אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ליסינג משאיות, למי זה מתאים?

 

חברת הובלות, משאיות או חברה אחרת המתעסקת וקשורה לכלי רכב גדולים, לעיתים קרובות נתקלת בבעיות שונות אשר ייחודיות רק לחברות בסדר גודל שכזה. חברות קטנות בתחילת דרכן, אשר מספקות שירותי הובלה, או שירותים נוספים הקשורים במשאיות, לא יוכלו כבר למן ההתחלה לקנות צי משאיות גדול ולהשתמש בו לצרכיהם. מדובר בהוצאה שיכולה להגיע למאות אלפי שקלים למשאיות ספורות בלבד, ולא כל עסק, וודאי שלא עסק בתחילת דרכו, יכול להרשות לעצמו הוצאות כאלה. גם חברות גדולות, אשר בידיהם כבר יש צי משאיות או כמות מסוימת מספקת לצרכיהם, לא יוכלו מיד להגדיל בקלות את צי משאיות זה שלהן, אלא כל מהלך חייב להיות בשיקול דעת רב, בחינה של היתרונות מול החסרונות והבנה כיצד לתפעל הוצאות בסדר גודל כזה.

ליסינג משאיות מתאים גם לתקופות קצרות

עסק שהיה בידו צי משאיות גדול והוא נמצא כרגע בין רכישת משאיות, גם הוא חייב לתת את הדעת על האופן בו הוא מתנהל בין רכישות. כאן נכנס לתמונה ליסינג המשאיות. פתרון מעניין מאוד בשביל קבוצות האוכלוסייה שעליהן כרגע עברנו, וכזה שמציג אפשרויות טובות בשביל בעלי העסקים גם מעבר לפתרון המימון ופרישת התשלומים. ליסינג משאיות מתגלה כעסק מאוד משתלם לבעלי עסקים ומיד נסביר כיצד.

מאפיינים נוספים של ליסינג משאיות

מעבר לכך שמדובר כאמור בעסק  משתלם מבחינת מימון, יש לתת את הדעת גם על כך שמדובר כאן במערכת העובדת לטובת הצרכן, בדברים מסוימים חוסכת לבעל המשאית כאב ראש רב, מעבר לעניין הכספי. בעסקאות ליסינג תפעולי למשל, תחומים כמו טיפולים תקופתיים, אגרות רישוי, מבחנים של משרד הרישוי והתחבורה, אפילו ענייני ביטוח חובה וביטוח מקיף, כל אלה אפשר שחברת הליסינג תטפל בהם ותוריד אותם מרשימת הדאגות של הלקוח, ובכך בעצם בעל המשאית מתפנה לדברים החשובים באמת מבחינתו – טיפלו בעסק שלו.

 


אודות מחבר המאמר

מורגן קפיטל הינה חברת ליסינג, מכירה והשכרת משאיות

לפרטים: 2456*

http://morgan-capital.co.il

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.