אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ביטוח עסקבחירת מוקד שמירה על העסק
כיום, כמעט כל עסק נפרץ בישראל לפחות פעם אחת. כפי שבעלים של בתים פרטיים דואגים לשמור על הבית מפני שודדים, לחילופין מותקנות אזעקות ברכבנו, כך חשוב מאוד לדאוג ולהקפיד על שמירת בית העסק.

האם שירותי מוקד עוזרים?
מדוע כדאי לאבטח את הבית הפרטי או להתקין מערכת אבטחה לעסק.

איך לבחור סוכן ביטוח?
בחירת סוכן ביטוח לעסק תשפיע בהרבה מקרים על עתידו במקרה של אירוע בו נגרם נזק שעלול למוטט אותו, ולכן בחירת סוכן מקצועי ואמין שילווה את בעל העסק היא המפתח לעתידו.

איך לשמור על העסק שלנו
אין כמעט עסק שלא נפרץ בישראל לפחות פעם אחת. כמו שאנשים דואגים להגן על הבית מפני פורצים יש לדאוג למניעת ושמירה על בית העסק ולהימנע מאי נעימות בה מגיעים בבוקר ורואים הרס בבית העסק בעקבות פורצים שנכנסו בלילה, גנבו ציוד יקר ערך וזרעו מהומה והרס ברחבי העסק תוך כדי חיפוש.

מנדפים לצורך נידוף עשן
מנדפים כשמם הם , דואגים לנדף את העשן שנוצר כתוצאה מבישול, אפייה , הסקה ואפילו ציוד של כבאים לצורך נידוף עשן לצרכים מסוימים. כשאנו עובדים במטבח, קרי מבשלים, מטגנים אופים וכדומה – אנו צריכים לעשות שימוש בגז.

גילוי אש, גילוי עשן
דרישות חברת הביטוח וכיבוי אש למיגוני אש בעסק,הוראות והנחיות לביצוע מיגוני אש כולל יועץ ביטיחות פרוט הציוד הנדרש תוכלו למצוא באתר האינטרנט של החברה ,השירות והיוץ ניתן בפריסה ארצית

הפעלת עסק מתחילה בהשוואת שירותי ביטוח
בעלי עסקים פרטיים רבים מודעים לחשיבות של השוואת ביטוח עסק. פתיחת עסק מלווה בהוצאות כלכליות אדירות, אשר את רובן בעל העסק לא מחזיר בטווח הקצר.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.