בר מצווה בכותל - בגלל האווירה

אחד הדברים שיש להחליט עליהם כאשר עומדים לפני אירוע מרגש הוא- היכן נערוך אותו? האם קרוב לבית, כדי שלא נצטרך לצאת מוקדם? אולי בעיר באזור המרכז, כך תהיה נגישות לתחבורה ציבורית? אם אתם שייכים לזן היוקרתי אז אתם בטח מחפשים אולם שישאיר את האורחים עם פה פעור, ואולי אתם בכלל מעוניינים באולם צנוע אך מכובד? שאלת השאלות- איפה נחגוג?

אז לפני שאתם סוגרים על חוזה, תחשבו על אופציה נוספת- אירוע בירושלים.

תדמיינו את זה כך: אוויר הרים צלול, רוחות קלילות נושבות סביב, ברקע חומות העיר העתיקה יוצרות תמונת נוף מרהיבה המשרה אווירה המיוחדת רק לירושלים. היום ניתן לערוך כל אירוע בירושלים. בירושלים תמצאו אולמות יוקרתיים לצד אולמות זולים ומכובדים. שירותי קייטרינג והסעדה מהטובים ביותר. תוכלו לשלב סיורים במקומות היסטוריים, וביקורים במקומות מרגשים שנמצאים רק בירושלים.

כמובן שחוץ מהפרטים הטכניים אותם ניתן למצוא בקלות בירושלים, נוסף על כך הערך הסנטימנטלי. ירושלים הבירה. עיר ציון. מרכז העולם. כן גם היום, אם שוכחים לרגע מפוליטיקה, עוצמים עיניים ומתחברים פנימה, מגלים את ירושלים עמוק בפנים. ירושלים מתאימה לכל אירוע והופכת כל אירוע למיוחד בזכות מעמדה וייחודה.

אחד האירועים אותו נוהגים רבים לחגוג בירושלים הוא בר המצווה. בר המצווה הוא היום בו הילד הרך נהפך לנער, מקבל על עצמו אחריות ועול מצוות, הוא היום בו ילדכם הופך מילד- לבוגר! בר מצווה הוא רגע חשוב בחיי הילד וציון דרך חשוב להוריו. כיום מרגש שכזה רבים בוחרים לחגוג אותו במקום מרגש המתאים לאירוע חשוב שכזה- בירושלים. ירושלים מסמלת עבור כל יהודי את החיבור לאלוקיו, ובר מצווה הוא יום המסמל את החיבור הזה גם כן. עליה לתורה והנחת תפילין יכולים לעבור כלאחר יד בבית כנסת שכונתי קטן, אך באותו מידה ומעט השקעה ניתן לחגוג אותם ולהעניק להם חשיבות וערך, אם הם יערכו בטקס חגיגי בירושלים. כמובן שאם כבר מגיעים לעיר הבירה, אז אין צורך להתלבט בין בתי כנסת, והבחירה ברורה- בר מצווה בכותל המערבי.

בר מצווה בכותל המערבי, ללא צורך בזיקוקים, במוזיקה ובלגן. פשוט כמו שזה וכל כך ייחודי ומשמעותי. עצם בחירת המיקום מעניק לכזה אירוע כל כך הרבה חשיבות שילוו את ילדכם בבגרותו לאורך שנים.

לאחר הנחת התפילין והעלייה לתורה בבר מצווה בכותל המערבי, תוכלו להמשיך את היום החגיגי בירושלים. תוכלו לבחור בסיור שמתאים ליום שכזה, במסעדה יוקרתית או כל חוויה אחרת שיש לעיר הבירה להציע לכם.

ושיהיה במזל טוב!


אודות מחבר המאמר

אסק 4 קידום אתרים בגוגל