אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מה ההבדל בין סוגי הבשמים שיש בסופר פארם?

השוק רווי בבשמים בשווקים ישנםהרבה מני בשמים. ישנם בשמים לגבר, בשמים לאישה, בשמים לצעירים ועוד. פרפומריות רבות משווקות בשמים במבחר רחב אכן ריבוי הניחוחות מאפשר לכל גברת לראות את הניחוח הראוי עבורה ביותר, אך לעתים ככל שיש יותר בשמים מורכב לבכר את הניחוח הראוי הכי הרבה.במאמר זה ניתן הכוונה תמציתית אודות בחירת הניחוח הראוי מתוך המבחר הרב .כבר לפני אלפי שנים בשמים לאשה היו פופולאריים . בתנ"ך אנו מוצאים כתוב על נשים שהיו שמות בושם והיו מורחות את גוון עם בושם לנערה שהותקןמנטעים ארומטיים כמו לבונה מור ועוד. בספרי הנביאים אנו מוצאים עלמות שבישמו את עצמן עם בושם לאישה שרקחו מצמחים שגדלו בחצר. בזמן הזה כמעט לכל אדם יש בושם לגבר ולכל אישה יש כמה מינים של בושם לאישה. בשמים – על האלמנטים המיוחדים . קיימים סוגים שונים של פרפיומים. השוני בין מני הבשמים הנבדלים הוא בריכוז האלכוהול.

מהו הניחוח הרצוי הכי הרבה? בחנויות נמצאים בשמים המוניים . בדרך כלל הם נעשים מחומרים מלאכותיים . לא מומלץ לקנות פרפיום הנעשה ממרכיבים סינתטיים. הוא נותר על הגוף זמן זעום יותר ולפרקים הוא מועד לשמש גורם לרגישויות . בבית הבושם בתל אביב תהיו מסוגלים למצוא ניחוחות העשויים ממרכיבים נטורליים בלבד. הבשמים הנמכרים בבית הבושם הנם בשמים ממותגים ידועים שנעשו ברגש זה מאות שנים. טרם שקונים בושם לאישה או בושם לגבר ,עדיף לערוך חקר שווקים . לא בכל זמן המבצעים כדאיים . מדי פעם הבשמים במבצע מיוצרים מחומרי גלם פשוטים יותר . חנות הבשמים בתל אביב עוסקת במכירת בשמים יקרים במחירים נמוכים . בבית הבושם תהיו מסוגלים לגלות בשמים בערכים של חוץ לארץ. כש מנסים בושם חדש רצוי לנסות אותו על גוף זך ורענן. ככה יהיה בכוחכם להתרשם מתכונת הבושם ומריחו. בשמים לאישה וגם בשמים לגבר מוכרחים להתאים לגיל, לסוג העור וגם לעונת השנה . בזמן החום למשל לא מומלץ להתבשם בבושם עם ריח כבד ומתקתק .בעונת הקור לא כדאי יהיה לענג את הגוף בניחוח קלוש שכמעט לא יורגש.


אודות מחבר המאמר

מקודם על ידי קאפרי קידום אתרים בירושלים ובניית אתרים בירושלים

.

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.