אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מעבדה לתיקון אייפון – כל סוגי התיקונים

מעבדה לתיקון אייפון - מהם התקלות הנפוצות?

אחת התקלות הנפוצות בעת תיקון אייפון 4, וגם מכשירים ישנים יותר, היא החלפת מסך המגע. כאשר המסך נפל או נחבט או שהפסיק להגיב לפקודות, יש למסור אותו לכל מעבדה לתיקון אייפון.

בנוסף, מעבדה לתיקון אייפון עוסקת גם בתיקון סוללות ובהחלפתן. כאשר אתם רוכשים סוללה חדשה למכשיר האייפון, חשוב להקפיד ולרכוש סוללה מקורית. סוללה בלתי מקורית עלולה לגרום לבעיות ולתקלות.

תיקון אייפון 4 כולל החלפות של רכיבים שונים במכשיר כמו החלפת כפתורים, החלפת השקע של האוזניות, החלפת שקע המטען ועוד.  תיקון נפוץ בכל מכשיר אייפון הוא תיקון המגעים ובעיות במסך המגע. מעבדות לתיקון אייפון עוסקות גם בפתיחת המכשירים ובהתאמתם לכל הרשתות הסלולאריות. 

פריצת אייפון - למה והאם כדאי?

פריצת אייפון- תהליך המאפשר להסיר את המגבלות במכשיר האייפון שאותם יצרה חברת אפל. פריצת אייפון מאפשרת לשלוט בכל מאפייני המכשיר, להוסיף אפליקציות, גם כאלה שאינן נמכרות על ידי אפל, להוריד אפליקציות בחינם ותוספות נוספות.  פריצת אייפון מאפשרת לנו להתאים את המכשיר לכל סוגי הרשתות הסלולאריות.

פריצת אייפון מאפשרת הוספת התאמות שונות הנקראות בשפת הרשת "טוויקים". הטוויקים מאפשרים לנו להוסיף פיצ'רים נוספים שלא היו קיימים במכשיר ולעקוף את המגבלות של החברה המייצרת.

פריצת אייפון משדרגת את המכשיר, היא משפרת את חוויית השימוש ומצעידה אותו קדימה, אך חשוב לבצע את הפריצה רק במעבדת תקשורת ותיקה ומיומנת שתדע לבצע זאת בלי לגרום נזק למכשיר.

 

 חשוב לדעת כי פריצת אייפון מבטלת את אחריות היצרן. רגע לאחר שפרצתם את מכשיר האייפון שלכם, פגה האחריות של חברת המייצרת, אפל, והיא לא תכסה את עלויות התיקונים והנזקים.


אודות מחבר המאמר

אביב תקשורת

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.