אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח רכב » ביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלאביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלא

ביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלאביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלא

מחבר המאמר: alexborodmail
פורסם בקטגוריה: ביטוח רכב
המאמר נקרא 682 פעמים
תאריך פרסום: 23.02.12
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


ביטוח רכב – מה אנו צריכים לדעת?

סביר להניח שכולכם מודעים לעובדה כי בארץ ישנן הרבה מאוד חברות ביטוח אשר מציעות בין שלל הצעות הביטוח גם פוליסות ביטוח רכב. "ביטוח רכב" הוא צמד מילים השכל העל רכב מכיר מקרוב, אך על שאלה לכאורה כה פשוטה – מהו ביטוח זה ומהם מאפייניו? לא כולם ידעו לענות, על זה נדבר בהמשך המאמר.

מהם הסוגים העיקריים של ביטוח רכב?

סוגי ביטוח עיקריים, הם ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. ביטוח רכב חובה, הוא ביטוח אלמנטארי לכל רכב והוא נקבע על פי חוק. במקרים של תאונה אשר כתוצאה ממנה נפגעו היושבים ברכב או הולכי רגל, יכסה הביטוח את ההוצאות הרפואיות אשר נועדו לשקם את חיי הנפגעים. כמו כן הביטוח יפצה אנשים אשר כושר ההשתכרות שלהם נפגע כתוצאה מהתאונה ואנשים שנגרם להם סבל נפשי כתוצאה מהטראומה. ביטוח מקיף, נועד לכסות נזקים לרכב עצמו אשר נגרמו כתוצאה מתאונה ואף כתוצאה מאירועים אחרים כגון גניבה, מכת טבע ועוד. ביטוח צד ג', נועד לכסות נזקים אשר גרם בעל הרכב לצד שלישי.

סוגים נוספים של ביטוח רכב

  • ביטוח רכב לנשים - בשל העובדה שהוכחה זה לא מכבר כי נשים הו נהגות זהירות יותר מגברים ולכן גם מועדות פחות לפגוע או להיפגע כתוצאה מתאונת דרכים, החליטו חברות הביטוח להעניק להן ביטוח רכב מוזל יותר. מסתבר שנהיגה זהירה, גם משתלמת יותר..
  • ביטוח רכב לצעירים - בניגוד לאוכלוסיית הנשים, אוכלוסיית הצעירים מעורבת יותר בתאונות דרכים. נהגים צעירים, וותק הנהיגה שלהם מועט, הם אינם שקולים כמו נהגים מבוגרים, ולכן נוטים בהרבה מן הפעמים להתנהג באימפולסיביות גם על הכביש, והם גם מועדים יותר מאוכלוסיות אחרות, לנהוג תחת השפעת אלכוהול. לאור כל הנ"ל, מוצע ביטוח לרכב מיוחד לקבוצות גיל אלו, אשר עלות הפרמיה שלו גבוהה יותר.
  • ביטוח רכב ל 50+ - נהגים מעל גיל 50, הם נהגים וותיקים יותר ואף זהירים ואחראיים יותר ולכן מגיעה להם פוליסת ביטוח מיוחדת המציעה מגוון הטבות כגון שירות אישי , ולא דווקא באמצעות האינטרנט, שירותי גרירה, שירותי חילוץ, קבלת רכב חלופי לאחר תאונה או גנבה ועוד.
  • ביטוח רכב לנהגים חדשים- בשל העובדה שלנהג חדש אין די רישיון על הכביש, וע"פ המציאות הקיימת רוב התאונות נגרמות ע"י נהגים צעירים או חדשים, חברות הביטוח יעלו את פוליסות הביטוח שלהם.

כיצד נדע באיזו חברה כדאי לבטח את הרכב?

לשם כך, יש לבדוק היטב מה מציעות חברות הביטוח השונות ולבצע ביסודיות השוואת מחירי ביטוח רכב וסקר שוק. קודם יש להחליט על סוג הביטוח ולאחר מכן לבדוק את חברות הביטוח השונות, שכן כל חברה מציעה פוליסות ביטוח רכב בטווח מחירים משתנה והטבות שונות. כמובן שהמטרה העיקרית של כל בעל רכב, היא למצוא חברה אשר תציע לו את הפוליסה הזולה ביותר אך גם את המשתלמת ביותר מבחינתו.אודות מחבר המאמר:

 ביטוח רכב ביטוח משכנתא אתרי מידע השוואת מחירים לכל מי שמתעניין טיפה יותר.דירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר ביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלאביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלא תגובות למאמר ביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלאביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלא

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר ביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלאביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלא. רוצה להיות הראשון? לא ניתן להגיב למאמר זה בשלב זה. התגובות סגורות.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח רכב

ביטוח רכב – כל מה שכדאי לדעת על ביטוח מקיף
נהגת שיכור? לא בטוח שיש לך כיסוי ביטוחי
וותק הנהיגה והשפעתו על פרמית ביטוח הרכב
ביטוח רכב מחוץ לשטח מדינת ישראל
מסלולי ביטוח לרכב שני
ביטוח רכב - השתתפות עצמית בהגנה משפטית
השוואת מחירי ביטוח רכב בחו"ל
ביטול פוליסה או הקפאתה בעת מכירת הרכב
מאגר לאיתור הונאות ביטוח המופעל על ידי ISO
ביטוח רכב מסחרי עד 4 טון
פריצה לרכב - כיצד לפעול מהגילוי ועד לפניה לחברת הביטוח
ביטוח רכב לבעלי עבר פלילי
מכרת או רכשת רכב? יש לטפל בנושא הביטוח
מהו כתב מינוי סוכן?
תביעת תגמולי ביטוח בגין גניבת רכב

הנך נמצא כאן: ביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלאביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלא.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.