אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » חוק ומשפט » שירותים לעורכי דין – האגף המשפטי

שירותים לעורכי דין – האגף המשפטי

מחבר המאמר: דניאל זוהר
פורסם בקטגוריה: חוק ומשפט
המאמר נקרא 459 פעמים
תאריך פרסום: 09.10.11
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


תתפלא, אבל גם בעניינים משפטיים עורכי דין זקוקים לסיוע ולעזרה מגופים חיצוניים – מה שנקרא שירותים משפטיים. כעורך דין, מדובר בשירותים שהם כמו אוויר לנשימה, סיוע חשוב בזמן שבו אין זמן אפילו לרגע...

פתיחת תיקים, הגשת בקשות משפטיות...

במקרים לא מעטים עורכי דין נעזרים בחברות החיצוניות עבור שירותים בבית המשפט עצמו – ואין בכך שום פסול. ממש כמו שמזכירה משפטית יכולה לעשות זאת, כך גם חברה מנוסה בתחום תבצע את העבודה ללא בעיה, והיא תעשה זאת על הצד הטוב ביותר.

כך, יכולים עורכי הדין להיעזר בחברות המעניקות שירותים משפטיים כדי לפתוח תיקים, להגיש בקשות בסיסיות ומנהליות לבית המשפט, מסירת חוות דעת משפטית וכמובן שליחת מסמכים משפטיים (מסירות משפטיות), שהיא ממשימות השליחות החשובות ביותר.

עבודה מול המשטרה וכוחות הביטחון

כידוע, העבודה מול המשטרה, הצבא וכדומה עשויה להיות ארוכה וממושכת, מה שמצריך מעקב לטווח ארוך, סבלנות וריכוז. כל אלו דורשים מעורך הדין להקצות כוח אדם גדול או לחלופין, לעבוד שעות ארוכות – וזה לא משהו שכל עורך דין יכול לעמוד בו.

חברות חיצוניות יוכלו להעמיד לרשות עורך הדין את כוח האדם הרצוי ולבצע עבורו כל פעולה שיזדקק לה, מהוצאת צו לעיכוב יציאה מהארץ, דרך מסירת תיקים והחלפת מסמכים מול הגופים השונים ועד הוצאת צווי עיקול בתיאום עם המשטרה והעירייה.

תיקי הוצאה לפועל – שירותים משפטיים שלא ניתן לוותר עליהם

אם תשאל כל עורך דין הוצאה לפועל, הוא יספר לך עד כמה מדובר בעבודה קשה, מתישה, ארוכה ומלאה בביורוקרטיה ופרוצדורות. לעורך דין המנהל במקביל כמה תיקים אין את היכולת לעקוב אחר כל פעולה שדורש תיק הוצאה לפועל וכמובן שאין לו את הזמן להתמודד עם ההשלכות שלו. כמובן שזה שירות שמתאים לכל סוג של עורך דין, עורכי דין פלילי, גיורשין וכדו'

ישנן היום חברות שמתמקדות אך ורק בתחום זה. הן מאפשרות כיסוי מלא מכל הזוויות, מבטיחות את סגירת התיק במהירות הגבוהה ביותר (דבר קריטי בתיקים כאלו, שעולים כסף רב) ומפעילות צוות איכותי שכולל בין היתר: חוקרים פרטיים, ציוד משוכלל, יכולות פינוי ועוד – כל דבר שדורש תיק סבוך ומורכב כזה.

שירותים לעורכי דין מעבר לים

יש דבר שדורש יותר כוח אדם ומשאבים מאשר תיק שמתנהל מעבר לים? ישנם לא מעט מקרים בהם עורך דין צריך לייצג את לקוחותיו בבתי משפט שנמצאים מעבר לים, אך את הדברים ה'קטנים' יותר – בעיקר בתחילת המשפט – הוא משאיר לגורם חיצוני.

חברות רבות מציעות שירותים משפטיים חוצי גבולות בכל תחום, ממשלוחים של מכתבים ומסמכים חשובים ועד לניהול של אותם תיקי הוצאה לפועל, שאם בארץ הם נחשבים מסובכים, אז בחו"ל הם יכולים להיות סבוכים בכמה רמות.

 ...ולכן, חשוב להפקיד את השירות בידי חברות מקצועיות

כפי שבוודאי הבנת, שירותים כאלו שניתנים לעורכי דין על ידי גופים חיצוניים, חייבים להיות מקצועיים מתחילתם ועד סופם. לכל פעולה, לכל מסמך חשוב ולכל צורה בה מוגשת בקשה יש השפעה מכרעת על תיק משפטי. בנוסף, אנשי החברה הזו חייבים להיות אמינים ולדעת לשמור על דיסקרטיות, כדי לא להשפיע על הליכים משפטיים שנמצאים בעיצומם.

עורך דין שזקוק לגורם חיצוני שיעניק לו שירותים משפטיים, צריך לבצע את הבחירה בזהירות. הוא צריך לבחור בחברה אמינה, מנוסה, שמבצעת מידי יום את הפעולות להן הוא זקוק – כדי להבטיח ששמו ייוצג היטב בכל מהלך.אודות מחבר המאמר:

דניאל זוהר - כתיבת מאמרים, תוכן איכותי ומקורי ועודדירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר שירותים לעורכי דין – האגף המשפטי תגובות למאמר שירותים לעורכי דין – האגף המשפטי

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר שירותים לעורכי דין – האגף המשפטי. רוצה להיות הראשון? לא ניתן להגיב למאמר זה בשלב זה. התגובות סגורות.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט

מי צריך משרד חקירות?
הפעולות המתבקשות שמבצע כונס נכסים
עורך דין גירושין
פורטל Sanegorit- קבלת זימון למשפט תעבורה – מה לעשות?
פורטל LAWFIND- שלל עצות זהב למכירת דירה
נוטריון על תפקידיו
פתרונות ומענות לנהיגה בשכרות
עבירות צבאיות בצבא - עורך דין צבאי
מהי ההגדרה להטרדת עד
חקירה פרונטאלית
בית משפט לתעבורה נסעתם בכביש ונעצרתם על ידי שוטר, ישנה אפשרות שתזומנו לבית משפט לתעבורה. זימון לבית משפט לתעבורה יכול להתקבל על ביצוע של כמעט כל עבירה ועליכם להיות מוכנים לכך ולהיערך בהתאם. מהו בית משפט לתעבורה? בית משפט לתעבורה עוסק במגוון נושאים הקשור
ד"ר אורי עצמון- מקבץ האינטרסים המוגנים על ידי חוק החוזים הישראל
עו"ד דנה תדמור- מה דינו של שליח שנשלח ע"י משלחו לקנות סחורה, ושהחליט לבסוף לקנות את אותה לעצמו?
איך חוקר פרטי בודק שאין האזנות סתר?
נהיגה בשכרות – אופן הבדיקה

הנך נמצא כאן: שירותים לעורכי דין – האגף המשפטי.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.