אטרקציות לאירועים – חגיגה מהסרטים

בימינו שחתונות הן מושא החגיגות ואירועים הופכים למיוחדים בכל יום מחדש, ניתן לראות איך עולם האירועים הופך מעניין יותר, ממסכי טלוויזיה גדולים ועד לשולחנות משחק באמצע האולם, אטרקציות לאירועים זה כבר לא מילה גסה.

אירועים בימי העבר היו נחתמים בזכות לחם גדול, עוגת קצפת גדולה ושבירת כוס. אירועים אשר נחתמו ברומנטיקה מינימאלית בכדי לחתום אירוע, כיום בעזרת חברות הפקה ניתן להפיק אירוע או יום כיף אשר ייזכר בכל יום ויום לכל אותם מבקרים ואורחים שהגיעו לאירוע. אירועים עוברים שינויים בכל יום, אטרקציות לאירועים כמו כנריות, משחקי שולחן ואפילו משחקי קזינו בדיוק כמו בלאס ווגאס, משחקים אשר מקפיצים אדרנלין ואנדורפינים. אטרקציות לאירועים יכולות לשנות את פנים האירוע 180 מעלות.

בימנו ניתן לראות חוגגים רבים זוכרים את האטרקציות שהיו באירוע יותר מאשר את מה שאכלו או שתו, אטרקציות אשר כבשו את אושרם ואת רגעי הקסם שלהם ברגעים של האירוע. אירוע טוב הוא אירוע שזוכרים גם ביום שאחרי, אירוע תמיד מקיף אטרקציות לאירועים, אך להפיק אירוע עם אטרקציות שייזכרו – עבודה לא קלה. לדעת איך ומה בדיוק עושה לאנשים לשמוח באירוע מעבר לשמחה לבני הזוג, שמחה אשר מעידה על חגיגות באירוע.

אטרקציות לאירועים יכולות להיות כמה דברים מגוונים ועסיסיים, אטרקציות לאירועים חדשות:

  • מסכי LCD ענקיים אשר מראים את אולם הריקודים לכל אלו שיושבים עדיין בשולחנות
  • מתקנים מתנפחים, מתקנים בהם ניתן לקפוץ וליפול במשחקים מוכנים מראש, מתקנים אשר מוכנים מראש לאירועי בר /  בת מצווה.
  • משחקים מוכנים כגון: זירות סומו, גלשנים מתנפחים, מגלשות ועוד..
  • השכרת ותפעול של עגלות, כרכרות מזון מעוצבות במיוחד לאירוע, סוככים שנייתנים להזזה כדי לעשות תחת כיפת השמיים ולווסת את מזג האוויר

אטרקציות בעצם מפעילות את האנשים שנמצאים באירוע, לתת להם להרגיש חלק מהאירוע גם כשהם לא שוברים את הכוס בעצמם. אטרקציות לאירועים לרוב מפעילות גם את הילדים שבקהל האורחים, לדעת להפעיל את כל מי שיושב ולא תמיד אוהב לרקוד, ריקודים לפעמים זה חלק מהחוויה אך לא תמיד חלק מהאורחים.


אודות מחבר המאמר

סוככים