ספא – מהדרום לצפון

ספא – מהדרום לצפון

בארצנו הקטנה יש בתי ספא מהדרום ועד הצפון, בתי ספא שונים ומגוונים כל ספא מציע אווירה שונה וחופשה מהנה בצורה אחרת כל מה שאנחנו צריכם לדעת זה לבחור את הספא המתאים לנו לאותו "אירוע".

איך בוחרים את הספא המתאים?

הכול תלוי עם מי הולכים, אם אתם הולכים עם בן או בת הזוג תעדיפו ספא שיש בו חדרים או סוויטות זוגיות שתוכלו ליהנות מהרומנטיקה והזוגיות אם אתם הולכים עם חברות או חברים כנראה תעדיפו ספא שתוכלו לנוח בשמש ליד הבריכה לאתר העיסוי.

 

ספא זוגי – לחוויה קסומה ורומנטית

ספא זוגי הוא חוויה משותפת של בני הזוג, ספא זוגי בדרך כלל מציע לכם חבילת עיסויים, ארוחה זוגית לאור נרות עם כוס יין, אמבט שמני או ג'קוזי. ספא זוגי מתאים לזוגות שרוצים לחגוג אירוע מסוים או פשוט להחזיר את הרומנטיקה לחיים וליהנות מכמה שעות של רוגע.

כל ספא מציע חבילות אחרות לספא זוגי ובמחירים שונים, כל מה שנשאר לכם זה רק לבחור ספא זוגי המתאים בדיוק לטעם ולכיס שלכם.

 

חבילות ספא – תבחרו את החבילה המתאימה לכם

לכל ספא שתגיעו יש מבחר חבילות ספא, חבילות ספא הן בעצם הרכבה של מגוון עיסויים שונים, ארוחת בוקר /ערב, ג'קוזי, אמבט שמנים, בריכה ועוד.. כל חבילת ספא מכילה דברים אחרים.

יש מגוון עיסויים שונים שכל חבילת ספא מציע, עיסוי שוודי, קלאסי, רקמות עמור, אבנים חמות, רפלקסולוגיה ועוד. מלבד העיסויים יש בתי ספא המציעים גם טיפולי מים, סדנאות יוגה ועוד.

המחירים של חבילות ספא משתנים מחבילה לחבילה הכול תלוי במה החבילה כוללת, ככל שהחבילה כוללת יותר דברים כנראה שהיא תעלה יותר.


אודות מחבר המאמר

המאמר נכתב ע"י חברת קידום אתרים - קידום אדיר