אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח רכב » ביטוח רכב מורחב – מהן האפשרויות העומדות בפניכם ?

ביטוח רכב מורחב – מהן האפשרויות העומדות בפניכם ?

מחבר המאמר: אורן2000
פורסם בקטגוריה: ביטוח רכב
המאמר נקרא 485 פעמים
תאריך פרסום: 23.11.11
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


 

ריכוז ההרחבות הנפוצות ביותר של ביטוח לרכב

  1. הרחבת שירותי גרירה ודרך, החשובה במקרים בהם חלה תקלה מכאנית בעת הנסיעה ברכב, עד למצב שהרכב תקוע ללא אפשרות להניעו. הרחבה זו של שירותי הגרירה והדרך ניתנת על ידי חברות פרטיות המגיעות אל הנהג התקוע בתוך פרק זמן מוגדר, מגישות עזרה ראשונה לרכב או גוררות את הרכב אל המוסך בו מטופל. הרחבת שירותי גרירה כוללת לעיתים גם שירות החלפת גלגל, מה שבוודאי עשוי להקל על מי שאינם יודעים או רוצים להחליף פנצ'רים בעצמם.
  2. הרחבת רכב חלופי במקרה תאונה או השבתה של הרכב למשך זמן כפי שנקבע בפוליסה. כך לדוגמא, ניתן לרכוש הרחבה של ביטוח לרכב המגדירה, כי במקרה של תאונה, יוכל המבוטח לקבל רכב חליפי לאחר 4 ימים ולתקופה של שבוע. הרחבה זו חשובה למי שתלויים ברכבם לצורכי עבודה או התניידות שוטפת ומבקשים לאפשר לעצמם גמישות זו, גם כאשר הרכב מושבת לאורך זמן.
  3. ביטוח לשמשות. אחת ההרחבות הנפוצות ביותר המאפשרות לתקן את שמשות הרכב במקרה ואלה נפגעו. הרחבה זו חשובה במקרים בהם אבן שבר את שמשת אחד החלונות ברכב, ברד או אפילו פגיעה כתוצאה משריטת הזכוכית על ידי ענף תועה. ללא סעיף הרחבת שבר שמשות נדרש היה בעל ביטוח רכב לשלם השתתפות עצמית גבוהה, אולם בקיומה של הרחבה זו יוכל לתקן את השמשה בלא כל עלות.
  4. הרחבה עבור ביטוח ציוד מיוחד המצוי ברכב, דוגמת מערכות קול וטלוויזיה, גלגלים מיוחדים ותוספות אחרות. לעיתים, אם נפגעה מערכת הקול או נגנבה, מאפשרת הרחבה זו קבלת מערכת קול חליפית ההרחבה. חשוב לדעת, כי הרחבה זו אינה כוללת תקליטורים ו/או מדיה מגנטית אחרת שהייתה ברכב ונפגעה או נגנבה.
  5. הרחבה המאפשרת להוריד את דמי ההשתתפות העצמית אותם נדרש בעל הרכב לשלם בעת הפעלת הביטוח. הרחבה זו מאפשרת להגדיל של פרמיית הביטוח הכללית המשולמת ולשלם פחות השתתפות עצמית אם זו תידרש. בנוסף לאלה,
  6. הרחבת ביטוח לרכב בדמות הורדת רף הגדרת הטוטאל לוס. בזכות הרחבה זו יזכה בעל הרכב לפיצוי מלא ולקבלת מלוא ערכו של הרכב כבר בעת שיגרם לו נזק בשיעור נמוך יותר מהמקובל. בנוסף, ניתן לרכוש הרחבה המבטיחה ויתור על דמי השתתפות עצמית כאשר הרכב הוגדר כטוטאל לוס בתביעות צד ג'.

 

מבצעים השוואת מחירי ביטוח רכב ? שימו לב להרחבות !

בעת השוואת מחירי ביטוח רכב מגלים רבים, כי המחיר המוצע להם גבוה מדי או מצוי בפער משמעותי לעומת הצעות אחרות שקיבלו. במקרה זה, נמליץ לבדוק היטב את הרחבות ביטוח לרכב המוצע על מנת לבדוק כי המפרט המוצע במספר הצעות זהה זה לזה. רק כך ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב ולמצוא את ההצעה הזולה ביותר עבורם. אודות מחבר המאמר:

בלוגר וכותב מאמרים בנושאי צרכנותדירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר ביטוח רכב מורחב – מהן האפשרויות העומדות בפניכם ? תגובות למאמר ביטוח רכב מורחב – מהן האפשרויות העומדות בפניכם ?

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר ביטוח רכב מורחב – מהן האפשרויות העומדות בפניכם ?. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא ביטוח רכב

ביטוח רכב – כל מה שכדאי לדעת על ביטוח מקיף
נהגת שיכור? לא בטוח שיש לך כיסוי ביטוחי
וותק הנהיגה והשפעתו על פרמית ביטוח הרכב
ביטוח רכב מחוץ לשטח מדינת ישראל
מסלולי ביטוח לרכב שני
ביטוח רכב - השתתפות עצמית בהגנה משפטית
השוואת מחירי ביטוח רכב בחו"ל
ביטול פוליסה או הקפאתה בעת מכירת הרכב
מאגר לאיתור הונאות ביטוח המופעל על ידי ISO
ביטוח רכב מסחרי עד 4 טון
פריצה לרכב - כיצד לפעול מהגילוי ועד לפניה לחברת הביטוח
ביטוח רכב לבעלי עבר פלילי
מכרת או רכשת רכב? יש לטפל בנושא הביטוח
מהו כתב מינוי סוכן?
תביעת תגמולי ביטוח בגין גניבת רכב

הנך נמצא כאן: ביטוח רכב מורחב – מהן האפשרויות העומדות בפניכם ?.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.