מוסך יונדאי - מילה של מקצוענים

כאשר הרכב שלנו מתקלקל המחשבה הראשונה היא היכן נמצא מוסך מורשה קרוב לטיפול בסוג הרכב שלנו. מוסך מורשה המשמש גם כמרכז שירות לטיפול ברכבים מסוגים מסוימים עשוי להציע לנו שירות מקצועי, חלפים מקוריים, אחריות יצרן, ובעיקר –להעניק לנו תחושה כי יש על מי לסמוך, יש במי לבטוח.

מוסך יונדאי במרכז שירות שהוא מורשה יבואן לטיפול ברכב מסוג זה מזמן לנו את כל מגוון השירותים הנדרשים במתחם אחד. זה חוסך לנו ריצה בין מוסכים. זה חוסך לנו כסף, סיעה, עצבים.

על חלקים מקוריים של היצרן ניתנת אחריות של שנתיים. זה מאפשר לנו לנהוג בראש שקט, בידיעה כי גפם כאשר מבוצע תיקון במכלולי הרכב השונים, כל חלק הוא מקורי, כמתחייב מהמפרט הטכני ומהוראות היצרן.

המוסכ'ניקים המקצועיים במוסכי יונדאי מכירים היטב את כל "מחלות הילדות" של רכבים מסוג זה. הם יודעים היכן הבטן הרכה של מנגנוני הרכב ויכולים לאמוד את התקלות הצפויות בהם – אם וכאשר ובמידה שהם מועדים לתקלות...

מלה של מקצוענים

עם עשרות סניפים של מוסכי יונדאי נמנים שלושה מרכזיים – בתל אביב, ברעננה ובראשון לציון. בכל אחד מהמרכזים תוכלו לקבל הסבר מלא ומפורט, מאנשים שהם סמכות מקצועית ודאית ברכבים מסוג זה, על אודות הטיפול הנדרש, עלותו , משך הזמן שבו עשוי הטיפול להימשך ועוד. במרכזים אלה נמצאים גם יועצי שירות שישיבו לכל שאלה שלכם.

למה יונדאי?

חברת יונדאי, אשר נוסדה בשנת 1967, מטמיעה במכוניות מתוצרתה אתה המלה האחרונה של הטכנולוגיה. רכביה מורכבים מהחומרים האיכותיים והמשובחים ביותר. מחויבת, בחזונה, לשמירה על איכות הסביבה –הרכבים של יונדאי ידידותיים לסביבה. המכונית הקוריאנית המעולה , אשר קצב הגידול והריבוי של מכוניותיה מורגש הן בארצות הברית והן באירופה, נראית גם בכבישי ישראל.

יונדאי נמנית מזה שנים עם רשימת היצרניות המובילות את טבלת המכוניות הנמכרות ביותר. היא גם מכונית שהביקוש לה מחברות ליסינג גבוה. אין ספק – כי כאשר אתם אוחזים בידיכם הגה של אחד מדגמי מכוניות יונדאי אתם יכולים לנהוג בשקט ובביטחון. מה שאמור להרגיע אתכם בנוסף לידיעה כי המכונית איכותית ועצמתית היא זמינותם של מוסכי יונדאי במקומות רבים בארץ.

הטיפה היא הים

יש מילים שהן עולם ומלואו. אמרת טיפה – אמרת ים. אמרת יונדאי – אמרת הכול. לביקורות ולטיפולים תקופתיים , להכנה לטסט ולהצלחה בו, לניקוי יסודי בתוך הרכב ומחוץ לו, לשירותכם מבחר מוסכי יונדאי, מצא את מוסך יונדאי מורשה שלך ודרך צלחה!


אודות מחבר המאמר

חלקי חילוף לרכב