אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

קורס לינוקס

 

 

קורס לינוקס נועד על מנת להכשיר אנשי מחשבים ותכנות לעבוד בסביבת הפעלה של לינוקס, אחת ממערכות ההפעלה הנוחות הפופולאריות ביותר בקרב מתכנתים ואנשי IT, המאפשרת ניהול של סביבת עבודה בתוך ארגונים וחברות גדולות. בשל העבודה כי מדובר במערכת בעלת קוד פתוח – היא הפכה להיות אחת המערכות הפופולאריות ביותר.

מהי מערכת לינוקס?

מערכת לינוקס מאפשרת סביבה פורה לפיתוח של פתרונות תכנות שונים, והיא מתכתבת עם מערכות אחרות הקיימות. מערכת לינוקס נועדת בשל היכולת שלה להתאים בצורה אישית ללא כל מוגבלות, ועל כן היא נפוצה ביותר בקרב ארגונים שונים. קורס לינוקס נועד להעניק כלים נכונים להתקנה של מערכת מסוג זה בסביבות עבודה וכן, ניהול, תחזוקה ואחזקה של מערכות לינוקס בתוך סביבה ארגונית.

מטרת קורס לינוקס

קהלים המעוניינים להרחיב את הידע שלכם בתחום שליטה במערכות בתוך סביבה ארגונית, יוכלו לקבל את הכלים הנכונים להתנהלות עם מערכת לינוקס בתוך סביבת העבודה, ביצוע שיפורים, התאמות, שדרוג ותחזוקה במערכות אלו. הקורס מיועד להכשיר בוגרים, וכן, מתאים גם לטכנאי מחשבים, אנשי IT ומנהלי רשתות.

נושאי קורס לינוקס

ישנם סוגים שונים של קורסי לינוקס, חלקם בסיסיים יותר וחלקם נועדו להכשיר אנשי מפתח בחברות וארגונים גדולים. מבין הנושאים העיקריים של קורס לינוקס, ניתן למנות:

כאשר אתם באים לבחור קורס לינוקס, חשוב מאוד להגדיר את היעדים ואת הצרכים שלהם, על מנת שתוכלו לבחור את הקורס המתאים לכם. חלק מן הקורסים אינם דורשים ניסיון טכני קודם וחלקם מתאימים למפתחים ולמנהלי רשתות בארגונים. קורס לינוקס בסיסי נע בין 40 ל 60 שעות לימוד, ואילו קורס מתקדם עשוי להתפרס על פני 150 שעות לימוד – לכן, ישנו פער והבדל בין הקורסים השונים ובין נושאי הלמידה בהם.


אודות מחבר המאמר

רועי צור

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.