אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר מעגל הכותבים Circle.co.il

אתר מעגל הכותבים www.Circle.co.il הוקם על מנת לאפשר לגולשי האתר לפרסם ולהפיץ ברשת האינטרנט מאמרי תוכן מקוריים במגוון תחומים. האתר מספק פלטפורמה רחבה המאפשרת לגולשים לגשת למאגר עדכני ועשיר של מגוון מאמרים בתחומים שונים. 

תנאי השימוש באתר נכתבו בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד והם מיועדים הן לגברים והן לנשים. אנו מדגישים כי השימוש באתר מעגל הכותבים כפוף ומותנה, באופן חד משמעי, להסכמת הגולש (קרי: המשתמש) בתנאי השימוש, כפי שמובאים להלן:

 1. זכויות שימוש באתר
  1.1 השימוש באתר הנוכחי (או בחלקים ממנו) חופשי ומוגבל בחלקו למשתמשים חברים הרשומים באתר.
  1.2 סיסמת הכניסה שהתקבלה מהאתר, לצורך כניסה לאתר ופרסום תכנים, הינה אישית לחלוטין ואינה ניתנת להעברה, אלא אם צויין אחרת, באופן רשמי ועל גבי הכתב, על ידי Circle.co.il.
 2. זכויות יוצרים
  2.1 זכויות היוצרים שמתייחסים לאתר Circle.co.il, לרבות העיצוב, שייכים ל-Circle.co.il. תנאי השימוש באתר מקנים למשתמשים זכות לשימוש אישי והוגן בתכני האתר, בכפוף לדין וללא שימוש מסחרי כלשהו. 
  2.2 כל אדם או גוף המפרסם תכנים באתר Circle.co.il מצהיר בזאת כי הינו בעל הזכויות הבלעדיות על התוכן אשר הוא מפרסם באתר וכי כל התכנים מפורסמים בכפוף לתקנון האתר ותנאי השימוש.
 3. קישורים באתר
  מעגל הכותבים - Circle.co.il אינו אחראי לתוכן האתרים אשר קיימים אליהם קישורים מתכני האתר, לרבות טיב או אופי השירות הניתן בהם. האתר אינו אחראי לאתרים אילו ואין בקישורים הללו משום המלצה כלשהי לשימוש בהם. הקישורים באתר נמצאים לנוחיות המשתמשים בלבד.
 4. פרסום תכנים במעגל הכותבים
  4.1 המשתמשים המפרסמים תכנים באתר מצהירים בזאת כי הם כותבי התוכן ו/או מחזיקים בזכויות היוצרים של התוכן המפורסם באתר.
  4.2 מעגל הכותבים - Circle.co.il לא יישא בשום אחריות כלשהי לגבי כל תביעות אשר תוגשנה בנושא זכויות היוצרים של התכנים המפורסמים באתר. האחראי הבלעדי על התכנים המפורסמים הינו מפרסם התוכן בלבד.
  4.3 מפרסמי התוכן באתר נותנים בזאת את אישורם לאתר מעגל הכותבים - Circle.co.il להציג, לפרסם, לערוך ולאפשר לכל משתמשי האתר באשר הם, להשתמש בתוכן המפורסם, כל זאת בכפוף לתנאי השימוש ותקנון האתר. האתר Circle.co.il רשאי להוסיף תוכן, מכל סוג שהוא, לחומרים המפורסמים באתר, לרבות לוגו האתר ושם האתר, על מנת להעיד כי התוכן מופץ על-ידי מעגל הכותבים - Circle.co.il.
  4.4 בכפוף לתנאי השימוש באתר, בעלי אתרים אינם רשאים לעשות שימוש בתכנים המפורסמים באתר מעגל הכותבים - Circle.co.il ללא אישור ממפרסם התוכן המקורי. אנו מדגישים כי במקרה של חדש בנוגע להפרת זכויות מפרסם התוכן המקורי, האחריות בדבר האכיפה הינה של המפרסם המקורי בלבד. האתר מעגל הכותבים - Circle.co.il לא ייקח כל צד בעניין. 
  4.5 כל האמור בחוזה זה המהווה תנאי שימוש באתר Circle.co.il, אין בו משום יצירת יחסי שותפות בין הצדדים, לרבות יחסי עובד ו/או מעביד, שליחות, סוכנות או נציגות כלשהי בין מפרסמם התכנים לבין מעגל הכותבים - Circle.co.il.
  4.6 מעגל הכותבים - Circle.co.il לא יישא באחריות כלשהי כלפי המפרסם ו/או צד ג' מטעמו (או שלא מטעמו), בהתייחס לכל נזק, בין אם ישיר ובין אם עקיף, אשר נגרם כתוצאה מפרסום תכניו באתר מעגל הכותבים - Circle.co.il.
  4.7 בהתאם לסעיף מספר 3, כל הקישורים באתר, המופיעים בתוכן המפורסם ו/או בתיבת החתימה, חייבים להיות פעילים במהלך כל הזמן שבו מפורסם התוכן באתר Circle.co.il.
  4.8 המפרסמים באתר מצהירים בזאת על הסכמתם שפרסום התכנים במעגל הכותבים - Circle.co.il הינו למשך תקופה של כשנתיים, לכל הפחות, כל זאת מבלי לפגוע בזכויותיו של מעגל הכותבים - Circle.co.il להפסיק באופן מיידי את ההתקשרות עם מפרסם התוכן.
  4.9 בהתאם לסעיף הקודם, אתר מעגל הכותבים - Circle.co.il רשאי להפסיק בזאת את ההתקשרות עם מפרסם התוכן, עם סיבה או ללא כל סיבה.
 5. שימוש בתכנים המופיעים באתר
  5.1 השימוש בתכנים המופיעים באתר מעגל הכותבים - Circle.co.il הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש. ניתן להשתמש בתכנים המופיעים באתר מעגל הכותבים - Circle.co.il ללא כל אישור מקדים ממפרסם התוכן ו/או מהאתר Circle.co.il, כל זאת בכפוף לתנאי השימוש באתר והסכם השימוש בתכני האתר.
  5.2 אנו מדגישים כי אין לעשות כל שימוש לרעה בתכנים המופיעים באתר מעגל הכותבים - Circle.co.il, לרבות שימוש כלשהו למטרת פעולות לא חוקיות, מכל סוג שהוא.
  5.3 - אתר מעגל הכותבים - Circle.co.il אינו אחראי בשום צורה שהיא לגבי דיוק ו/או שלמות התכנים המופיעים באתר. השימוש בתכנים המופיעים באתר הינם באחריות משתמשי האתר בלבד. מעגל הכותבים - Circle.co.il לא יישא באחריות, מכל סוג, לגבי תביעות נזקים ו/או תביעות הוצאות הנגרמות למשתמשים בתוכן האתר בעקבות השימוש בתוכן.
  5.4 - אין לבצע שום שינויי בתכנים הנלקחים מאתר מעגל הכותבים - Circle.co.il. יש להשתמש בתוכן כפי שהוא, ללא כל עריכה נוספת או תוספת לתוכן, לרבות ללא שינוי בקישורים המופיעים התכנים עצמם. העושים שימוש בתכנים הנלקחו מאתר מעגל הכותבים - Circle.co.il, מחוייבים להשאיר את הקישורים המובאים בגוף המאמר, לרבות בחתימה. בנוסף, יש להשאיר קישור ל-Circle.co.il כל זמן שהתוכן מפורסם באתר.
 6. תנאי פרטיות
  מעגל הכותבים - Circle.co.il מתחייב שלא להעביר את המידע שהוזן על-ידי המשתמשים באתר, במסגרת תנאי השימוש באתר, לגורם שלישי.
 7. תקנון האתר
  מעגל הכותבים - Circle.co.il שומר לעצמו את הזכות הבלעדית לשנות את התקנון ו/או את תנאי השימוש באתר ללא התרעה מוקדמת ובכל זמן.
 8. סמכות שיפוטית
  סמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בכל הקשור לשימוש באתר ו/או למידע הנכלל בו תהיה לבתי המשפט במחוז תל-אביב.
  על השימוש באתר יחולו הוראות הדין החל במדינת ישראל בלבד.

כל הזכויות שמורות © 2009 מעגל הכותבים - Circle.co.il
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.