אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » לימודים אקדמאיים » כיצד לימודים במרכז אקדמי דן מקדמים את הקריירה שלך במדעי המחשב?

כיצד לימודים במרכז אקדמי דן מקדמים את הקריירה שלך במדעי המחשב?

מחבר המאמר: shiradrory
פורסם בקטגוריה: לימודים אקדמאיים
המאמר נקרא 559 פעמים
תאריך פרסום: 06.03.11
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


עתיד מקצועי מושפע ממגוון גורמים ביניהם מוטיבציה, ידע, כישורים, קבלת הזדמנויות תעסוקתיות ועוד גורמים, כשאחד החשובים בהם הוא בחירת מוסד לימודים נכון. אין שום ספק שכדי להגביר את הסיכויים לפתיחה מקצועית מוצלחת ניסוח שתתרום להמשך העתיד המקצועי חשוב לבחור מלכתחילה תואר ראשון במדעי המחשב במוסד לימודים המעודכן בצרכי המשק העכשוויים. בעידן הנוכחי בו מתקיימת תחרות צמודה בין מועמדים על משרות, בעיקר בתחום ההיי טק התחרותי, נקודת הפתיחה בעלת השפעה רבה על הקריירה. מרכז אקדמי דן, מוסד להשכלה גבוהה, שמעצם הקמתו מבטא את הגישה שיש צורך לקדם את הסטודנטים אל תוך התעשייה כבר בתקופת הלימודים הוא מרכז אקדמי שפועל למען השתלבות בוגריו בתעשייה. זה המקום האולטימטיבי ללמוד בו תואר במדעי המחשב הכולל ידע עכשווי, ממוקד ורלוונטי בדגש יישומי המותאם לדרישות הדינאמיות של התעשייה המודרנית.מרכז אקדמי דן מציע לסטודנטים, מעבר לתכנים האקדמיים הנחוצים לעבודה בתחום מדעי המחשב וכרקע להצלחה מקצועית, שלל כלים מתקדמים, פלטפורמות ייחודיות לבניית מוניטין מקצועי וכן, העצמתו של קשר ישיר ומתמשך עם התעשייה וגורמי מפתח בתעשיית ההייטק.

קשר ישיר עם התעשייה

תחום מדעי המחשב הפך בשנים האחרונות לתחום לימוד מבוקש, אך לא מספיק רק להצטייד בתואר במדעי המחשב, חשוב לקבל כבר במהלך הלימודים מושג על העבודה בתחום בפועל. מרכז אקדמי דן פועל להצלחת בוגריו של פקולטה למדעי המחשב במגוון מישורים מקבילים במשך כל שנות לימודיהם האקדמיים. כך למשל, פלטפורמה ייחודית של מרכז אקדמי דן מהווה מרחב ווירטואלי בפיתוח ייחודי ובלעדי של מרכז אקדמי דן, המאפשר לקיים תקשורת רציפה ובלתי אמצעית בין הסטודנטים ובין התעשייה. בפלטפורמה זו, הסטודנטים מוזמנים להציג את הרזומה שלהם ולעדכן אותו כל עת לפי רצונם האישי ומעסיקים פוטנציאליים המגיעים אל המרחב הוירטואלי מתוך חברות מובילות השותפות למהלך יכולים לצפות בתיק העבודות וברזומה של כל סטודנטים ולשלוח אליהם הצעות עבודה קונקרטיות וכולי. כך, כבר מהיום הראשון ללימודים, הסטודנטים של מרכז אקדמי דן יכולים לנהל דיאלוג פתוח ישירות עם גורמי מפתח בתעשייה ולקדם את עתידם המקצועי עוד טרם סיימו את לימודיהם במרכז.

הכשרות להייטק – מהלימודים לעבודה

הקשר הישיר עם התעשייה הוא ערך מנחה במרכז אקדמי דן, המקפיד על שמירתה של תקשורת רציפה עם התעשייה. פועל יוצא נוסף כתוצאה מהכוונה לקרב את התעשייה לאקדמיה הוא קיומה של וועדה מקצועית. מרכז אקדמי דן הקים ומתפעל וועדה מקצועית מייעצת, שמטרתה למסד ולפתח את הקשר המקצועי הנדרש בין האקדמיה לתעשייה. בוועדה המייעצת יושבים מבחר בכירים מחברות מובילות וביניהם, מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי מערכות מידע ומנהלי משאבי אנוש המעודכנים בכל מה שמתרחש בתעשייה וכך יכולים לעדכן את המרצים ואת הסטודנטים של המרכז בחומר עדכני ובהכוונה מקצועית. תקשורת עם התעשייה היא חיונית לסטודנטים בתחומי ההיי טק וביניהם בתחום מדעי המחשב, לא רק כדי לקבל פרספקטיבה עדכנית על מה שמתרחש בתעשייה אלא גם כדי לייצר קשרים מקדמים בהווה ובעתיד. מרכז אקדמי דן המציע תוכנית לימודים לאנשי מחשבים, פועל לייזום מפגשי נטוורקינג אקטיביים בין הסטודנטים לבכירים בתעשייה, מפגשים קבוצתיים שמטרתם לפתח רשת קשרים מקצועיים שתסייע להם במציאת עבודה בהמשך וכמו כן, הסטודנטים של מרכז אקדמי דן נהנים מבניית קורות חיים מקצועיים ומייעוץ והכוונה מקצועית להצלחה בראיונות עבודה. ידע אקדמי לצד רשת קשרים מקצועיים, כלים להתמודדות עם אתגרים מורכבים בתחום ההייטק ומענה ישיר לדרישות המשק הם שהופכים את לימודי מדעי המחשב במרכז אקדמי דן לנקודת זינוק מוצלחת לקריירה מוצלחת.אודות מחבר המאמר:

שירה דרורי תוכן לקידום אתרים מסטודיו קורן דור תוכן שיווקידירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר כיצד לימודים במרכז אקדמי דן מקדמים את הקריירה שלך במדעי המחשב? תגובות למאמר כיצד לימודים במרכז אקדמי דן מקדמים את הקריירה שלך במדעי המחשב?

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר כיצד לימודים במרכז אקדמי דן מקדמים את הקריירה שלך במדעי המחשב?. רוצה להיות הראשון? לא ניתן להגיב למאמר זה בשלב זה. התגובות סגורות.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

טיפים לבחירת לימודים
כיצד לבחור תחום לימודים באוניברסיטאות?
מינהל עסקים לומדים לתואר ראשון או שני?
בחירת סטאז' בלימודי טיפול באמנות
מדעי המחשב - לעתיד מבטיח
אודות תואר ראשון בחינוך
כמה יעלה לימוד ייעוץ מס?
על לימודי הנדסת חומרים
איך נשמע לכם תואר שני בחינוך?
לימודי הנדסה ותעסוקה
צריכים לעשות השלמת בגרויות?
השלמת בגרויות מחירים וטיפים
בונים עתיד עם לימודים
ללמוד הנדסת מערכות מידע
השלמת בגרות בגיאוגרפיה

הנך נמצא כאן: כיצד לימודים במרכז אקדמי דן מקדמים את הקריירה שלך במדעי המחשב?.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.