אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

אטרקציה והיא מצנחי רחיפה

אטרקציה והיא מצנחי רחיפה

 

חווית מצנחי רחיפה היא אטרקציה מדהימה של רחיפה ללא מנוע, עם מצנח בלבד, כאשר הנוסעים רתומים למדריך מקצועי בעל ניסיון בחוויה זו של מצנח רחיפה הנוסעים ירחפו מעל חופי ארץ המדהימים ביופיים תוך קסמה של הרחיפה ממעוף הציפור המאפשרת מבט על אל מול נופים מרהיבים, לפיכך מצנח רחיפה זוגי יכולה להיות חוויה רומנטית.

חוויה פשוטה וסוחפת

 

כדי לרחף במצנח רחיפה לא צריך להיות גאון גדול או להיות אתלט כלשהו, ניתן להיכנס לספורט מצנח רחיפה בתהליך הדרגתי וידידותי לאלה המעוניינים ללמוד אותו, ישנם הרבה אנשים שנשבו בקסמו של ספורט זה. תארו לכם שאתם מחוברים לרתמה אשר מחוברת אל מצנח רחיפה כשאתם על גבעה שממנה אתם יוצאים אל האוויר הפתוח ושוהים בו מספר שניות וכך מתחיל לרוב תהליכו של התאהבות בספורט מצנח רחיפה.

אטרקציית מצנח רחיפה והשפעתה על הנוסע

 

ישנם מקרים מסוימים בהם מספר שניות אלה של רחיפה במצנח רחיפה שינו את אופי חייהם של המתנסים החדשים. וזאת בשל התרוממות אל האוויר המביאה אל התרגשות עצומה, כאשר לראשונה בחייכם תתאפשר לכם התחושה של התנתקות מכוח המשיכה כשאתם מרגישים קלים מהאוויר תוך גלישה מרגיעה ונעימה על כר האוויר ועד לנחיתה על חול הים הרך.

חוויה זו מביאה אתכם למצב של שיכרון חושים בין אם מהשפעת האנדרנלין בגוף או מהמחזה שניתן לראות רק ממבט על שום מחזה מרהיב שלוקח חלק משמעותי בחוויה זו.

מצנח רחיפה החוויה האמיתית

 

לאחר שצברתם ניסיון במצנחי רחיפה וברצונכם לעלות שלב ישנם אתרים רבים לטובת מימוש חוויה זו במצנח רחיפה, וביניהם ישנו את אתר מצנחי רחיפה שנמצא הרמת הגולן. אתר זה נמצא במצוק של מבוא חמה, וישנה באתר זה נקודת המראה של מצנחי רחיפה סמוך אל מצוקי האון של רמת הגולן.

 נוף אגם הכנרת באתר זה כאילו מונח תחת רגליכם, ומשום הגובה הרב מעל אגם הכנרת מתאפשר לכם לחזות על הנופים הפראיים והמרהיבים עוצרי נשימה של אזור רמת הגולן חוויה זו תיחרט בזיכרונכם. כמו כן, מומלץ להביא מצלמה על מנת לתעד את החוויה יוצאת הדופן הזו. 


אודות מחבר המאמר

אופיר בן צור

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.