אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » הלוואות

הלוואותחוק האוברדראפט - מבט אישי
בתקופה הסטודנטיאלית שלי, עת דאגתי היחידה הייתה כיצד אשיג את החומר למבחן ולאן אצא לבלות בערב, כל תחום שנגע להתנהלות האישית שלי מבחינת צרכנות נבונה וחישובי עלות מול תועלת, נדחק לקרן זווית ונחשב למוקצה ו"קפיטליסטי" מדי לעומת הערכים הסוציאליים הרומנטיים כל כך.

הלוואות פרטיות – הלוואות לכל מטרה שתבחרו
הלוואות פרטיות , כשמן כן הן – ניתנות לאנשים פרטיים ולא לעסקים או לחברות. סכומי הלוואות פרטיות מגוונים ונעים בין סכומים קטנים יחסית לסכומים משמעותיים יותר, אולם המשותף לכולם הוא כי בזכות הלוואות אלה יכולים אנשים למצוא פתרון מהיר לצורך כלכלי שעלה.

הלוואה – פתרונות יצירתיים
איך/ מאיפה תשיגו עכשיו עוד הלוואה?גיוס הלוואות בתנאים טובים, פותח אפשריות רבות ומאפשר לחתום על הסדר- חוב סופי עם הבנק ולפתוח דף חדש בחיים.

על הלוואה חוץ בנקאית כבר שמעתם?
לפעמים הדרך היחידה להיחלץ מהצרה היא פשוט לחסל אותה. ועדיף במזומן. אתם וודאי מסכימים רק שאתם לא כל-כך בטוחים מניין יבוא עזרי, רוצה לומר, מאיפה לעזאזל תשיגו מזומנים לחיסול החוב?הלוואה חוץ בנקאית: הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שניתנת מגוף שאינו בנק (ואנחנו לא מתכוונים לשוק האפור.

האם לקחת הלוואה לכיסוי המינוס בבנק?
עם השאלה הזו נאלצו משקי בית רבים להתמודד בערבות ניהול תקציב משפחתי כושל ולא מתאים אשר גרר את המשפחה למינוס מתמשך בחשבון העו"ש שלהם.

סוגי ההלוואות הקיימות בשוק
עם השנים הלך והשתכלל שוק ההלוואות. היסטורית בנקים היו הגוף העיקרי שניפק את כל סוגי ההלוואות.

הלוואות דחופות
היום הרבה ישראלים טובים חושבים שהמונח "הלוואות דחופות" מתייחס להלוואות פרטיות רגילות שכל אחד לוקח מהבנק שצריך בדחיפות, אבל מומחי dyb מסבירים ומרחיבים את המונח הלוואות דחופות לתועלתנו המעשית.

עשה ואל תעשה בעת לקיחת הלוואות אקספרס
הלוואות אקספרס נועדו לענות על צורך מיידי בכסף. אך אין זו סיבה מספקת להסתפק בכל הלוואה שניתן לקבל. המאמר מציג כמה קווים מנחים בבחירת הלוואת אקספרס מתאימה.

הלוואות חוץ בנקאיות
כיום ניתן לקחת הלוואה לא רק מהבנק אלא דרך חברות שונות המציעות הלוואות חוץ בנקאיות. אם שיש לכם צורך בהלוואה שווה לבדוק האם יותר משתלם לכם לקחת הלוואה חוץ בנקאית

מחשבון הלוואות רכב
מחשבון הלוואות לרכב יכול לעזור לך להתנהל נכון פיננסית גם מבלי שיהיה לך 7 יועצים שייעצו לך האם כדאי לך לקחת הלוואה לרכישת רכב או לא כי מחשבון הלוואות לרכב יגלה לך מהו ההחזר החודשי שתשלם בעתיד וזהו הנתון החשוב ביותר בשבילך על מנת לשקול האם לקחת את ההלוואה או לא ונסביר למה.

5 דברים שמשפיעים על הריבית שלך
מבחינה פיננסית ישנם 7 סוגים בעיקר של ריביות היום והגורמים שמפשיעים על שיעור הריבית אינם ידועים לכל ולכן הרבה אנשים הרוצים לקחת הלוואות בין מן הבית ובין הלוואות חוץ בנקאיות אינם יודעים להתמקח.

הלוואות חוץ בנקאיות בזמנינו
היום הרבה אנשים לוקחים הלוואות חוץ בנקאיות במקום להתעסק עם הבנק שמנהל להם את חשבון העובר ושב והסיבה לכך נראית משום שהרבה אנשים אינם יכולים בפשטות לקבל הלוואה מהבנק בגלל ההסטוריה הכלכלית שלהם אבל חברה פיננסית הנותנת הלוואות לא תבקש יותר מ-3 או 7 דפי חשבון אחרונים.

טיפ למעביד: הלוואות לשכירים
בעיות כלכליות ופיננסיות מתפשטות בימינו כמו פטריות בגשם וביקוש (ודרישת) הלוואות מצד שכירים הולך וגדל. המעבידים הישראלים מתחילים להיווכח שיש לשכירים דרישות חדשות שלא היו בעבר, אמנם בארה"ב הלוואות לשכירים הינו דבר מקובל מאוד, נכון ללמוד על כך.

הלוואות סובייקטיביות
מאמר זה מסביר את התפנית הגדולה שנעשתה בשוק המימון הביתי (הלוואות פרטיות) בישראל שבעבר זה היה נדיר מאוד להשיג הלוואות פרטיות ובמיוחד הלוואות חוץ בנקאיות פרטיות והיום עיקר ההלוואות שמלווים הם הלוואות אלו

הלוואה מהירה
לעתים יש צורך בלקיחת הלוואה מהירה או מיידית על מנת לכסות אוברדראפט קיים או צפוי בחשבון העובר ושב. על הלוואת אקספרס מעין זו, גובה הריבית המוצעת על ידי מקורות שונים וכדאיות ההלוואה, במאמר.

מידע כללי על הלוואות אקספרס
מאמר הנותן סקירה של הדברים שעלינו לדעת, בנוגע להלוואות אקספרס שניתן לקבל.

מסלולי הלוואות
המאמר סוקר סוגי ומסלול הלוואות שניתן לקבל בארץ, ומפרט לגביהן.

היום אפשר לנסוע לטייל עם הלוואה נוחה
יציאה לטיול או נופש אחרון בתקופת החגים עוזרת בחזרה לשגרת לימודים והלוואה. היום נופש כזה הוא בהישג יד של כולם, על ידי לקיחת הלוואה מיידית אשר אותה ניתן להחזיר בהחזר תשלומים נוח.

הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית?
כיום לנזקקים להלוואה ישנן דרכים שונות על מנת להשיג הלוואה אשר כזו. מאמר זה דן במקורות השונים דרכם ניתן להשיג הלוואה.

ריבית הלוואה בישראל
מינוף הלוואה בישראל בפרט ובעולם בכלל קשה ומורכבת היום יותר מאשר מינוף הלוואה בימים עברו, דרכי התמחור הלוואה של הבנקים והחברות הפיננסיות החוץ בנקאיות השתכללו על מנת לתת מענה לכמות צרכים רבה יותר.

הלוואות חתונה למוגבלים
מבחינה פיננסית הלוואות אינה תמיד האפשרות הטובה ביותר אך מי שמצבו אינו טוב מבחינה פיננסית הלוואות זה אולי האפשרות היחידה שלו לארגן חתונה מוצלחת לעצמו או לילדיו ובמיוחד עקב עליית המחירים המוזרה שמתרחשת בשנים האחרונות במחירי האולמות אנחנו צריכים הלוואות חתונה למוגבלים.

הסכם הלוואה של סטודנטים
סטודנט לוקח הלוואה לעיתים קרובות ומצוי מאוד שכאשר סטודנט מסיים את לימודיו האקדמיים הוא מוצא את עצמו בחובות גבוהים מאוד עקב הלוואה אחת או הלוואות רבות שלקח עקב לימודיו על מנת לממן את לימודיו האקדמיים ואת חיי היום יום שלו.

גיבוי עסקים קטנים בהלוואות
המצב הכלכלי בישראל קשה מאוד ולעיתים קרובות מתהפך מקצה אחד אל השני ולכן בנקים וחברות פיננסיות חוץ בנקאיות אשר עוסקות במימון עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, מאפשרים לקיחת הלוואות אקספרס להתמודדות עם התמורות החמורות הפוקדות את המשק או על מנת לשדרג את העסק ולהרחיב את פעילותיהם.

מה עסק צריך להגשת בקשה להלוואה
מאמר זה מסביר מה עסק צריך להכין ולרכוש לפני שהוא ניגש לבנק לבקש הלוואה עסקית ובאמת יש לדעת מה צריך להכין מראש על מנת לא לפסול בנקאים וחברות הלוואות חוץ בנקאיות לפני שבכלל התיישבת לדבר עם הפקיד הלוואות.

נכסים מקובלים כביטחונות הלוואה
בעלי עסקים שניגשים לגוף של הלוואות לעסקים, בשביל לבקש הלוואה עסקית, אותו גוף הלוואות ירצה לדעת אילו בטחונות אתה מציעים לבנק אף אם אתם בעלי עסקים קטנים.


עמוד 2 מתוך 2
[1]   [2]