אריחי קרמיקה – תענוג לחדר האמבט

 

חושבים על שיפוץ לחדר הרחצה

 

שדרוג הפינות הקטנות בבית הוא מה שעושה מראה מושלם

 

החלפת קרמיקה יכולה לשנות את ההרגשה הכללית בבית. הרגעים האלו בהם נכנסים להתרחץ ויש זמן שקט להביט על האריחים . לא נעים לעמוד מול קרמיקה ישנה ובלויה שיכולה להישבר בכל רגע. הרבה יותר נעים להתעטף עם קרמיקה חדשנית ולהרגיש תמיד בבילוי בבית מלון. קרמיקה שקלה לרחיצה היא יתרון רציני. ניתן ורצוי לשלב דוגמא כדי לשבור את החד גוניות. ישנם הרבה דוגמאות של דקורים לאריחים שמשנים המון את פני חדר הרחצה. אם יש כמה מקלחות לא חייבים לרצף את כולן באותה קרמיקה אבל יש בזה משהו מאוד אחיד ויפה.

 

מלבד האריחים כדאי גם להחליף אמבטיה

 

אמבטיה ישנה היא בדרך כלל קטנה ומתאימה לסטנדרט שהיה פעם. גם מבחינת חומר הגלם השתפרה האיכות מאוד, בשינוי שאינו נראה לעין אבל מתבטא במבחן השנים. לכן כדאי להתרענן עם אמבטיה חדשה מחרס איכותי ונעים לעין. למי שמעוניין ממש לשדרג ויש לו מספיק ממון ניתן להתקין אמבטיה ג'קוזי עם פתחי עיסוי לתענוג מושלם , ממש כמו בצימר רק בלי לנסוע רחוק, וגם זמין כל לילה.

 

האם יש עוד רהיט מלבד אמבטיה שכדאי להתקין

 

התשובה היא ודאי. לצד האמבט ניתן להתקין ארון שירות או ארון רחב הכולל כיור בילט אין. ארון שירות זה מיועד לכל הדברים הקשורים לחדר זה החל מתרופות ומגבות וכלה בגומיות לילדות או משחות השיניים. אם אתם בוחרים ארון רחב יכול להיות שתרצו לחסוך קרמיקה ולא להזמין למטרים שמאחורי הארון. הרי קרמיקה קונים לפי מטר וגם בהתקנה תשאלו עבור כמה מטרים יש צורך בהתקנה. בנוסף, על אמבטיה גם מדביקים קרמיקה ודקורים ולכן צריך להחשיב עוד מטרים לשם. לפני שאתם מגיעים לחנות לבחור דוגמא כדאי למדוד את גודל החדר, את האמבטיה, ולהעריך עד לאן מדביקים קרמיקה. בדרך כלל בצד הארון בגובה של כמטר ובצד האמבטיה בגובה של מבוגר עומד ועוד קצת. להתקין קרמיקה עד התקרה פירושו לחנוק את האווירה בחדר.


אודות מחבר המאמר

אתרים מומלצים :

ויה ארקידה - פתרונות עיצוב  : קרימיקה

החברה להשבחת מבנים  : תמ" א 38