אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

השפעת העיצוב של גן האירועים על החתונה

 

אין עוררין על כך שהחתונה היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייהם של בני זוג. היא האירוע המסמל את תחילת החיים המשותפים, ועל כן אנשים רבים מעדיפים היום גני אירועים על פני אולמות מתוך רצון להבטיח שהוא יהיה אירוע מושקע ויפה, אירוע "שכולם יזכרו". עבור רוב האנשים, הרצון להשקיע מתבטא, בסופו של דבר, בכסף והרבה כסף. ואכן, כנראה שאין מנוס מלהוציא כסף רב על האירוע, אך לא תמיד ההשקעה משתלמת. ישנם גורמים רבים המשפיעים באופן מהותי על אופי האירוע. אחד מהגורמים המרכזיים שצריך לקחת בחשבון הוא עיצוב גני אירועים.

ישנם גני אירועים רבים, ולכל אחד מהם הסגנון שלו והמבנה הייחודי שלו. הצורה הבסיסית שבה בנויים גני אירועים שונים היא הבסיס לאופי העיצובי של האירוע כולו, והיא כוללת את גודלו הפיזי של הגן, סגנון הבנייה שלו, האוכל בתפריט, הימצאות צמחייה ועוד. עם זאת, ניתן בהחלט לספק למקום אופי ייחודי ע"פ טעמנו האישי והדברים שמוצאים חן בעינינו. כמובן שלא כולנו נולדנו עם חוש עיצובי מפותח ולכן, רצוי מאוד למי שלא מרגיש בטוח להתייעץ עם חברים הידועים בחוש העיצוב שלהם ולבקש מהם להתלוות אליכם לבדיקת גני אירועים שונים. בנוסף, יש להקפיד להגיע בליווי מעצב גני אירועים מנוסה, או לחילופין להיפגש עם האחראי על עיצוב גני אירועים בגן עצמו.

בפגישתכם עם מעצב גני אירועים, הוא ירצה לדעת כמה שיותר על טעמכם האישי ולנסות להתאים אליו את ההחלטות העיצוביות שלו. לכן, עליכם לבוא מוכנים ולהגדיר לעצמכם מהו הקו העיצובי שמתאים לכם. חשוב שהקו יהיה אחיד ושלא ישולבו אלמנטים עיצוביים שאינם תואמים האחד לשני. מהרגע שהגדרתם לעצמכם (ולמעצב גני אירועים) את הקו, כל ההחלטות שנוגעות לפרטים קטנים כגון סכו"ם, מפה ומפיות שולחן הן לחלוטין משניות ואין סיבה להשקיע מאמץ מחשבתי רב מדי בדברים אלה. הדברים בעלי החשיבות המרובה יותר כוללים את עיצוב מרכז השולחן, וכן החלטות לגבי אלמנטים עיצוביים בולטים לעין כמו בלונים ופרחים.

כאמור, ישנם אנשים לא מעטים שלא התברכו בחוש עיצובי, ולכן הם אינם יכולים להסתפק בקבלת תיאור של המקום ע"פ ההחלטות העיצוביות שהתקבלו, והם חייבים לראות גני אירועים שונים על מנת להיות מסוגלים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לגבי האירוע שלהם. במטרה למנוע את המאמץ הרב הכרוך בהגעה פיזית אל המקום, גני אירועים רבים פותחים אתרי אינטרנט שבהם ישנה אפשרות לצפות בתמונות ואף לעשות סיור וירטואלי לאורכם ולרוחבם של גני אירועים. כדאי מאוד להיעזר באתרים אלה ולחסוך מעצמכם תנודה מיותרת ומעייפת.

בנוסף לכך, מומלץ מאוד להיכנס גם לאתרי אינטרנט של מעצבי גני אירועים כבהם ניתן לצפות בפירוט נסיונם האישי ובתיאור סגנונם העיצובי. הפגישה הראשונית עם המעצב קובעת, ברוב המקרים, את ההחלטה האם לשכור אותו או לא, שכן לכל מעצב גני אירועים יש הסגנון שלו. ובכל זאת, מתוך מעצבי גני אירועים רבים שקיימים תוכלו לבטח למצוא את זה שידבר אליכם וישרת את טעמכם האישי בדרך שתשביע את רצונכם. הבחירה במעצב גני אירועים מתאים היא קריטית, שכן היא מאפשרת לתת לראש מנוחה, לפחות בכל מה שקשור לעיצוב החתונה.


אודות מחבר המאמר

אביב יועצים ייעוץ שיווקי

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.