מתנפחים לגדולים, ג'ימבורי לקטנים

 

לפעמים קורה ששני ילדים מאותה המשפחה נולדים בתאריך מאוד קרוב. כל כך קרוב, עד שברור לנו שנחגוג להם ימי הולדת ביחד לאורך שנים. כאשר חוגגים יום הולדת לשני בני משפחה ביחד, חשוב מאוד להקדיש לכל אחד זמן בנפרד ולתת לכל אחד אפשרות ליהנות ביחד עם חבריו ממשחקים ומפעילויות המותאמים לגילו. כיצד נבצע זאת?

 

מתנפחים לגדולים, ג'ימבורי לקטנים

 

אם למשל אנו חוגגים יום הולדת לילד בן שש ולילד בן שנתיים, ברור לנו שהפעילויות שנערוך במסיבה לא יוכלו להתאים בו זמנית לשני הגילאים. לכן נערוך שתי פעילויות במקביל, כך שכל קבוצת גיל תוכל ליהנות באזור שלה. לחבר'ה הגדולים מומלץ להביא מתנפחים לימי הולדת. הילדים יוכלו לקפוץ ולהשתולל במתחם של מתנפחים לימי הולדת, וכך לא להוות סכנה לקטנים שמסתובבים בשטח. באותו זמן ממש, הקטנים יוכלו ליהנות מג'ימבורי איכותי אשר בנוסף לכיף גם יתרום להתפתחותם הפיזית והמוטורית.

 

השכרת מתנפחים לצד ג'ימבורי להשכרה

 

מתנפחים לימי הולדת ניתן למצוא בחברות השכרת מתנפחים. חברות השכרת מתנפחים לימי הולדת מחזיקות מגוון רחב של סוגי מתנפחים לימי הולדת. אין צורך להביא מספר רב של מתנפחים, אך מומלץ לגוון בסוגים ולהביא מספר דגמים על מנת שלילדים תהיה הנאה מרובה יותר. ניתן גם למצוא ג'ימבורי להשכרה בחברות אלו. ג'ימבורי להשכרה מאפשר מגוון של דגמים וצורות עבור הפעוטות: נדנדות קטנות, בריכות כדורים, משחקים בשפע של צבעים וגוונים, מדרגות ומנהרות. ג'ימבורי להשכרה יוכל להעניק שעות של הנאה וכיף עבור הפעוטות והתינוקות, וכל זאת בצורה פשוטה ונעימה.

 

האטרקציה המושלמת במחיר שפוי

 

השכרת ג'ימבורי ומתנפחים הם ללא ספק האטרקציה המושלמת עבור ילדים בגילאים אלו. מתקנים אלו מספקים להם הנאה מרובה ועונג צרוף וכמעט אף פעם לא נמאס לילדים מהם, והם רק מבקשים עוד ועוד. כיום קיימות חברות רבות העוסקות בהשכרת מתנפחים לצד ג'ימבורי להשכרה. מומלץ לערוך סקר שוק בין החברות על מנת למצוא את המתקנים המושלמים עבורכם, במחיר הנמוך ביותר מבין החברות. כך תוכלו לארגן יום הולדת רב-גילאי, עם מספר אטרקציות מרכזיות שמהן יהנו כולן, במחיר שפוי ואטרקטיבי במיוחד.

תודה רבה שקראתם את מאמרנו נשמח לעמוד לשרותכם במאמרים נוספים ישבנו שעות רבות בכדי להעשיר לך את הידע וההבנה בקטגוריית האירועים בישראל מנסיונינו הנרחב.

תקפידו מאוד על המתקנים, על הילדים שלא יפצעו, שלא ישתוללו בכדי למנוע אסונות במהלך השמחות באירועים.


אודות מחבר המאמר

http://www.xbp.co.il/