אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » חתונה » קישוט רכב לחתונה – איך עושים את זה נכון?

קישוט רכב לחתונה – איך עושים את זה נכון?

מחבר המאמר: קישוטי רכב - הפונפון
פורסם בקטגוריה: חתונה
המאמר נקרא 471 פעמים
תאריך פרסום: 26.11.10
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


החלטתם להתחתן? מצפה לכם כעת מסע רצוף תחנות בדרך הארוכה אל היום השמח. במהלך המסע הארוך תבדקו אולמות וגני אירועים, תטעמו מנות בחברות קייטרינג, תקשיבו לתקליטנים, תעקבו אחר צלמים, תלגמו משקאות אלכוהוליים, תמדדו שמלה לכלה, חליפה לחתן, נעליים וטבעות, תבדקו אטרקציות שונות ותחליטו על עיצוב האירוע. 

החתונה מורכבת מאלמנטים רבים השלובים זה בזה והיא נמשכת כחמש שעות, אולם על כל שעה יש להשקיע חודש בתכנון ובדיקה. רק דבר אחד קטן אל תשכחו – קישוט רכב לחתונה שלכם.

נסיעה ברכב חתונה מקושט באלגנטיות מהווה למעשה הכרזה לעולם על נישואיכם הקרבים. נסיעה ברכב חתונה ללא קישוט אינה מייחדת אתכם מכל רכב אחר ואינה מושכת מבטים. קישוט רכב לחתונה מהווה פרומו לחתונה הממשמשת ובאה. מין קדימון המושך תשומת לב מצד נהגים והולכי רגל.

ישנן דרכים רבות לקשט רכב חתן כלה, וגם בתחום הצר הזה ישנם עיצובים חדשניים ויצירתיים לצד עיצובים מסורתיים ומיושנים. קישוט רכב לחתונה בפרחים טריים איבד מקסמו ובשנים האחרונות הוא פחות פופולארי.

להתאמת קישוט מכונית החתונה לצבע הרכב יש משמעות רבה. אם רכב החתונה הוא בצבע לבן כל צבע שנקשט אותו ייראה מואר וצבעוני. מכונית מקושטת לחתונה מקבלת תשומת לב רבה ואנשים מבינים את חשיבות ההתאמה האסתטית של צבעי הרכב המקושט לשאר האלמנטים בחתונה.

חתונות רבות מבוססות סביב נושא או סביב צבעים החלים על כל היבטי העיצוב של החתונה. לדוגמה, אם סגול או קרם נבחרו כצבעי הנושא המובילים (וילונות, שולחנות, פרחים, הזמנות וכדומה) תוכלו לקשט את רכב החתונה שלכם באותו צבע.  

 

בחירת רכב חתונה מתאים

 

במידה ואתם כבר נוהגים ברכב מרשים, אין לכם בעיה. האפשרות השנייה היא להשיג רכב מפואר בקרב חברים או בני משפחה. האפשרות השלישית (כאן כבר תצטרכו לשלוח את היד לכיס) לשכור רכב מרשים שישמש אתכם כרכב חתן כלה. את הרכב שתשכרו תוכלו לקשט בעצמכם או להיעזר בשירותי מומחים לקישוט מכונית החתונה שלכם.  אפשרות נוספת היא לשכור לימוזינה מפוארת כרכב חתן כלה (או קדילאק, רולס רויס, ג'יפ מפואר או כל רכב מרשים ונוצץ אחר) ולהשתמש בה כרכב חתונה מרשים ומנקר עיניים. בדרך כלל משכירי הלימוזינות מספקים אותן כשהן כבר מקושטות. לעיתים ניתן לקשט את הלימוזינה בעצמכם או להביא מומחה לקישוט רכבים לחתונה שיעשה את העבודה.

הגעה בלימוזינה מפוארת לחתונה עושה רושם ומפנקת את החתן והכלה בפינוק חד פעמי מדהים. אם החלטתם שלא לשכור לימוזינה מפוארת כרכב לחתונה שלכם, תוכלו להיעזר במידע המופיע בספר "איך מקשטים רכב לחתונה" ולקשט את הרכב כיד הדמיון הטובה עליהם, ובלבד שיהיה ניתן לזהות שמדובר ברכב לחתן כלה.

 

הכינו את רכב החתונה אל תשכחו בבוקר החתונה לשטוף את הרכב היטב מבפנים ומבחוץ. קחו אותו למכון שטיפה והבריקו אותו היטב. בשמו את הרכב בריח האהוב עליכם וכעת תוכלו לעבור למלאכת הקישוט. עשו במו ידיכם קישוט רכב לחתונה הוא מלאכה די פשוטה ובדרך כלל הוא נעשה ע"י מומחים בתחום, אולם אין זה פוסל את האפשרות לקשט בעצמכם את רכב החתונה שלכם. תוכלו לקשט את רכב החתונה בפרחים שתרכשו בחנות (לא הכי מומלץ כיוון שהם עלולים להפריש נוזלים), תוכלו להתפרע עם בלונים (גם לא מומלץ – האוויר שלהם נוטה לברוח) ופחיות שתייה קשורות ומרעישות מאחור.

אל תשכחו להדק היטב את הקישוטים לנקודות העיגון ברכב כדי שהקישוט לא יתעופף וייעלם בזמן הנסיעה. חשוב שהנסיעה ברכב תהיה מתונה כדי שהקישוט יחזיק מעמד עד סוף הערב.  אם תעדיפו יצירה מקצועית ומרשימה יותר, תוכלו לקשט את רכב החתונה שלכם בעזרת שירותי קישוט רכבים לחתונה בבית הלקוח. קישוט רכב באמצעות שירותי קישוט אמנם עולה כסף, אולם הערך המוסף והתוצאה המרשימה שווים כל שקל.  כיצד מקשטים את מכונית החתונה? הספר "איך מקשטים רכב לחתונה" מסביר במורה פשוטה וברורה את תהליכי הקישוט. קישוט מכונית אינו מצריך תואר שני בהנדסת רכב אבל יש צורך בחוש אסתטי מסוים.

מספר ימים לפני החתונה רכשו את הפריטים המיועדים לקישוט מכוניות החתונה. רצוי לבחור בשני צבעים לכל היותר. תכננו מראש כיצד תקשטו את רכב החתונה ובאילו אלמנטים תשתמשו. בבוקר החתונה שטפו היטב את מכונית הכלולות שלכם. חפשו מקום מוצל ושקט והתחילו במלאכת הקישוט של הרכב בהתאם לתכנון המוקדם. הקפידו לחזק היטב את האלמנטים ובדקו היטב את עוצמת הקשירה. סיימתם לקשט ולעצב את רכב החתן וכלה שלכם? צלמו את עצמכם מספר תמונות "על אזרחי" עם מכונית החתונה המקושטת. כעת תוכלו להמשיך בעיסוקיכם.

נעזרים בשירותי קישוט בבית הלקוח קישוטי רכב לחתונה נעשים בדרך כלל ע"י מעצבי פרחים ומעצבי אירועים נוהגים ליטול על עצמם גם את מלאכת קישוט רכב החתונה. בד"כ הנטייה הטבעית שלהם היא להשתמש בפרחים ובסרטים צבעוניים.  אבל המומחים הטובים ביותר הם אלה שמתמחים בקישוטי רכב וזה כל עיסוקם. הם יודעים את מלאכת הקישוט והם נוטים ליצור התאמה ושפה עיצובים אחידה בין סוג הרכב וצבעו לבין הקישוט. אם מעצב האירועים שלכם או מעצב הפרחים שלכם אינו זמין להגיע לביתכם ולקשט את מכונית החתונה שלכם, חפשו באינטרנט חברה המציעה ערכות לקישוט רכבים לחתונה כך שתוכלו לבחור את קישוט הרכב הרצוי לכם.

במקביל התעקשו על כך שמקשט רכב החתונה שלכם יגיע לקשט את הרכב במקום ובשעה הנוחה לכם, בין אם הרכב ממתין במספרה, בביתכם או בכל מקום אחר. אם אין לכם זמן להשקיע במשימת קישוט רכב החתונה, הזמינו שירותי קישוט רכב לחתונה בבית הלקוח ותיהנו מזמן פנוי ומהתוצאה המוגמרת.

 

ערכת קישוט רכב לחתונה - קנו וקשטו לבד

אם אינכם יודעים את מלאכת קישוט רכב החתונה ואינכם רוצים לייצר את הקישוט כפי שקראתם בספר, רכשו ערכת קישוט והחיים יהיו קלים יותר. כאשר אתם רוכשים ערכת קישוטי רכב, אתם יכולים לקשט את הרכב בזמן המתאים לכם ולחסוך את עלות שירותי הקישוט. ניתן למצוא ערכות קישוט לרכב חתונה בחנויות המתמחות במכירת סרטי קישוט או לחפש באינטרנט חברות המייצרות ערכות קישוט למכונית החתונה.

 

עוד המלצות וטיפים

 

אם בחרתם לקשט בעצמכם את מכונית החתונה שלכם להלן מספר המלצות:

1. בחרו תחילה את הרכב והנהג שיסיע אתכם.

2. רשמו לפניכם את המוטיבים המרכזיים בעיצוב מקום האירוע ו/או שמלת הכלה. בהתאם למוטיבים הללו תוכלו לבחור את צבעי קישוט הרכב והדוגמה הרצויה. מספר ימים לפני החתונה רכשו את הפריטים המיועדים לקישוט מכוניות החתונה. רצוי לבחור בשני צבעים לכל היותר. תכננו מראש כיצד תקשטו את רכב החתונה ובאילו אלמנטים תשתמשו.

3. בבוקר האירוע שטפו היטב את רכב החתונה. לאחר שטיפת הרכב התחילו בנחת במלאכת הקישוט. 

4. לאחר שתקראו את הספר "איך מקשטים רכב לחתונה" תלמדו שלא כדאי להשתמש בניירות דבק. הם נוטים להשאיר את הדבק על הצבע. עדיף להשתמש בקשירות. הכינו את הקישוט בהתאם להוראות בספר, רק וודאו שהפונפונים מחוברים היטב כדי שלא יתעופפו במהלך הנסיעה.

5. אם שכרתם רכב או לימוזינה שימו לב לפרטים בחוזה. ציינו בפני החברה שהרכב מיועד לחתונה ושימו לב אם אין עליכם מגבלות קישוט לרכב. מספר חברות מספקות את הרכב או לימוזינת החתונה כשהוא כבר מקושט.

6. זכרו שמדובר בשואו של 5 שעות וזהו. קחו הכול בקלות ותיהנו.אודות מחבר המאמר:

קישוטי רכב - הפונפון

מקשטים לכם אוטו...45 דקות והרכב בונבון!!!

קישוט רכב לחתונה בבית הלקוח

WWW.HAPONPON.CO.IL

054-4929395דירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר קישוט רכב לחתונה – איך עושים את זה נכון? תגובות למאמר קישוט רכב לחתונה – איך עושים את זה נכון?

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר קישוט רכב לחתונה – איך עושים את זה נכון?. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא חתונה

איזו טבעת אירוסין היא תעדיף?
קריקטורות לאירועים – ככה בוחרים קריקטוריסט
רעינות למוצרים שמשדרגים אירועים
הכנת תקציב לרכישת טבעת אירוסין
טבעת אירוסין עם יהלום – אך באיזה צבע?
איך לבחור תקליטן
על טבעות אירוסין ושיבוץ יהלומים
טיפים והנחיות לבחירת שמלת כלה
צעדים ראשונים בהפקה ותכנון חתונות
טבעות אירוסין זולות – זו לא רק סיסמא
לבחור לבת הזוג טבעת אירוסין
בדרך לחופה עוצרים לקבלת ייעוץ זוגי
טבעת אירוסין – בחירה שקולה ובת הזוג תצא מרוצה
מקום לבר מצווה בהוד השרון
טיפים לרכישת טבעת אירוסין

הנך נמצא כאן: קישוט רכב לחתונה – איך עושים את זה נכון?.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.