אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

הסרת שיער

מאמרים בנושא הסרת שיער וטיפולי שיער שונים.

הסרת שיער מאז ועד היום
שיער צומח ברוב הגוף האנושי. הוא יכול להיות גלוי יותר במהלך ואחרי גיל ההתבגרות וגברים נוטים להיות בעלי שיער עבה יותר וגלוי יותר בגוף מאשר נשים. שיער בדרך כלל אינו גדל על כפות הידיים, השפות, האזורים מסוימים במבנה איברי המין, או בכפות הרגליים.

הסרת שיער בלייזר – הטכנולוגיה
בכל תקופה מופיע חדשות לבקרים מכשיר חדש המטפל באמצעות גלי אור בצורך להסיר שיער בכמה טיפולים וכשההשפעה היא לאורך שנות חיים שלמות.

נקודות חשובות לתהליך הסרת שיער בלייזר
היום שהסרת שיער בלייזר הפך לתהליך כה נפוץ וקל חשוב לשים לב למספר נקודות חשובות בתהליך

הסרת שיער בקרני אור - מי יכול להתחיל בטיפול ולמי אסור
כתבה העוסקת מי מועמד מתאים להסרת שיער בקרני אור ולמי כדאי להימנע מטיפולים כאלו

הסרת שיער ללא כאבים
את הנפיחות, מאד מומלץ להגביה קצת את הראש כשאתם ישנים ובכדי למנוע הצטברות של נוזלים ובצקות באזור סביב האף.

מה אתם יודעים על הסרת שיער בשיטת SHR?
אחת השיטות המתקדמות ביותר בתחום הסרת שיער כיום הינה טכנולוגית SHR.

מומחים להסרת שיער – לחיים חלקים יותר.
הסרת שיער לתמיד, ללא שום צל של ספק, עוזרת לאישה להרגיש נחשקת יותר, נשית יותר ומלאת ביטחון הרבה יותר מבעבר

הסרת שיער בפנים באינפרא אדום
לאחר שנים רבות של למידה ומחקרים פותחו טכניקות חדישות ומשוכללות להסרת שיער, וביניהן טכניקת הסרת שיער בלייזר ובאינפרא אדום

הסרת שיער בלייזר מה שכדאי לדעת
נתחיל מאמר זה במידע מקדים אודות מכשיר הלייזר המפורסם בו אנו משתמשים כיום בתור מסיר הסרת שיער "לצמיתות". מכשיר הלייזר יועד בראשית דרכו למטרת הסרת ורידים בולטים ברגליים אשר הפריעו לנשים מבחינה אסטטית.

רוצה להיפטר לצמיתות משיער מיותר בפנים?
נשים הסובלות משיעור יתר בפנים חולמות רק על תוצאה אחת: הסרת השיער לצמיתות. חלקן לא יגיעו לתוצאה זו לא משנה כמה ינסו. וזה לא שהן עושות משהו לא בסדר, זה דווקא מה שהן לא עושות.

הסרת שיער- על אבולוציה, שיער ומה שביניהם
מאמר המביא את "תולדות" הסרת השיער על רגל אחת. למה אנחנו שעירים ועד כמה משפיעה הסביבה על הנורמה בהסרת השיער?

מה משפיע על מחיר הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר זהו אחד ההליכים האסתטיים הפופולאריים ביורת כיום בעידן המודרני ויש לא מעט דרכים להסיר את השיער

שיטת IPL- הדרך היעילה להסרת שיער?
סקירה כללית על שיטת הIPL להסרת שיער, כולל מידע ודברים שחשוב לדעת!

הסרת שיער בלייזר: שאלות נפוצות
כל אחת ואחד ששוקלים הסרת שיער בלייזר מעוניינים לעשות את ההחלטה הנכונה, לבחור במקום הנכון ובשיטה הכי מתאימה שמבטיחה תוצאות הכי טובות

הסרת שיער בלייזר – הטכנולוגיה
הסרת שיער בלייזר היא תחום מתפתח שמושפע כל העת משינויים, שיפורים והתפתחויות טכנולוגיות. כידוע בתחומים כאלה אין כמעט גבול להמצאות ולחידושים

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

כל הדברים שצריך לדעת לפני שמחליטים על הסרת שיער בלייזר
לפני שאתם קובעים תור וסוגרים סדרת טיפולי הסרת שיער בליזר הנה לפניכם המדריך המלא להסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר
אם אנחנו רוצים לבחור את ה מכון המתאים ביותר הסרת שיער בלייזר, מומלץ לבדוק את המתחרים השונים ולנסות לקבוע מה המחיר. המחירים של הסרת שיער עלול להיות שונה בכל המכונים ובגלל זה, מומלץ לבחור את המקום ל הסרת שיער שהכי מתאים לכם.

הסרת שיער בעולם הגברים
הסרת שיער אצל קוסמטיקאית נהפך ללהיט בשנים האחרונות. שיער על הגב, צוואר ומפרקת הפסיקו להיות חלק מן המראה גברי. האופנה השתנתה וגם נשים וגם גברים עצמם דורשים שהגברים ייראו מטופחים. הסרת שיער היא אמצעי לבניית אסתטיקה חדשה של מראה הגבר החשובה לאורך כל העונה.

מי צריך הסרת שיער לצמיתות?
שאלתם את עצמכם את השאלה האם אתם צריכים הסרת שיער לצמיתות? במאמר זה ננסה לנתח את הצורך של שני המגדרים בהסרת שיער לצמיתות. אנחנו כמובן מדברים על הסרת שיער באמצעות מכשירים מתקדמים המבוססים על טכנולוגיות לייזר או אינפרה אדום מתקדמות ביותר הקיימות כיום בשוק.

מכון של הסרת שיער בתל אביב
כולנו יודעים שבנות מאוד אוהבת ללכת אל קוסמטיקאיות בתל אביב, הסרת שיער בתל אביב, בניית ציפורניים בתל אביב, הייחודי לעיר תל אביב בתחום זה שכל המכונים הללו עובדים בשעות לילה מאוחרות.

הסרת שיער בלייזר לקראת הקיץ – הכינו גופכם לקיץ
התקופה של עכשיו, שבה עדיין קר ואנחנו הולכים עם בגדים ארוכים, ואין שמש שקופחת על ראשינו, היא התקופה הטובה ביותר להכין את גופנו לקיץ, ובין היתר לחשוב על הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר מהרגליים
בשנים האחרונות הופכת פופולארית יותר ויותר שיטת הסרת השיער מהרגליים (ובכלל – מחלקים רבים בגוף) בלייזר. אז איך עובדת הסרת השיער בלייזר?

הסרת שיער לצמיתות למה זה כדאי?
יום אחד אתה פותח טלביזיה ואתה רואה כתבה על הזמר שלומי סרנגה. בין היתר הוא מספר על כך שהגשים חלום והפך להיות חלק לגמרי, פשוט עשה הסרת שיער מכל הגוף. האמת אתה כולך קנאה.

הסרת שיער בלייזר לגברים
הסרת שיער בלייזר היא בשנים האחרונות אחד הטיפולים האסתטיים שהפכו פופולריים מאוד גם בקרב גברים. השליטה הנשית בתחום הסרת שיער עדיין קיימת בסוגי טיפול שאינם משלבים לייזר כגון אפילציה ושעווה

שלושה דברים שכדאי לבדוק לפני שבוחרים מכון להסרת שיער
הסרת שיער לצמיתות היא חלום נחשק ויש בה יתרונות רבים, ואין כל סיבה שלא נממש את החלום הזה, אך יש לעשות זאת לאחר בירור מעמיק ובדיקה של מספר מקומות המציעים את השירות ולקחת החלטה שמביאה בחשבון שיקולים בריאותיים וכלכליים כאחד.

הסרת שערות לצמיתות
הסרת שערות לצמיתות סחפה בשנים האחרונות הן את הגברים והן את הנשים בישראל, ונחשבת לשיטה בטוחה להיפטר מהשיער, עם תוצאות שמחזיקות לאורך זמן

הסרת שיער בלייזר – כך נבטיח את הצלחת הטיפול
הסרת שיער בלייזר נחשבת לדרך הנפוצה ביותר להסרת שיער, אחרי שנפטרנו מהשעווה והגילוח. יחד עם זאת, ריבוי המכונים והשיטות יצר בלבול רב וחוסר ידיעה בקרב צרכני השיטה. בכתבה הבאה ננסה לעשות סדר בדברים ולציין את המרכיבים שיבטיחו טיפול איכותי ומוצלח.

הסרת שיער בלייזר – תהליך ומכשור
כאשר מתלבטים אם לעשות הסרת שיער בלייזר, עולות בראש כמה שאלות חשובות. איך בכלל התהליך מתבצע, מה הציוד המשמש לביצוע הסרת שיער בלייזר ועל מה להקפיד כאשר מחפשים מכון הסרת שיער מתאים. כאן תקבלו את כל התשובות.

הסרת שיער - הסבר כללי
בעולם שבו יופי ואסתטיקה מניעים תעשיות רבות ומשפיעים על חיי כולנו, הסרת שיער הפכה בשנים האחרונות לפופולארית מאוד, והיום, בין אם מדובר באישה או גבר, הצורך והביקוש להסיר שיער מאזורים שונים בגוף, או ממש מכולו הינם מצרך מבוקש.

מניקור פדיקור,בניית ציפורניים ומה שביניהם
מניקור יכול להיפתח בריכוך של העור, שמתבצע בעזרת מריחה של חומר מיוחד או השריית הידיים במים חמים המכילים מלחים או שמנים. השלב הבא בתהליך מניקור פדיקור הוא טיפול בעור הסובב את הציפורן, שנקרא עור קרני .

מכשירים להסרת שיער - כל העצות
כמעט כל הנשים בארץ מסירות שיער באופן קבוע, ומשנה לשנה עולה גם אחוז הגברים באוכלוסייה העושה שימוש במיני מכשירים להסרת שיער.

הסרת שיער בלייזר – התשובה האידיאלית לצורך בעור חלק
כולנו, נשים וגברים כאחד, מרגישים צורך להיות יפים. כל אחד מאיתנו תופס יופי בצורה קצת שונה ומכאן נובעים ההבדלים בין כולנו, אבל הרצון להיות חלקים משיער הולך ונהפך לקונצנזוס ורבים מרגישים יפים ומטופחים יותר כשהם נקיים משיער גוף בלתי רצוי.

הסרת שיער אמריקן לייזר
מה הדבר שמפריע לכם במראה החיצוני שלכם? בארץ חמה כמו ישראל, ימים רבים בהם מזג האוויר החם כמעט ודורש בגדים קצרים וחשופים. אך הבעיה היא שמרבית האנשים מרגישים יותר בנוח אם רק חלקים שונים בגופנו היו בנוים טיפה אחרת.

מכוני הסרת שיער
מה כדאי לבדוק כשמתכננים לשכור את שירותיו של מנתח פלסטי, וממה חשוב להיזהר? צריכים הסרת שיער השוואת מחירים? קבלו כמה טיפים מועילים שיאפשרו לכם להיות אלה שמקבלים את הטיפול הכי טוב שניתן לקבל:

עלות הסרת שיער בלייזר
מי לא רוצה להיראות טוב? החיים בעולם מודרני הביאו איתם מוסכמות גוף חדשות, אשר משפיעות מאד על האופן שבו כולנו חושבים על גופנו ופנינו.

הסרת שיער בישבן


החיים המודרניים הביאו איתם מוסכמות גוף מערביות, אשר משפיעות מאד על הצורה בה אנחנו רואים את המראה שלנו. המון אנשים מחליטים שהם רוצים לעבור ניתוחים פלסטיים, גם אם לא במטרה להפוך עצמם לגירסאות אנושיות של ברבי וקן, אולי לפחות כדי לשפר קצת את הגוף שהעניק לנו הטבע.

לימודים - עסקי בריאות וטיפוח בקריות
פתיחת בית עסק אשר קשור לטיפוח וריפוי הגוף חייב בלימוד תחום הידע הנדרש לעסק. בכדי לפתוח בית עסק אשר מתרכז בעיסוי בכלל ובעיסויים פרטניים יותר, כמו לדוגמא עיסוי ספורטיבי בקריות, חובה ללמוד את התחום.

הסרת שיער בלייזר לנשים
הסרת שיער בלייזר לנשים היא פרוצדורה המוכרת ליותר ויותר נשים בשנים האחרונות.הסיבות לכך הן היתרונות הרבים אותן מאגדת שיטה זו: הסרת שיער לאורך זמן בתהליך קצר ובעל רמת כאב נמוכה וזאת בהשוואה לשיטות אחרות להסרת שיער. הסבר כיצד מתבצע התהליך וממה להמנע בהמשך הכתבה

בחירת מכון להסרת שיער
הודות לטכנולוגיה המפותחת, יכול להרשות לעצמו כל אדם להסיר שיער מגופו ללא חשש.
בשנים האחרונות, נפתחו מכוני הסרת שיער רבים המספקים לצרכנים שירות ואיכות.
אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער בחלקים שונים בגופכם, כדאי שתדעו ותבחרו מכוני הסרת שיער מיומנים, טובים, בעלי ותק וניסיון.

הסרת שיער בלייזר - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול
הסרת שיער בלייזר היא טכנולוגיה אשר מורידה שיערות מגופו של האדם לצמיתות. הסרת השיער מתבצעת בכל אזורי הגוף: פנים, בית השחי, רגלים, ידיים ועוד. מה כדאי ואיך מתבצע התהליך, בהמשך.

קלות הביצוע של הסרת שיער בלייזר
לעשות הסרת שיער בלייזר זה קל ופשוט. כתבה המתארת את הסוגים השונים של האפשרויות להיפטר מהשיער המיותר.

הסרת שיער לגברים
הבשורה החשובה ביותר לגברים (בעיקר לתושבי המזרח התיכון החם, ולא רק מבחינת אקלים...): לא, לא חייבים להישאר שעירים, וזו לא גזירת גורל שחייבים להשלים איתה. אבל נלך קצת אחורה במנהרת הזמן...


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.