב, שנועד לכסות בדיוק פגיעות מסוג אלה, פגיעות שנגרמו לרכבכם כתוצאה מתאונה או במקרים של אובדן הרכב באופן מלא.

ביטוח רכב שווה כל שקל
אין חדש תחת השמש בכל הנוגע לבטיחות בדרכים בישראל, מדי יום אנו עדים למספר רב של תאונות דרכים, הרוגים, פצועים ונזק רב לרכוש, אם אתם רוצים לשמור על עצמאות כלכלית בראש שפוי כדאי לכם לרכוש ביטוח רכב שיגן עליכם מפני נזקים כלכליים גם בגין נזקי גוף וגם רכוש.

השכרת רכב בפתח תקווה - כל מה שצריך לדעת
השכרת רכב בפתח תקווה אולי נשמע תמוה אך העיר מרכזת את החברות המובילות בארץ בתחום של השכרת רכב. לכן, השכרת רכב בפתח תקווה לא נשמע תמוה לאנשים המתעסקים בענף. המיקום המרכזי של העיר הופך אותה למקום מושלם

כיצד לערוך השוואת מחירי ביטוח מקיף בצורה הטובה ביותר
חברות ביטוח רבות מציעות מגוון של ביטוחי רכב, הכוללים כיסויים ותנאים שונים. במידה ואתם מעוניינים לרכוש ביטוח מקיף לרכב שלכם, חשוב שתערכו השוואת מחירי ביטוח מקיף בצורה הטובה ביותר, כדי לוודא שבחירתכם תהיה המתאימה והאטרקטיבית ביותר.

ביטוח רכב - כללי אצבע לבחירה
אם ברשותכם רכב, ודאי ידועה לכם חשיבותו הרבה של ביטוח רכב. אם אתם מתכננים לרכוש רכב חדש או צריכים לחדש את ביטוח הרכב שלכם, כדאי שתכירו את אפשרויות הביטוח השונות, המוצעות על ידי חברות הביטוח.

קולביט - כיצד להשיג ביטוח רכב זול?
ביטוח רכב זול הוא משאת חייו של כל נהג, האמנם? חסר עוד משפט במשוואה הזו על מנת שתהיה אמיתית: זול ומשתלם. משתלם, זה אומר שהנהג לא ישלם הרבה כסף כעת, כשהוא מתחייב לחוזה שנתי מול חברת הביטוח,

ביטוח רכב – כל מה שרציתם לדעת
המושג ביטוח רכב נשמע גדול ומפחיד ולכן במאמר זה ננסה לפשט לכם את העניינים. ביטוח רכב כולל בחובו מספר ביטוחים כאשר העיקריים והחשובים ביותר הם ביטוח חובה וביטוח מקיף.

מחשבון ביטוח רכב – כדי לבחור את הביטוח הנכון ביותר עבורכם
מחשבון ביטוח רכב מאפשר לכל המעוניין ברכישתו של ביטוח מכל סוג שהוא, לבצע השוואה בין הביטוחים השונים המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות.

השוואת מחירי ביטוח רכב – לבחור את ההצעה הטובה ביותר מבין מגוון האפשרויות
לצורך השוואת מחירי ביטוח רכב תדרשו לספק מידע לגבי סוג הרכב ומאפייני הנהג. האם מדובר ברכב פרטי, מסחרי או אולי אופנוע או רכב משא. בנוסף, מהו נפח המנוע שלו, האם קיימות כריות אוויר ברכב ומהו סוג השימוש בו.

השוואת ביטוח חובה – כדי לקבל את ההחלטה הנכונה
השוואת ביטוח חובה מבטיח לבוחר בביטוח מסוג זה, קבלתה של ההצעה המשתלמת ביותר, המתאימה לרכב שבבעלותו. השוואת ביטוח חובה, ביטוח מקיף או כל ביטוח אחר, חשובה במיוחד לצורך קבלת ההחלטות הנכונות ביותר.

ביטוח צד ג' – חובה לקרוא
ביטוח צד ג' הינו ביטוח מינימאלי ביותר. הבוחרים בביטוח מסוג זה הינם בדרך כלל בעלי מכוניות ישנות יותר, המעדיפות לבחור בביטוח כזה, ביטוח צד ג', כתוספת לביטוח חובה, במקום ביטוח מקיף.

ביטוח מקיף לרכב – כל מה שרציתם לדעת
ביטוח מקיף לרכב מתייחס לכמה וכמה כיסויים שונים, שאינם בתוספת של תשלום. למשל, במידה וחלילה תהיו מעורבים בתאונת דרכים ותידרשו בהגנה משפטית, ביטוח מקיף לרכב, מספק לכם זאת.

כל מה שצריך לדעת על מחירי ביטוח רכב
מחירי ביטוח רכב משתנים בין סוגי הביטוח בו בוחרים ובין החברות המציעות אותם. ביטוח רכב בחברה מסוימת יכול להיות במחיר זול יותר, מאשר ביטוח דומה בחברה אחרת, אך סביר להניח שההבדלים יבואו לידי ביטוי בפוליסות עצמן או במילים אחרות בכיסויים.

השוואת המחירים של הביטוח שלכם מתחילה כאן
מחירי ביטוח מקיף יכולים להשפיע בצורה עמוקה מאוד על סוג הביטוח אותו נבחר. למרות שכולנו מודעים לפרמטרים נוספים שאינם קשורים למחיר כמו אופי חברת הביטוח, הניסיון שיש להם וכמובן הכיסויים היא מציעה.

האם יש דבר כזה ביטוח רכב זול וכיצד משיגים אותו?
ביטוח רכב זול הוא אמנם ביטוי הקוסם לכולנו, אך כדאי לזכור כי ביטוח רכב זול הוא לא הדבר החשוב ביותר בעת רכישת ביטוח.

מבטיחים מראש נסיעה בטוחה באופנוע
כל מי שאי פעם רכב על אופנוע או על קטנוע יודע עד כמה הביטוח חשוב. כמו המעיל והכפפות בחורף או הקסדה בכל יום מימות השנה, ביטוח אופנוע הוא הדרך היחידה להבטיח שבמקרה של פגיעה, חס וחלילה, יזכה רוכב האופנוע לטיפול רפואי גם אם יכולתו הכלכלית אינה מאפשרת זאת.

אל תספידו את סוכן הביטוח
אם יצא לכם לראות בזמן האחרון את הפרסומת לחברת הביטוח הישיר אשר עושה שימוש סאטירי וציני במעמד סוכן הביטוח וודאי תסכימו איתי כי מדובר במשחק מלוכלך.

המדריך לכל סוגי ביטוח הרכב לכלי רכב פרטיים
מהן הפוליסות השונות המרכיבות את ביטוח רכב לרכבים פרטיים עד ארבעה טון, מה ההבדלים בינהם ולמה יש לשים לב כאשר באים לרכוש פוליסה כזו.

תביעות ביטוח רכב
בישראל קיימים שלושה סוגים של ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. כשמו כן הוא מחייב ביטוח החובה כל רכב הנוסע בכביש או שיש לו רישיון בתוקף והוא מכסה נזקי גוף בלבד שנגרמו כתוצאה מתאונה

ההיסטוריה החוקתית של ביטוח רכב חובה
פוליסות ביטוח לרכב כוללות שני מרכיבים עיקריים: פוליסות ביטוח חובה לרכב ופוליסות ביטוח מקיף לרכב. פוליסות ביטוח חובה – מה הן מכסות? מה זה קרנית? ומה זה הפול?

רכישת ביטוח רכב צד שלישי בנפרד מביטוח מקיף
במסגרת רכישת פוליסות ביטוח רכב ניתן לרכוש ביטוח רכב צד שלישי ללא רכישת ביטוח רכב מקיף. באילו מקרים ניתן לרכוש ביטוח רכב צד שלישי בנפרד מביטוח רכב ובאילו מקרים כדאי לרכוש רק ביטוח צד ג'?

ביטוח אביזרים במסגרת ביטוח רכב
במסגרת ביטוח רכב ניתן לרכוש חבילת הרחבות הכוללת ביטוח עבור האביזרים השונים המותקנים ברכב כגון מכשירי ניווט לוויניים, דיבוריות ומערכות שמע. על הרחבו אלו ומה יש לבדוק לגביהן – במאמר.

עולם ביטוחי הרכב
בכל שנה ושנה אנו נאלצים לרכוש או לחדש פוליסת ביטוח רכב. כידוע, ביטוח רכב כולל מספר מרכיבים ביניהם ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' ולמרות הנהוג בארץ על ידי מרבית המבוטחים, אין חובה לבטח את רכבנו למשך כל חודשי השנה.

ביטוח רכב - השוואת מחירים
ביטוח רכב מגן על ההשקעה הכספית של רכישת הרכב, ומוודא שגם במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש לא נפסיד את כספינו. הביטוח מעניק כיסוי גם במקרה של נזק גופני.

דורון ענק הביטוח בודק ומשווה לכם את עלות ביטוח רכב
סוכנות דורון ענק הביטוח תשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בשקיפות מלאה בכל הנוגע לעלות פוליסות הביטוח לרכב מסוג חובה, מקיף וצד ג'. אנחנו כאן תמיד לשרותכם!

דורון ענק הביטוח - תעריפי ביטוח חובה
תעריפי ביטוח חובה לרכב נקבעים לפי שווי הרכב, סוג הרכב, שנת ייצור הרכב, גיל הנהג הראשי, גיל נהגים נוספים ברכב (במידה ויש), היסטוריה תעבורתית, ותק הנהג, תביעות ביטוח קודמות ועוד. דורון ענק הביטוח בודקת ומשווה לכם את המחיר הזול ביותר מבין כל חברות הביטוח בביטוח החובה.

מוסכי הסדר בפוליסות ביטוח רכב
פוליסות ביטוח רכב רבות עושות שימוש בהטבות הניתנות לבעלי הפוליסה תמורת תיקון הרכב במוסכי הסדר. האם תיקון כזה הוא לטובת בעל הרכב ברכבו? מה הם זכויותיו של בעל הרכב?

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב
ביטוח רכב הוא אלמנט חשוב ומהותי לכל בעל רכב פרטי. ביטוח רכב מגן על בעל הרכב במקרים של תאונות, ומכסה הוצאות כאלו ואחרות.

מה חשוב בביטוח רכב
אם ברשותם רכב פרטי, אתם וודאי מודעים לעלויות הביטוח השונות של ביטוח הרכב. מלבד ההוצאות השוטפות של הרכב, התחזוקה וכמובן הדלק, גם ביטוח רכב מהווה הוצאה לא קטנה.


עמוד 3 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]