אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עיצוב אתרים

לאחרונה חברות רבות אשר עוסקות בתחום עיצוב אתרים החלו לצוץ כפטריות בגשם ברחבי האינטרנט.

עיצוב אתרים הוא תחום נדרש מאד לאחרונה בשל התגברות המודעות לחשיבותו של האינטרנט ככלי משמעותי בקידום עסקים בעולם כולו. חברות רבות אשר עד כה הסתפקו בפרסום השגרתי בעיתונים,ברדיו או בטלוויזיה מכניסות את עצמן בעשור האחרון ובשנים האחרונות בפרט לעולם האינטרנט . חברות גדולות וקטנות פתחו לעצמן אתרים כדי שיכולו לפרסם את עצמן וכך להגיע לכמה שיותר אנשים בידיעה שהפרסום באינטרנט הוא משמעותי ואולי אף חזק וטוב יותר מפרסום בכל מדיה אחרת שהיתה מוכרת לכולנו עד כה.

פרסומות

חברות רבות מסתפקות בפרסומות קופצות אשר אינן מצריכות בניית אתר וכך חוסכות כסף רב על עיצוב אתרים,בניית אתר,החזקת שרת וכדומה. פרסומות אלו קופצות לגולשים כשהם נכנסים לאתר כלשהוא אשר הושתלה בו הפרסומת באופן רנדומאלי כאשר כל גולש נתקל בפרסומת ולפעמים אף חייב להמתין מספר שניות לפני שהוא יכול לסגור אותה.פרסומות אלו עוצבו על ידי חברות המתמחות בפרסום,עיצוב אתרים,שיווק ומיתוג כך שהן מופיעות בדיוק במקומות אליהן מתכוון המפרסם לפי חתכים רבים וסקרים אשר מבצעת החברה לפני שהיא שותלת את אותן פרסומות כך שגם אם למשתמש נראה שהוא נתקל במקרה בפרסומת היא בעצם הרבה פעמים יועדה בדיוק בשבילו בשל השימושים שלו או בשל מאפיינים אחרים בגלישה שלו אשר הובילו את החברה לשתול לפניו את הפרסום הספציפי.

איך לבחור ?

עיצוב אתרים הוא כמובן תחום אשר צריך להתמקצע בו ולא כל אחד יכול לעצב אתר סתם כך ויש צורך לבחור באותן חברות המתמחות בכך כדי לקבל את האיכות הטובה ביותר לאתר אותו פותחים וכדי להיתקל בכמה שפחות בעיות כדי להגיע לביצועים הטובים ביותר ולאיכות אתר הגבוהה ביותר שאפשר להגיע אליה. מומלץ מאד בעת בחירה של חברה לעיצוב לבדוק עבודות מהעבר, לבקש את תיק העבודות לעיון ולקבל מספר המלצות מלקוחות ולא חלילה לבחור על פי התיאורים היפים באתר שלהם או על פי האתר המעוצב שלהם שאינו מבטיח דבר לגבי האתר אותו אתה רוצה לבנות לעצמך.


אודות מחבר המאמר

dreamview

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.