אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמר הגדלת איבר המין - מה חדש

כמו כל איבר בגופינו גם את איבר המין הגברי אפשר להגדיל בדיוק כמו שאתם עושים ניתוח הגדלת חזה או ניתוח שאיבות שומן כאלו ואחרות וכמובן עוד הרבה ניתוחים קוסמטיים שונים.

בעידן של ימינו יש מספר לא מבוטל של אנשים של גברים במדינת ישראל שחיים ביום יום את הבעיה של איבר מין קטן , מה שגורם לחוסר ביטחון עצמי וגורר בעיית סיפוק בת הזוג של הגבר ( כמו שאומרים הגודל כן קובע)

קיימים מספר רב של שיטות ותרגילים על מנת שתוכלו לעשות הגדלת איבר המין , כמובן יש את השיטות הבטוחות יותר שהן כביכול הטבעיות שבינהם , כמו תרגילים לשריר הפין מה שיביא לכם תוצאות איטיות מאוד ואם בכלל, למרות שיש אנשים המאמינים שבמידה ואתם עקביים ומבצעים את התרגילים בצורה יומיומית ואחידה התוצאות יהיה רק עניין של זמן.

שיטה קצת יותר מתקדמת מהשיטה הטבעית על מנת להגדיל את איבר המין שלנו יכולה להיות עם גלולות,כדורים וכל מני אמצעים אחרים שבדרך כלל אצל חלק מהאוכלוסייה הצורכת אכן עוזרת אך לחצי השני אינה מפיקה ת התועלת הנדרשת , כמו כן חובה להועץ עם רופא לפני שימוש בכדורים לו מכיוון שמינון גבוה או במידה ואדם רגיש לחומר מסויים יכולה להיות סכנה חמורה מאוד למשתמש.

קיימות עוד הרבה שיטות של הגדלת איבר המין , אחת היעילות ביותר בשנים האחרונות הם מכשיר אנדרו פינס.

מכשר זה הוא בעצם בטוח מאוד וקל לשימוש ומראה עם הזמן תוצאות . ישנם כמובן גם את הצד מנגד שלא קיבל את התוצאות שדרש  אך האנדרו פינס מתמקד בתחום הגדלת איבר המין עד 4 ס”מ . למכשיר זה יש את כל האמצעים הרפואיים וכמובן דעות חיוביות\שליליות מלקוחות כמו לכל דבר.

במאמרי הבא אספר על על מספר דרכים שאנחנו בתור אוכלוסיית בעלי איבר מין קטן נוכל לעשות בהם שימוש וכמובן עוד מידע ותרגילים לאיבר המין , וכמובן אקשר אתכם לאתרים בעלי מידע נרחב ומגוון אודות התחום היותר צעיר ומדובר בארץ קטנה כמו ישראל


אודות מחבר המאמר

מחבר : אלון קסנטיני אוהב את החיים :)

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.