אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » חינוך ולימודים

חינוך ולימודים

מאמרים בנושא חינוך ולימודים, הכוללים מידע בנושא הוראה, הפרעות קשב וריכוז, חינוך ילדים, לימודי שפות, לימודים אקדמאיים, לימודים בחו"ל, לקויי למידה ועוד.


קורס פסיכומטרי – להצליח בבחינה ויהי מה!
לא תמיד בזמן התיכון התלמידים חושבים קדימה על הציונים הנדרשים על מנת להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה. בהמשך החיים, הם עשויים להבין כי עליהם לשקוד כעל על השלמת בגרויות.

לימודי שוק ההון
לימודי שוק ההון נהפכו בשנים האחרונות למקצוע נחשק בשוק העבודה שמכניס משכורת לא רעה בכלל ונחשב כמקצוע מכובד.

לימודים – כדי להתקדם ולהצליח
לימודים, כידוע, הם המפתח להצלחה. ידוע כי קשה הרבה יותר למצוא היום אנשים שהצליחו ללא השכלה. ככל שהעולם המודרני נעשה מקצועי, מתוחכם, טכנולוגי יותר, כן החשיבות של לימודים נעשית גבוהה יותר.

לימודים ועל יכולת המדידה של הלמידה
בימינו, השכלה אקדמית מתחילה כבר בתיכון. לימודי הבגרות הם למעשה הפרוזדור המוביל ללימודים אקדמיים. ידוע לכל שלימודי הבגרות מתרחשים בתקופה קשה עבור רובנו. זוהי תקופת ההתבגרות שבה היכולת להתרכז ולהגיע להישגים מוגבלת למדי. משום כך הלך והתמסד הנושא של השלמת בגרויות.

תיקוני מחשב מחירים
אתם מחפשים למחשבכם מעבדת מחשבים טובה או טכנאי מחשבים טוב? קודם כל צריך להבחין אם אתם זקוקים לטכנאי של מחשבים נייחים או למחשבים ניידים. הטיפול אינו

לימוד נהיגה – כל מה שאתה צריך לדעת לפני
לימוד נהיגה פותח את הדלת לעולם חדש ונפלא של עצמאות חופש, בייחוד עבור נערים ונערים בגיל ההתבגרות אשר כבר מזמן נמאס להם מכך שהם צריכים להיות מובלים על ידי ההורים שלהם לכל מקום אליו הם רוצים ללכת.

רישיון לאופנוע - חלומו של כל גבר
יש אנשים שעדיין לא שכחו את חלום הילדות שלהם: להוציא רישיון לאופנוע ולצאת למסעות והרפתקאות במהירות מסחררת ברחבי המדינה, כאשר כל מה שהם מותירים אחריהם זה קצת אבק והרבה רעש.

לימודים - מה המקצוע שלנו לעתיד
רבים מאיתנו מגיעים לשלב הזה בחיים שבו אנחנו צריכים להחליט מה המקצוע שלנו לעתיד – באמצעות בחירה נכונה ומושכלת של לימודים אנחנו יכולים לפתוח לעצמנו דלתות אל עולם הבוגרים.

לימודי תאוריה – ככה מתחילים ללמוד נהיגה
הגעתם לגיל 17? מתים כבר להוציא רשיון? בדרך לרשיון הנכסף תעברו 28 שיעורי נהיגה מעשיים (כמות מינימום), לימודי תאוריה ומבחן נהיגה מעשי – הטסט.

לימודי שוק ההון- הדרך להרוויח
מי מאיתנו לא חווה ולא מכיר את המסלול של צבא, עבודה, טיול במזרח ולאחר מכן לימודים. טוב, לא בהכרח באותו הסדר, אבל איפשהו לימודים נמצא בהיררכיה.

היתרון של הכנה לפסיכומטרי
להתכונן למבחן הפסיכומטרי זו משימה לא פשוטה, במיוחד למי שמעולם לא עשה את המבחן הפסיכומטרי ונתקל בו בפעם הראשונה. מי שניגש למבחן הפסיכומטרי מבלי לעבור הכנה לפסיכומטרי בצורה טובה ויעילה פשוט לא יצליח לקבל את הציון הכי גבוה שהוא יכול וחבל,

פסיכומטרי בישראל
מבחן פסיכומטרי הוא מבחן אשר מטרתו לעזור לאוניברסיטאות להחליט האם לקבל מועמד מסוים או לא. מבחן פסיכומטרי מספק מדד טוב ככל האפשר שינבא את הצלחת המועמד בלימודים אקדמיים.

פסיכומטרי- מידע נוסף
מבחן פסיכומטרי הוא מבחן אשר מטרתו לנבא את ההצלחה של הנבחן בלימודים אקדמיים. על פי התיאוריה הסטטיסטית, הציון במבחן הפסיכומטרי, כאשר הוא משוקלל עם ציוני הבגרות של הנבחן, נמצא ביחס ישר ליכולת האקדמית שלו ולפיכך מי שמקבל ציון פסיכומטרי גבוה יותר יצליח יותר בלימודים אקדמיים.

מי צריך מורה פרטי למתמטיקה? או, האבולוציה של המורה הפרטי
רמת החינוך – המתמטי ובכלל – בישראל היא בעלת חשיבות עליונה לעתיד החברה והפרט. אז מה עושים מול הקושי המערכתי והאישי בתחום החינוך בכלל והוראת המתמטיקה בפרט?

לימודים – ברוכים הבאים למכונה
לימודים – משהו שרובנו ככולנו עוברים דרך התהליך הזה. חלקנו יותר מרוצים מהמקצוע שבחרנו, וחלקנו מתפשרים על מה שיש מכיוון שהציונים שלנו לא בשמיים.

לימודים – להגדיר מטרה כדי למצוא את הקורס המתאים
ישנן מטרות שונות בגלל אנשים פונים לעבר לימודים. מקובל שאנשים הולכים ללמוד קורסים שונים או לימודי תואר, בשביל להתקדם בשוק העבודה. למשל קרוסים שונים שמטרתם להעניק הכשרה.

שירות לאומי בתנועות נוער
"אני הרוסה", אמרה לי נטע כשישבנו יחד בבית קפה במוצאי שבת. "אחרי החודש ארגון הזה... אני צריכה לנוח שבוע". חייכתי: "טוב את רצית להיות קומונרית.

לימוד נהיגה בישראל בצורה בטוחה
שיעורי הנהיגה בישראל הם שיעורים המותאמים באופיים לנהג הישראלי הממוצע. ישראל היא מדינה בה שיעור תאונות הדרכים גבוה מאוד, הרבה אנשים ממהרים ממקום למקום

20 יסודות מתמטיים לחיים
במתנזיום (Mathnasium), מרכז ללימוד מתמטיקה, בחרנו 20 יסודות מתמטיים לחיים. בגלל שמדובר ביסודות מתמטיים לחיים, במתנזיום, חומר הלימוד והמורים שואפים כל הזמן להמחיש לתלמידים את הרלוונטיות של המתמטיקה לחיים ולהצלחה בהם.

חשיבות חינוך מיוחד - מה עושים סטודנטים בעלי ליקויי למידה?
לימודי חינוך מיוחד הם תחום בחינוך, שנועד לענות על צרכיהם של בעלי לקויי למידה ולמקסם את סיכויי ההצלחה שלהם במוסדות הלימוד, המהווים שלב הכרחי בדרך לבניית קריירה ועתיד מוצלחים בחברה של ימינו.

עובדות חיבור וחיסור
"עובדות החיבור והחיסור" הוא הכינוי לפעולות חיבור וחיסור בטווח מספרים הולם לגילו של התלמיד. האם תלמידים באמת צריכים לדעת עובדות חיבור וחיסור? כן! במאמר זה נסקור את תהליך הלמידה, אסטרטגיות ועזרים.

לימודי שוק ההון מחולקים לפי רמות ידע
כל קורס אשר מחולק לפי רמות מעלה את רמת הקורס ואת יעילות העברת החומר בו שהרי כל אחד מאיתנו או יותר נכון כל קבוצה של תלמידים נמצאת ברמת ידע והכרות שונה עם החומר הנלמד

לימודי שוק ההון מחולקים לפי רמות ידע
כל קורס אשר מחולק לפי רמות מעלה את רמת הקורס ואת יעילות העברת החומר בו שהרי כל אחד מאיתנו או יותר נכון כל קבוצה של תלמידים נמצאת ברמת ידע והכרות שונה עם החומר הנלמד

לימודי מחשב - שער הכניסה למקצוע של העתיד
לימודי מחשב הפכו כבר מזמן לשם נרדף ללימודים מעניינים ומאתגרים בצורה יוצאת דופן. הייחוד שלהם אינו מסתכם במה שמחכה לבוגרי הלימודים עם סיום לימודיהם - מקצוע מרתק, דינאמי ולא פחות חשוב, פרנסה טובה.

רשיון לאופנוע
כמה שהוא נחשק וכמה שהוא מבוקש. האופנוע הוא אחד מכלי הרכב הפופולאריים שיש על הכבישים היום - אולי הפופולארי ביותר. למרבה צערם של חובבי הדו גלגלי ולשמחתם של כל משתמשי הכביש, כדי לרכוב על אופנוע צריך לעשות רישיון לאופנוע.

תואר ראשו ן- עכשיו כשסוף סוף החלטת
סוף סוף הבנת שההורים כנראה צדקו, ואין מנוס – לימודים זה ההמשך הטבעי של מסלול החיים שלך. אבל למרות ההתנגדות הטבעית של חלקנו, לימודים היום זה ממש לא לימודים כמו של פעם.

תואר ראשון – עכשיו כשסוף סוף החלטת..
סוף סוף הבנת שההורים כנראה צדקו, ואין מנוס – לימודים זה ההמשך הטבעי של מסלול החיים שלך. אבל למרות ההתנגדות הטבעית של חלקנו, לימודים היום זה ממש לא לימודים כמו של פעם.

תואר ראשון – עכשיו כשסוף סוף החלטת..
סוף סוף הבנת שההורים כנראה צדקו, ואין מנוס – לימודים זה ההמשך הטבעי של מסלול החיים שלך. אבל למרות ההתנגדות הטבעית של חלקנו, לימודים היום זה ממש לא לימודים כמו של פעם.

לימודי תיאוריה
החלק המעשי בדרך להשגת הרישיון הוא הכיפי ביותר. נוהגים, משייטים על הכביש ולומדים כיצד לתפעל את האוטו. אבל כל זה לא שווה בלי לימודי תיאוריה. החלק העיוני, למרות שהוא הרבה פחות פופולארי, חשוב לא פחות מכל שיעור נהיגה שתיקחו.

פתחון לב - לגעת באופק
סיפור מרגש בפרוייקט לגעת באופק של פתחון לב המעניק הזדמנות לנוער משכונות מצוקה, בעל פוטנציאל אך ללא הזדמנות שווה כמו כולם.

קייטנות קיץ
קייטנות קיץ של אפטר סקול הן קייטנות קיץ יוקרתיות, בטוחות ובעיקר - הכי כיפיות לילדים ! קייטנות קיץ 2010 מבית אפטר סקול. חוויה כזו של קייטנה שהילד לא ישכח

לימודי נהיגה
החופש התמידי. חוסר התלות באנשים. האפשרות לקום ולצאת מהבית לאיפה שנרצה בכל רגע נתון. היכולת להגיע לכל מקום במהירות ובלי בעיות. כדי להשיג את כל אלו, צריך לעבור כמו שצריך לימודי נהיגה...

לימודי קונדיטוריה
לימודי קונדיטוריה מתאימים לאלה הרוצים להיכנס למקצוע של האפייה והקונדיטוריה. אנשים רבים הולכים ללמוד כיום מקצוע זה ולחאר מכן מפתחים קריירה בתחום בין אם זה לפתוח בית קפה או מאפייה פרטית.

לימודי אנגלית
מבין כל השפות הנלמדות בישראל, אנגלית היא השפה הפופולרית ביותר ולא בכדי – הורים רושמים את ילדיהם לחוגי אנגלית כדי להעניק להם יתרון כאשר ייכנסו למערכת החינוך, תלמידי בית

לימודי נהיגה בקלות – בעזרת האינטרנט
אוי, כמה שזה היה קשה פעם להתחיל ללמוד נהיגה. אנחנו לא מדברים על הנהיגה עצמה, אלא על כל הדרך עד שסוף סוף מתחילים לימודי נהיגה באמת. הבירורים לגבי הטפסים, השעות בהן פתוחים סניפי משרד הרישוי ואפילו יצירת הקשר עם המורה ללימוד הנהיגה הכל היה כל כך מסובך. והיום? היום יש אינטרנט...

לימודי תיאוריה – הנושאים
לא, לא מדובר במבחן קשה מידי. לא, זה ממש לא השלב העיקרי שעליכם לעבור בדרך לרישיון נהיגה. זה גם לא מבחן שצריך להתכונן אליו שבועות וחודשים. אבל עדיין, לימודי תיאוריה כוללים כמה נושאים שעליכם להתכונן אליהם מראש ולדעת מה הם כוללים. בשביל זה בדיוק אנחנו פה...

איך לבחור את הקורס המתאים?
היום במדינת ישראל אפשר למצוא מאות קורסים במגוון גדול של תחומים: שפות, לימודי רפואה משלימה, לימודי גרפולוגיה, קורסים מקצועיים ועוד, אבל לפני שאתם נרשמים ורגע לפני ששולפים את כרטיס האשראי כדאי לחשוב על כמה דברים.

לימוד תיאוריה באינטרנט
ידוע לכולם כי החלק של לימוד תיאוריה הוא הפשוט יותר בכל התהליך של לימודי הנהיגה. ועדיין, אי אפשר לגשת סתם כך למבחן העיוני ולעבור- צריך ללמוד ולהתכונן לכך מראש. וגם כאן, יש כמה פתרונות קלים. אחד מהם הוא ללמוד את החומר לתיאוריה דרך האינטרנט. זה פשוט, זה קל וזה בחינם...

לימודי קולנוע: איך להיות כוכב ברשת
המאמר מציג רשימת מכולת של שלבים הכרחיים לפרסום נכון ברשת בתחום הקולנוע. המגמה כיום היא שאם השם שלך לא נמצא באינטרנט משמע שאתה לא קיים, כלומר הכוח של רשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר וגם כוחו של הוידאו יכולים לקבוע את עתידך בתחום.

לימודי סאונד – אהבת המוזיקה שהופכת למקצוע
אנשים רבים מוצאים את עצמם בנקודת מפנה בחייהם כאשר הם מתחילים את המודעות העצמית בכל הקשור לאומנות ושילוב זהו בעניין הקריירה האישית והעתידית.

שיפור בגרות באנגלית ב-3 חודשים
קיימת אמירה מפורסמת אשר טוענת שאם לא מצליחים בפעם הראשונה, צריך להמשיך ולנסות עד שמכתירים את המשימה בהצלחה. בכל שנה, אלפי תלמידים ומבוגרים בוחרים לשפר ציוני בגרות ונבחנים פעם נוספת במקצועות שאליהם כבר ניגשו בעבר.

לימוד עיצוב גרפי
לימוד עיצוב גרפי הוא נושא שבו מתעניינים רבים ותחום שחשוב שיועבר על ידי אנשים מקצוע מהדרגה הראשונה. בשנים האחרונות גואה ההתעניינות בקרב אנשים מוכשרים שהחליטו לעשות הסבה לתחום העיצוב הגרפי ולצעירים רבים

לימודי גרפיקה ממוחשבת
לימודי גרפיקה ממוחשבת הם לימודים נדרשים כיום.בסיום מסלול הלימודים, מתקדמים רבים מן הבוגרים והופכים להיות גרפיקאים מן השורה הראשונה. כמו כן השכר אותו זוכים לקבל גרפיקאים הוא שכר משתלם וראוי.

עיצוב פוטושופ
עיצוב פוטושופ הוא חלק בלתי נפרד מהסיבה שאנשים מעוניינים ללמוד את תוכנת הפוטושופ. פוטושופ היא אחת מהתוכנות שהוציאה לשוק חברת אדובי מערכות והיא מוכרת על ידי אנשים רבים, בעיקר אנשים העוסקים בתחום העיצוב

עיצוב גרפיקה
היקף תתי התחומים של עיצוב גרפיקה הם רבים וקרוב לוודאי שזו הסיבה של הדרישה שהולכת וגואה לאנשי מקצוע העוסקים בתחום עיצוב גרפיקה. חשוב לדעת כי ישנו הבדל בין מעצב גרפי לבין גרפיקאי.

עבודות גרפיקה
ישנם לא מעט דרכים להשיג עבודות גרפיקה בשוק הישראלי. למעשה מי שסיים את לימודי הגרפיקה, יודע במה הוא מעדיף לעבוד ובמה הוא ממוקצע יותר. בסיום הלימודים, תחושו כי יצאתם עם כלים רבים לעבודה בתחום עיצוב גרפי

הדרכה בתוכנת פוטושופ
הדרכה פוטושופ היא אחת מהנושאים החשובים ביותר כאשר מדובר בלימודי הפוטושופ. תוכנת הפוטושופ היא תוכנה שרוב האנשים מסתדרים איתה ויש גם כאלו שחושבים שהיא קלה להבנה, אך יש לזכור כי שלו אנשים שלמדו את התוכנה

בית ספר לגרפיקה
בית ספר לגרפיקה אונליין הוא אתגר לא קטן שכן הוא לוקח על עצמו את אותה אחריות לימודית של כל בית ספר ללימודי הגרפיקה, אך משלב כאן למידה מרחוק. והתמקדות בתלמיד.

השלמת בגרות - מכשלות והצלחות
בערך חמישים אחוז מבין תלמידי התיכון מסיימים את לימודיהם ללא תעודת בגרות. חלק גדול מביניהם בוחרים בסופו של דבר להשלים את בחינות הבגרות ולהרוויח את התעודה בהזדמנות מאוחרת יותר, בין אם מהרצון למצוא עבודה טובה, או להתקבל ללימודים במוסד להשכלה גבוהה

איך להתכונן למבחן?
לא משנה כמה זמן פנוי יש לנו תמיד שזה מגיע ללימודים אנחנו מוציאים תירוצים, אם החתול אכל את הכלב או שהשמועה אומרת שתהיה שביתה, אנחנו כבר נמצא את התירוץ המתאים, כן, תמיד קל לשלוף איזה תירוץ מהשרוול והכל בשביל לדחות את הלימודים.


עמוד 4 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]