אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!
מאמרים » אחסון אתרים » מה תקבלו כחלק מחבילת אחסון

מה תקבלו כחלק מחבילת אחסון

מחבר המאמר:
פורסם בקטגוריה: אחסון אתרים
המאמר נקרא 1078 פעמים
תאריך פרסום:
גרסת הדפסה | 0 תגובות
פורסם באתר Circle: אתר מאמרים קהילתימהו אחסון אתרים

קודם כל, חשוב להבין כי אחסון אתרים הוא שירות שמספקות חברות אינטרנט, ספקיות אחסון או חברות אחסון. שירותי האחסון כוללים אחסון, או אירוח, של תוכן אלקטרוני. תוכן זה יכול לכלול דפי אינטרנט , בתצורה של קוד, וקבצים שונים: תמונות, מידע, וידיאו, מוזיקה, מדיה שונה או כל תוכן אחר. כל תוכן כזה שמאוחסן על גבי שרתים של ספק האחסון צריך להיות נגיש למשתמשים המורשים של אותו השרת. ברוב המקרים, מדובר על שירות אחסון במטרה לאפשר למשתמשים מרחבי העולם להיחשף לתוכן שלכם ברשת האינטרנט.

סוגי חבילות אחסון

  • ישנו מגוון רחב של חבילות אחסון שונות, אך השלב החשוב בבחירת חבילת האחסון הוא כמובן ההתאמה של חבילת האחסון המתאימה ביותר לצרכים של האתר שלכם.
  • חבילות האחסון ללא תשלום – פשוט אמרו לא! חבילות אלה בדרך כלל מוגבלים מאוד, וכוללים הטמעה של פרסומות, או ביצוע שינויים בדפי האתר המאוחסן, לפי הצרכים של חברת האחסון המציעה את שירותי האחסון.
  • אחסון שיתופי – ברירת המחדל שלכם. אחסון אתרים שיתופי, הוא ברירת המחדל של רוב בעלי האתרים, והוא המתאים ביותר לרוב סוגי האתרים החדשים, או באינטרנט בכלל. באחסון זה, מספר אתרים מאוחסנים על גבי אותו שרת ומנצלים את אותם משאבי שרת: מעבד, זיכרון, וכו'...
  • אחסון בשרת וירטואלי – VPS. אחסון אתרים בשרת וירטואלי מתאים למעוניינים לקבל שירותי אחסון איכותיים יותר, ובעלי מאפיינים מתקדמים יותר מאשר בשרת שיתופי, אך לא בעלויות של שרתים ייעודיים. שרת מיני ייעודי, או וירטואלי הוא שרת שמחולק באמצעות תוכנה למספר שרתים וירטואליים, כאשר כל שרת וירטואלי מתפקד באופן בלתי תלוי בשאר השרתים. לכן, ברמת העיקרון כל לקוח מקבל שרת ייעודי, בעל מעבד, זיכרון ומערכת הפעלה משלו במחיר נמוך הרבה יותר.
  • אחסון בשרת ייעודי – Dedicated Server לקוח שבוחר באחסון אתרים בשרת ייעודי, מקבל שרת אחסון בהתאמה מלאה לצרכים של האתר או האתרים שלו, וכמובן, השרת וכלל המשאבים של השרת מוקצים אך ורק ללקוח.
  • וירטואליזציה – Clustering אחסון במספר רב של שרתים, אשר מתפקדים כיחידה אחת, ובאמצעות רשת משותפת יוצרים שיתוף פעולה ושיתוף משאבים על מנת לספק את שירותי האחסון המתקדמים ביותר והאיכותיים ביותר.

אילו סוגי שרתים

ישנו מגוון רחב של שרתים: שרת קבצים, שרת הדפסה, שרת יישומים, שרת בסיס נתונים, שרת דואר, שרת HTTP, שרת פרוקסי, שרת DNS, שרת תוכנה ועוד מגוון רחב של שרתים.

המגוון הכל כך רחב של שרתים קיים כדי לענות על הצרכים השונים, והרבים שיש לחברות שונות בכל הקשור לשימושים, רשתות פרטיות וציבוריות, מאפיינים מתקדמים וביצועים ייחודיים. כל סוג שרת, וכל שרת בעצמו הוא גרסה משודרגת וחזקה יותר של מחשב רגיל, והוא בעל אפשרויות ואפשרות לשדרוג מערכות, זיכרון,דיסקים קשיחים ומעבדים.

חוות השרתים

במקור, חוות שרתים היא מקבץ של שרתים שנועדו לבצע משימות מורכבות, שהן מעבר ליכולותיו של שרת יחיד. מחשבי על, למשל, מבוססים על חוות שרתים מתקדמות עם מעבדים מתקדמים אשר מחוברים ומשתפים משאבים. כיום, כאשר רובנו מדברים על חוות שרתים הכוונה היא לחוות שרתים שייעודה הוא אחזקת אתרי אינטרנט או שירותי אירוח לאתרים.

לחוות השרתים יהיו מערכות קירור מתקדמות, ומערכות מתקדמות לאספקת חשמל באופן שיענה על צרכי כל השרתים בחוות השרתים. כמו כן, לחוות שרתים יש שירותי אבטחה לשמירה פיזית על השרתים המאוחסנים בחווה.

מיקום שרת

למיקום הפיזי של השרת שלכם, כלומר בחירת חוות השרתים, יש השפעה רבה על ביצועי האתר שלכם. יש לבצע התאמה של מיקום השרת לקהל היעד של האתרים שלכם. אחסון אתרים SEO, לקידום אתרים, הוא מקצוע שלם בפני עצמו. אך, התאמה של מיקום שרת לקהל היעד היא ההתאמה הבסיסית ביותר שעל כל לקוח אחסון לוודא שמבוצעת על פי, ובהתאמה למטרות של האתר שלו.

רוחב פס ותעבורה חודשית

רוחב הפס או Bandwidth, הוא הערך של כמות המידע שניתן להעביר בקו או נתיב תקשורת בזמן נתון. רוחב הפס נמדד ב BPS, סיביות לשנייה - bits per second. תעבורה חודשית – מדובר גם במקרה זה על מידע, ובדרך כלל ההתייחסות היא למידע שמועבר מהשרת למשתמשי הקצה, על בסיס רוחב פס בתקופה של חודש, ועל כן מדובר בדרך כלל על GB - מיליוני ביטים.

טיב השירות: תמיכה, אחריות, מקצועיות

חברות האחסון השונות מציעות שירותים בסיסיים של תמיכה בחבילות האחסון שלהן. חשוב מאוד לבדוק בדיוק מה כוללים שירותים אלה, או יותר נכון, מה שירותי התמיכה של חברת האחסון לא כוללים.

אחסון אתרים איכותי, זול , ללא תשלום וכל מה שביניהם

אחסון אתרים ללא תשלום – פשוט לא! אחסון אתרים זול – חשוב לבדוק האם אתם מקבלים את המענה לכל הצרכים של האתרים שלכם. אחסון אתרים איכותי – מה השירותים והמאפיינים שאתם מקבלים.

אחסון אתרים SEO לקידום אתרים: דירוג, זמן טעינה, שיוך גאוגרפי

אחסון אתרים SEO לקידום אתרים כפי שצוין קודם לכן, הוא מקצוע בפני עצמו. בכל בנייה של תכנית אחסון SEO יש להתאים אותה בדיוק לצרכים של הלקוח, ולכן כל תכנית אחסון מסוג זה היא ייחודית לכל לקוח, ובהתאמה גם המחיר.

אחסון אתרים מקצועי – אפשרויות מתקדמות

חבילות האחסון השונות כוללות מאפיינים בסיסיים אותם ציינתי לעיל. נוסף על כך, חברות האחסון מציעות אפשרויות מתקדמות, וכלים איכותיים יותר ללקוחות בעלי צרכים או דרישות ייחודיות. לכן, חשוב לבדוק מה המשמעות והחשיבות של כל שירות נוסף שאתם מקבלים, מה איכותו ומה העלויות הכרוכות בכך.

עכשיו שאתם מכירים את מאפייני חבילות האחסון, אנחנו ממליצים לכם לעבור ולבדוק אילו חברות יכולות להציע לכם את שירות האחסון שאתם מחפשים.


אודות מחבר המאמר:

XHOST - אחסון אתריםדירוג המאמר: 1.0

תגובות למאמר מה תקבלו כחלק מחבילת אחסון תגובות למאמר מה תקבלו כחלק מחבילת אחסון

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר מה תקבלו כחלק מחבילת אחסון. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

מה זה אחסון אתרים? למה אני זקוק לו בעצם ואיך לבחור אחסון שישרת את האתר שלי בצורה הטובה ביותר
למה לא כדאי לבחור באחסון אתרים חינמי
הבדלים בין יוניקס לוינדוס באירוח אתרים
אחסון אתר דרופל מקצועי בישראל - SweetHome
רישום דומיין ושרותי אחסון - SweetHome
שירותי VPS יכולים להיות מותאמים לכל צורך
נקודות חשובות לבחירתן של חברות אחסון
אחסון אתרים בארץ או בחו"ל
המדריך השלם לאחסון אתרים
מה תקבלו כחלק מחבילת אחסון
איך לבחור חברת אחסון?
כל סוגי החבילות לאחסון אתרים
מהו שרת וירטואלי ?
שירותי ענן ואחסון אתרים
אחסון אתר באמצעות ענן

הנך נמצא כאן: מה תקבלו כחלק מחבילת אחסון.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.