מזרן אורטופדי

מזרן אורטופדי

הנטייה הראשונה שלנו, כאשר אנו מחפשים מוצר כלשהו לרכישה, הוא לחפש את המחיר הזול ביותר. עם זאת, כאשר מדובר ברכישת מזרן אורטופדי, כדאי לחפש את הרכישה המשתלמת ביותר שכוללת בתוכה מחיר נוח המתאים לתקציב שלנו וגם מוצר איכותי. בסופו של דבר, אנו מבלים שעות רבות שמצטברות לשנים בשינה ובשכיבה על המזרון. על כן, כדאי להשקיע ברכישת מזרן איכותי שישמור על בריאות הגב והשינה.

 

מה זה בכלל מזרן אורטופדי?

בכדי לרכוש מזרן אורטופדי, כדאי בכלל להבין למה הכוונה. המונח "אורטופדי" פנה בעבר אך ורק לאנשים בעלי בעיות גב שאובחנו בעלי רגישות כלשהי, אך כיום ידוע שעדיף לכולם להתאים את המזרנים לגוף שלהם ולמען שינה איכותית יותר. אם כן, מזרן אורטופדי אחראי על שמירת הנוחות בגב על ידי חלוקת מסת הגוף באופן שווה שתקל על השכיבה.

איכותו של המזרן האורטופדי נובעת מהחומרים והטכנולוגיה הטמונה בו. מזרן איכותי ישולב בבולמי זעזועים ייחודיים שישפרו את השכיבה ויאפשרו לשהות על המיטה גם לאורך זמן, בין אם בקריאת ספר, צפייה בטלוויזיה או שינה כמובן.

מזרן אורטופדי, בשונה ממזרן רגיל שבדר"כ עשוי משכבה אחת של ספוג, מכיל לרוב שכבות ויסקו או לטקס מעל שכבות שונות של פוליאוריטן כאשר השכבה הקשיחה ביותר נמצאת בבסיס המזרן והשכבות שמעליו רכות יותר, כאשר מעל כולם נמצאת שכבת הלטקס – גומי טבעי אנטי אלרגני ואנטי בקטריאלי, או שכבת הויסקו ג'ל – "ספוג עצל" המקבל את צורת הגוף ומגיב באיטית לשינויים.

גם במזרני קפיצים, שכבות הלטקס והויסקו נמצאות מעל שכבות הפוליאוריטן שנמצאות מעל ליבת הקפיצים של המזרן, כל זאת בשונה ממזרן קפיצים רגיל הבנוי ממשטח קפיצים בשילוב שכבת ספוג אחת ובד ריפוד.

 

 

כיצד לבחור מזרן אורטופדי?

בכדי לבחור את המזרן האורטופדי שהכי מתאים בשבילכם, כדאי ראשית לפנות אל החנות ו"למדוד" את המיטות. הרגישו את המזרנים הנוחים ביותר ובדקו איזה מעניק לכם נוחות מרבית. כמו כן, כדאי להתייעץ עם המוכר המומחה בחנות, בכדי לקבל טיפים לבחירת המזרן הטוב ביותר עבורכם.

 

לפני שקונים

חשוב לשים לב, כי בטרם הרכישה או אפילו היציאה אל חנות המזרנים, כדאי לחפש חברה וותיקה ובעלת שם מוכר בתחום המזרנים, שתבטיח לכם איכות לאורך זמן לכל מזרן שתבחרו לרכוש בסופו של דבר. חברה וותיקה מבטיחה לא רק איכות למזרן אלא גם אחריות לאורך שנים רבות שבדרך כלל מגיעות ליותר מעשר שנים.

שימו לב שרכישת מזרן אורטופדי אינה מיועדת אך ורק למבוגרים או במיטות זוגיות בלבד. כיום, ניתן להזמין מזרנים אורטופדיים במגוון גדלים ועוצמות קשיחות, כך שניתן לרכוש מזרנים אורטופדיים לילדים ונערים שמעוניינים לישון טוב יותר ולקום לבית ספר ערניים ומרוצים לאחר שינה טובה. גם במזרני היחיד ניתן לקבל אחריות רבת שנים שתבטיח איכות ומענה לכל תקלה או סוגיה.

 

 לסיכום, כפי שאמרנו, יש לבחור מזרן איכותי של חברה מוכרת אולם לפעמים עדיף לבחור את המזרן הכי איכותי של חברה פחות ידועה מאשר לקחת את המזרן הכי זול של חברה מוכרת ומפורסמת שהשקיעה את כל כספה בפרסום במקום במוצר שרכשתם... לפני כל רכישה תוכלו תמיד להתייעץ איתנו - צוות רק מזרנים טלפון - רק מזרנים

 


אודות מחבר המאמר

צוות רק מזרנים

המומחים שלכם לעולם השינה בכלל ובמזרנים אורטופדיים בפרט

לפני רכישת מזרן, התייעצו איתנו, הרווח כולו יהיה שלכם, גם במחיר!

1800-467-454 , www.mizran.co.il

בקרו בדף הפייסבוק שלנו - https://www.facebook.com/rakmizranim