אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

סקירת שירותי קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות

 

השירותים שמציעה קופת החולים הותיקה, קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות, הם מגוונים ושונים.

קופת חולים מכבי  -מכבי שירותי בריאות מציעים מגוון רחב של רופאים, מעבדות, בדיקות שונות , שירותי אונליין באתר האינטרנט ובעמדות  מהירות בסניפים, רפואה דחופה ועוד.

 

קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות מתגאה בשירותי שהיא נותנת בתחום הרפואה, קופת חולים מכבי -מכבי שירותי בריאות מעסיקה מעל 3000 רופאים בפריסה של סניפים בארץ, נותנת אפשרות לכל מבוטח  לקבל שירות מרופאים מומחים, שירותי ייעוץ , שירותים שונים של רופאים , טיפולים ועוד.

 

קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות מאפשרת גם בדיקות מעבדה מקיפות , מתקדמות  ומשוכללות על ידי הסניפים השונים של קופת חולים מכבי -מכבי שירותי בריאות  , ובבתי חולים פרטיים העובדים עם קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות.

 

כמו כן ניתן לפנות לרפואה דחופה כחלק משירותים של קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות , במצב חירום , במצב קשה,יש את האפשרות לטיפול מהיר, בלילה במידת הצורך, ואף בסופי שבוע שהסניפים השונים סגורים .

 

קופת חולים מכבי  -מכבי שירותי בריאות מתגאה גם בשירותי השיניים שהיא מספקת, היא נותנת שירות של מעל ל40 מרפאות שיניים מפוזרות ברחבי הארץ כחלק מתוכנית ביטוח השיניים  שמכבי מנסה לקדם.

 

השינוי שעושה קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות בנושא טיפולי  השיניים הוא גדול ורחב , ומאפשר לכל לקוח בארץ , מכל קופת חולים אחרת שבה הוא חבר ומבוטח  , להצטרף לתוכנית ביטוח השיניים של קופת חולים מכבי  - מכבי שירותי בריאות.

כמו כן מבוטחי קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות זכאים לקבל הנחות נוספות בהתאם לתוכנית המבוטחים שלהם, מגן זהב, מגן כסף ועוד.

 

קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות מתגאה בשירותי הרבים הנוספים שהיא מציעה לציבור לקוחותיה, שחוץ מרפואה ושיניים מספקת גם שירותי של אופטומטריה  וציוד אופטיקה , מספקת שירותים של  בתי מרקחת נרחבים, כמעט ליד כל קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות, תמצאו בית מרקחת צמוד המספק את כל המרשמים  של התרופות להם אתם זכאים, ובמידה ולא נמצאה התרופה, הרופאים יודעים מראש להפנות אתכם למקום בו תוכלו למצוא התרופה בדרך המהירה ביותר.


אודות מחבר המאמר

 

ניצן,

קידום, שווק, ופרסום באינטרנט

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.