אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

טיול מאורגן להודו – טיול שחובה לקחת

טיול מאורגן להודו מציג את הודו בצורה הטובה ביותר, בשונה מטיול רגיל להודו הנעשה בדרך כלל בקרב המשתחררים מהצבא או בקרב אנשים המחפשים את עצמם המטיילים באופן לא מקצועי ומאורגן כמו טיול מאורגן להודו.

הודו היא מדינה בדרום מזרח יבשת אסיה, היא המדינה השביעית בגודלה בעולם והשנייה בכמות אוכלוסייה בעולם. הודו מהווה מוקד תיירות עולמי, והרבה אנשים רוצים לעשות טיולים להודו עקב העושר והגיוון הרב של תרבותה, אוכלוסייתה, ונופיה.

אנשים שרוצים לקחת טיול מאורגן להודו טיול מאורגן להודו חייבים ראשית להתחסן. הודו היא מדינה מזוהמת וחיידקים רבים מצויים שם. מחלות רבות יכולות להיגרם במהלך טיול מאורגן להודו וכן במהלך סתם טיול. על כן חשוב מאוד להתחסן לפני כל טיול מאורגן להודו או לא מאורגן.

כמו כן במהלך טיול מאורגן להודו ניתן לתפוס סוגים שונים של זיהומים ולכן יש להקפיד לשטוף את הפירות לפני האוכל, לא לשתות מנהר הגנגס ולהקפיד על ההוראות של המדריך שמדריך טיול מאורגן להודו.

אתרים לביקור במהלך טיול מאורגן להודו

 

כל טיול מאורגן להודו חייב לעבור באתרים הבאים:

1.    דלהי – בירת הודו, כל טיול להודו חייב לעבור בה. בדלהי אפשר לראות איך הודו נראית, הריחות, הצפיפות, ארמונות פאר, מבצרים עתיקים, עשירים, מקבצי נדבות.העיר מחולקת לשני חלקים, העיר העתיקה – כל טיול מאורגן להודו חייב לעבור בשני חלקי העיר. העיר העתיקה עשירה באתרים היסטוריים, ארמונות, ומקדשים. והעיר החדשה עשירה בשווקים, גנים, ורחובות סואנים.בדלהי אפשר לראות את המבצר האדום, זהו מבצר שנבנה במאה ה – 17 על ידי הקיסר המונגולי שאה ג'האן. לידו נמצא מסגד ג'אמא מסג'ד, וניתן לראות את שרידיהם המרשימים.2.    ג'ייפור – "העיר הורודה", כל טיול מאורגן להודו ייקח את מטייליו לשם. זו עיר שכל מבניה העתיקים עשויים מאבן חול אדמדמה. בסמיכות לעיר נמצא מבצר אמבר. מבנה מרשים המוקף חומה ענקית.ניתן לראות מהמבצר את העיירה אמבר. עיירה בעלת מקדשי אבן רבים המהווה מקור משיחה תיירותי בכל טיול מאורגן להודו.3.    אגרה – בכל טיול מאורגן להודו מוכרחים לעבור שם, בעיר ניצב הטאג' מאהל. פלא עולם שכל טיול מאורגן להודו חייב לעבור בטאג' מאהל, זהו מבנה מרהיב, שנבנה כאחוזת קבר עצומה לאשתו של הקיסר שאח' ג'אהן.4.    ורנאסי – במהלך טיול מאורגן להודו ניתן לעבור בעיר זו - העיר הקדושה ביותר להינדים. העיר שוכנת על נהר הגנגס, בורנאסי אפשר לראות את נהר הגנגס ואת הפעילויות הקורות מסביבו - רחיצה, כביסה, שחייה ועוד...5.    רג'סטאן – (ארץ המלכים) ברג'סטאן ארמונות ומבצרים רבים ולכן חשוב לראותה במהלך טיול מאורגן להודו. המדינה היא מאוד ססגונית. ברג'סטאן ניתן לבקר במהלך טיול מאורגן להודו בערים קסומות, ארמונות פאר, בתי מלון מפוארים.במהלך טיול מאורגן להודו ניתן לצאת לטיולי ג'יפים במדבר טאר.


אודות מחבר המאמר

מידע נוסף על טיול מאורגן להודו

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.