אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח בריאות » ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה

ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה

מחבר המאמר: avner1287
פורסם בקטגוריה: ביטוח בריאות
המאמר נקרא 611 פעמים
תאריך פרסום: 14.07.11
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


כל אחד ואחת מאיתנו שואף לפרנס את משפחתו בכבוד וברווחה עד לגילאי הפרישה הקבועים בחוק. כל אחד ואחת מאיתנו עמל בדרכו שלו לקיום בני משפחתו מתוך מחשבה ותקווה לעתיד כלכלי טוב יותר לו ולבני משפחתו. אחד המקרים המצערים והקשים ביותר מבחינה כלכלית לכל משפחה הוא אובדן כושר עבודה הנגרם כתוצאה מתאונות או מחלות שונות שאינן ניתנות לחיזוי בכל שלב בחיים.

אובדן כושר עבודה אצל אחד מבני המשפחה מוביל בדרך כלל להתרסקות כלכלית מהירה וזאת מהסיבה הפשוטה שהמפרנס הראשי (ולעיתים היחיד) במשפחה איבד את יכולות העבודה וכתוצאה מכך את האפשרות להמשיך ולקיים את בני משפחתו בכבוד וברווחה.

ביטוח אובדן כושר עבודה –הדרך הבטוחה להבטיח את כלכלת המשפחה.

העמדת פוליסת ביטוח למקרים של אובדן כושר עבודה, יכולה לעשות את ההבדל הקטן-גדול בין חיי דוחק לחיי רווחה כלכלית גם במקרים בהם אחד מבני המשפחה איבד את יכולות העבודה שלו. ביטוחי אובדן כושר עבודה, הניתנים במסגרת פוליסת ביטוח חיים או כפוליסה נפרדת, מעניקים למבוטח ולבני משפחתו תגמולים חודשיים על פי הסכמי הפוליסה במידה והוא מוגדר על פי חוק כ"אי כשיר לעבודה" באופן מלא,חלקי,קבוע או זמני ובכפוף לתנאים השונים המופיעים בפוליסת הביטוח שהמבוטח העמיד לרשותו.

ביטוח למקרים של אובדן כושר עבודה מהווה עבור רבים את הביטחון המלא להפגת חששות ומחשבות טורדניות המופיעות אצל כל אחד ואחת מאיתנו. הפעלת הביטוח מתבצעת כאשר המבוטח מאבד את כושר עבודתו בשיעור של 75%  ומעלה והוא איננו יכול להמשיך לעבוד ולקיים את בני משפחתו. הגדרת אובדן כושר עבודה בתנאי הפוליסה הינה משמעותית וחשובה למבוטח.בפוליסות השונות מוגדרים מספר מקרים בהם זכאי המבוטח לקבל תגמולים על פי הסכמי הפוליסה במקרים שונים של אובדן כושר העבודה.מקרים אלו הם בדרך כלל: אובדן כושר עבודה אשר בעקבותיו לא יכול המבוטח להמשיך לעסוק בכל עבודה שהיא. אובדן כושר עבודה אשר בעקבותיו לא יכול המבוטח לבחור לעסוק בכל עיסוק סביר התואם את גילו,ניסיונו והכשרותיו המקצועיות ומקרים בהם המבוטח לא יכול להמשיך לעסוק בעיסוק האחרון בו עסק בתקופה המקדימה לתאונה או למחלה. הגדרות אלו משתנות בדרך כלל מפוליסה לפוליסה ומהוות את המרכיב החשוב והמשמעותי ביותר בתוכנה.

בעת העמדת ביטוח אובדן כושר עבודה יש לבחון ולבדוק היטב את כלל סעיפי הפוליסה השונים. חשוב מאוד לתת את הדעת לתנאי הפוליסה ולתשלום הפרמיות החודשיות עליה. בסוג כזה של ביטוח מומלץ לא לחסוך ולהעמיד לרשותנו את האופציה הבטוחה שיכולה להבטיח לנו את המשך קיומנו בכבוד גם במקרים קשים ונוראיים מכול.אודות מחבר המאמר:

אבנר כהןדירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה תגובות למאמר ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא ביטוח בריאות

כיצד לבחור ביטוח תאונות אישיות
ביטוח תאונות אישיות – המדריך המקוצר
הכל אודות ביטוח בריאות בארה"ב
בחירת ביטוח רפואי לחו"ל
מחפשים הובלות בחיפה
מעוניינים בביטוח בריאות ולא יודעים באיזה ביטוח לבחור?
חשיבות ביטוח בריאות הכולל טיפול ברפואה משלימה
כיצד התחלתי לשווק ביטוח בריאות
פינוי תכולה עבור מי ולשם מה?
אירית אהרונסון
מטבחים מבית לוגת
גורמי סיכון ודרכי התמודדות
ההבדלים בין הרובד השני לשלישי
ביטוח בריאות פרטי, לא מותרות אלא כורח המציאות
ביטוחי בריאות לאיכות חיים

הנך נמצא כאן: ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.