אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » עיצוב פנים » איך להניח את אריחי רצפת הפרקט

איך להניח את אריחי רצפת הפרקט

מחבר המאמר: shira28
פורסם בקטגוריה: עיצוב פנים
המאמר נקרא 410 פעמים
תאריך פרסום: 21.02.11
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


קריאה מומלצת בנושא עיצוב פנים

לימודי עיצוב במסלולי לימוד אקדמיים

שנים רבות היו הדעות חלוקות לגבי השאלה האם חשוב לסיים לימודים אקדמיים בעיצוב, אשר בסיומם מקבלים תואר ראשון - או שמא לימודי עיצוב לתעודה מספיקים בהחלט. על כך נדון במאמר זה.

אריחי פרקט ניתן להתקין על גבי רצפת העץ הישנה ,אם היא חלקה אפילו. כדי להקל בהנחת האריחים ,אם יש דלתות שעוברות על הרצפה ,יש להסיר אותם גם אם ייתכן שיהיה צורך לערער ,כך שכאשר הפרקט החדש יותקין  ,הוא יעבור באופן חופשי על הריצוף החדש. מכינים את הרצפה ,פטיש למטה מסמרים ניקוי מלטש אותו לפי הצורך ,כדי להסיר כל צבע ,לכה ,או שעווה.

 

אריחי פרקטים מוטלים מאוד כמו מרצפות ויניל עמיד. אם באמצעות אריחי הפרקט כי יש-and-Groove בקצוות הלשון ,לעומת זאת ,אתה צריך להתרגל לעבוד עם האריחים ,מה שעורר את לשונות לתוך חריצים (איור 1). מאחר שקיימות וריאציות הטבעי בעץ ,כאשר אתה הנחת האריחים על הרצפה ,אריחי intermix מתוך כמה קופסאות ,כך שתוכל לשלב את הווריאציה אקראי ברחבי החדר.

 

לפני למעשה התקנת אריחי פרקט ,יש לקבוע את נקודת המוקד של החדר ,אשר לעתים קרובות במרכז החדר ,ובשלב בגיר להשתמש ו מסגור מרובע לצייר קווים מצטלבים העונים בזוויות של 90 מעלות נכון. שורות אלה ניצבים ישמש הנחיות להנחת האריחים. אם החדר מעוצב באופן לא סדיר ,יש כניסות שונות ,או יש קירות כי הם מעוקלים או קד ,ייתכן שתרצה מיקום הקווים שלך במקום אחר בשעה אחרת מוקד ,אומרים לאורך קו הראיה מן בפרט בכניסה.

 

ברגע שיש לך הקים ההנחיות שלך ,לתכנן כיצד האריחים יהיה לפרוש מן הקווים האלה על הקירות ,בהשאירם רווח מרצפות וקירות כי הוא שווה רוחב של רצועות הפקק הרחבת שמגיעים עם האריחים. למקם את הקווים המנחים החל הצורך לאזן את רוחבי של כל שורות לאורך השוליים החיצוניים של החדר בנויים אריחים חלקית. באופן אידיאלי ,אריחים חלקית צריך להיות גדול יותר מחצי רוחב מלא אריח. כאשר אריח הקצה הוא הרבה פחות מאשר בחצי רוחב ,מנסה להסיט את הפריסה כולה והנחיות כדי לספק את הדרישה כי בשני קצותיו של מפעיל. אם אתה לא יכול לעשות את כל זה יצא בסדר ,אז לתמרן את הפריסה ,כך פחות ממחצית אריחים-רוחב ,מוטלות באזורים בולט של החדר או איפה הם יהיו מכוסים לחלוטין על ידי רהיטים.

לאחר הרצפה הוא הכין הנחיות נמצאים במקום ,אתה מוכן באמת לבצע התקנת פרקט.

1. תרגול עבודה עם האריחים

יש להוציא כמה אריחים יחד שתי הנחיות טופס ברבע ולהתרגל לעבוד איתם. אם באמצעות אריחים עם-and-Groove הבנייה הלשון (כל אריח יש שני קצוות בזווית ישרה עם לשונות ושני הקצוות בזווית ישרה עם חריצים) ,למקם אותם כראוי ,הלשון לתוך החריץ. (איור 2)

2. מורחים דבק

קראו את ההוראות המצורפות דבק ושים לב כמה זמן אתה תצטרך לעבוד לפני שהיא מציבה. משך הזמן בין הנחת דבק כאשר הוא הופך להיות דביק הוא המכונה לעתים קרובות Flash הזמן. אם דבק הוא אורגני ,נדיפים ,או רעילים ,לספק אוורור הולם ,בעיקר ליד הרצפה ,שבו ריכוז אדי הוא הכבד ביותר ,ו ללבוש כפפות בטיחות ו-אישרה ההנשמה NIOSH. בתחילת בצומת של הנחיות ועבודה לאורך שורות אלה ,ליישם את הדבק ,בעזרת מרית מחורצת זווית ב 45 מעלות לרצפה. השאירו חלק ההנחיות נחשף כיוון. כמה מטרים רבועים סמל ,לקחת את הזמן פלאש בחשבון. (אם באמצעות אריחי שיש להם דבק גיבוי רגישות ללחץ ,פשוט להסיר את גב הנייר כדי לחשוף את הדבק.)

3. Lay האריחים

 

כאשר הדבק הוא כראוי דביק ,להניח את האריח הראשון לפינה של הנחיות מצטלבים ,ליישר את הקצוות של האריח (לא לשונות שלה או בתוך חריצים) עם הקווים. מניחים את האריח השני נגד ראשון אחד ,שהפעיל את הלשון עם החריץ ,לפי הצורך. הימנע הזזה האריחים יותר הכרחי. לאחר שהניחו 5 או 6 אריחים ,השביתה אותם עם פטיש גומי למיטה אותם. הראשון 10 או 12 אריחים לקבוע את היישור עבור שאר הרצפה. (איור 3)

המשך התקנת אריחים החוצה מן המרכז אל הקירות ,עד היכן רצועות הפקק הרחבה תותקן. אם שורה הסופי מורכב של אריחי חלקיים ,הראשון לציון לחתוך את האריחים כפי שהוסבר שלב 4 ,להלן.

4. Cut אריחים חלקית

עיין איור 4 על ההוראות הבאות: אריח יישור # 2 על אריח # 1 על הרצפה ,ואז אריח מקום # 3 על אריחי # 1 # 2 ,דוחף אותו עד הקצה שלה הוא הרחבת רוחב רצועת מהקיר. (זה עוזר במקום spacer של רוחב כי בין הקיר אריח # 3.) הפער יהיה מכוסה מאוחר יותר על ידי עטרה. אריח מארק # 2 באמצעות אריח # 3 כמדריך ,ולאחר מכן להשתמש מסור יד או כוח ראה לחתוך את האריחים לאורך הקו. טייל # 2 יהיה חתיכת עבור הסופי בשורה. התקנת אריחים האחרון ,באמצעות סרגל לחטט ,במידת הצורך ,כדי לאלץ אותם למקומם. (איור 4)

5. לגמור את העבודה

יש לאפשר לדבק להתייבש במשך הלילה. להתקין את הרצועות כפי שהורו על ידי היצרן. ואז להתקין מחדש את הכיסוי ואת העיטורים בסיס ואת הדלתות ,זמירה אותם תחילה הדרושים להם לעבור מעל הפרקט החדש.

 אודות מחבר המאמר:

 

http://parket.rabanim.net

http://parket.a-zamin.netדירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר איך להניח את אריחי רצפת הפרקט תגובות למאמר איך להניח את אריחי רצפת הפרקט

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר איך להניח את אריחי רצפת הפרקט. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא עיצוב פנים

גם לכם מגיע את הוילון המושלם
דלתות פלדה – השקט שאחרי העיצוב
דלתות מעוצבות – פתחו של ארמון
דלתות כניסה – השער לעולם טוב יותר
דלתות כניסה – עיצוב פרטני או כולל
כיצד כדאי לעצב את הבית
מטבחים בירושלים - מטבחים כפריים
עיצובים שונים לוילון
וילונות למטרות שונות
איך להלביש חלון עם וילון?
וילונות זה עולם שלם
עיצוב חנויות - עיצוב פנים
עיצוב מטבחי-חוץ לגינה ביתית קטנה
הרגלי היגיינה בישראל
עיצוב פנים בסגנון רטרו

הנך נמצא כאן: איך להניח את אריחי רצפת הפרקט.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.