אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

השכרת רכב אוטומטי

 

לרשות שוכרי רכב בחו"ל יש אפשרות לשכור רכבים בקטגוריות שונות. בתוך כל קטגוריה יש אפשרות לבקש מכונית אוטומטית או כזאת עם גיר ידני. מרבית המכוניות המושכרות, באירופה לפחות, הן עם גיר ידני וזאת בעיקר העדפת מרבית  האירופאים. התיירים. ישראלים, לעומת זאת, הם חובבי מכוניות אוטומטיות ורבים היו מבקשים לנסוע בחו"ל במכוניות כאלו. הם עושים זאת  משיקולי נוחות, הרגל, בטיחות וכדומה. בגלל שאין לחברות ההשכרה מלאי גדול מדי של  מכוניות אוטומאטיות, כדאי לשריין מראש מכונית כזאת ואף כדאי לעשות זאת די  זמן לפני הנסיעה.

מטיילים שהינם גם חובבי נהיגה מושבעים ירצו מכונית עם גיר ידני כדי ליהנות  מחוויית הנהיגה. יחד עם זאת, רבים יותר יעדיפו מכונית אוטומאטית אשר תפחית את מאמצי הנהיגה בכבישים לא  מוכרים שחלקם מפותלים ובעלי שיפועים חדים. מה עוד, שבמקרים רבים יש צורך לנהוג בתוך ערים או  בחשיכה או בשניהם גם יחד. רצוי שתהליך השכרת הרכב  יתחיל כבר בישראל ויעשה דרך  האינטרנט, או באמצעות סוכני נסיעות או נציגויות קיימות של חברת ההשכרה.

לפני קבלת החלטה יש צורך לבדוק מחירים ולבחור את  ההצעה הטובה ביותר מבחינת התנאים. כמובן, שיש לקחת בחשבון כי השכרת רכב אוטומטי יקרה יותר מאשר השכרה של ידני. בנוסף, יש צורך להקפיד על ביטוח  מתאים, וכדאי שיהיה מקיף וללא תשלום השתתפות עצמית הנדרשת בעת תאונות ופגיעות ברכב. זה אומנם מייקר את העמלה אבל חוסך כאבי ראש והוצאות כספיות כבדות במקרים של תאונות. מעבר לכך, יש לבקש ביטוח לשני נהגים. במידת הצורך, יש להזמין כיסא לילד, בוסטר, שרשראות לגלגלים לנסיעה בשלג אם  מתוכננת כזאת וכדומה. השכרת רכבים אוטומטיים בחו"ל נעשית בעיקר לצורך טיולים אבל גם אנשי עסקים רבים מבקשים שירות זה לתקופות קצובות.


אודות מחבר המאמר

 

השכרת רכב אוטומטי

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.