אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

שירותים אקולוגיים, שירותי קומפוסט

השכרת תאי שירותי קומפוסט, שירותי אקולוגיים, שירותי ביולוגיים
עזור לנו לשמור על הסביבה- הזמן שירותים אקולוגיים לאירוע שלך!
שירותים אקולוגיים- פנים התא

שירותי קומפוסט הדבר הירוק הבא, המשמש פתרון אקולוגי לצרכים.המשתמש יושב על מושב אסלה רגיל, כמו בבית , הצרכים נעשים לתוך מיכל מפלסטיק בנפח של כ - 60 ליטרים. בתום השימוש המשתמש שופך נסורת מתוך קערה לתוך מיכל הפלסטיק.

מה עם הריח? תאי השרותי קומפוסט אסטטים ולחלוטין לא מדיפים ריחות לא נעימים, מכיוון שהפחמן שבנסורת מנטרל את האמוניה שמשתחררת מהצרכים.

תכולת המיכל משמשת להכנת קומפוסט.

גודל כל תא 1.2*1.0 מ' . ניתן להציב את התאים בכל מקום.

שרותי קומפוסט מכילמושב אסלה מהודר מעץ, כיור, ברז פרח, תאורה, מראה, סבוניה, מגבוני נייר, מתקן לנייר טואלט, פח אשפה, פתחי איוורור.

בתי שימוש אקולוגיים הינם דידותיים לסביבה.אלו הם שירותים "יבשים" ללא צורך במים ובמערכת ביוב.בתי שימוש אלו מתאימים לשימוש במקומות שהחיבור לתשתיות המים והביוב לא קיימות, מקומות בהם ההתחברות לתשתיות היא בעלות יקרה. אפשרות נוספת לשימוש בבתי שימוש אקולוגים היא להחלפת בורות סופגים.

בתי השימוש האקולוגיים ניתנים לשימוש גם בבתי מגורים המחוברים לתשתיות המים והביוב, אך הבעלים מאמינים בחסכון בעלויות יקרות (מים) ותרומה לסביבה ירוקה (קומפוסט).בתי השימוש האקולוגיים (קומפוסט) הם שירותים המסופקים ע"י חברת סניטציה.  אלו הם שירותים יבשים בהם משתמשים בנסורת, ללא שימוש במים, ובכך גם תורמים לסביבה ירוקה וגם נותנים מענה למקומות בהם אין אפשרות להתחבר לתשתיות הביוב.

 

שירותים ומקלחות...


אודות מחבר המאמר

רוברט אלון - בהקמת אירוע - קרון 2 תאים רוברט אלון- מנהל תפעול ולוגיסטיקה

"סניטציה" מתמחה בהשכרה והפעלה :

שירותים ניידים עם מים זורמים (לא שירותים כימיים) מקלחות ניידות עם מים חמים ומים קרים.
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.