אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » הובלות

הובלותהובלות אריזה ופירוק - המדריך המלא לכל מי שעובר דירה
נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי למעלה מרבע מיליון משפחות עוברות דירה בישראל. שוק ההובלות בנוי משני סוגי הובלות. חברות המתמחות בהובלת תכולת דירות וחברות המתמחות בהעברת ציוד מסחרי סחורות ועוד. אלו שני שווקים נפרדים המגלגלים מילוני שקלים בשנה.

הובלות בתל אביב – איך לבחור את חברת ההובלות הטובה ביותר?
גולן את חנן הובלות מתמחת בענף ההובלות, הובלת דירות ובתים, עסקים ומשרדים בכל היקף, תוך הצבת מדדי איכות גבוהים במיוחד לאמינות, בטיחות ושירות אישי ללקוח, בהתאם לדרישותיו וצרכיו האישיים.

הובלת משרד דורשת מיומנות ומקצועיות
גולן את חנן הובלות מתמחת בענף ההובלות, הובלת דירות ובתים, עסקים ומשרדים בכל היקף, תוך הצבת מדדי איכות גבוהים במיוחד לאמינות, בטיחות ושירות אישי ללקוח, בהתאם לדרישותיו וצרכיו האישיים.

איך למצוא את חברת ההובלות הטובה ביותר?
גולן את חנן הובלות מתמחת בענף ההובלות, הובלת דירות ובתים, עסקים ומשרדים בכל היקף, תוך הצבת מדדי איכות גבוהים במיוחד לאמינות, בטיחות ושירות אישי ללקוח, בהתאם לדרישותיו וצרכיו האישיים.

הובלות מעבדה- מה חשוב לדעת
הובלות משרד הן תחום התמחות בהובלות ובו תת-תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות והוא הובלות מעבדה. נושא זה אולי נשמע טריוויאלי אבל הוא ממש לא פשוט ומורכב מהתמחות של ממש לעיסוק בחומרים...

רוצים לשדרג את המגורים?
אחרי שנים רבות אתם עוברים לדירה חדשה? כעת מה שתצטרכו לעשות הוא לארוז את תכולתם, לאתר מובילים ולעבור לדירה אחרת.

הרכב קטן לכל תכולתכם?
בשעה טובה רכשתם דירה חדשה? כעת כל שעליהם לעשות הוא לארוז את כל חפצי הבית, למצוא מובילים ולעבור בדרך הנוחה והקלה ביותר לבית החדש.

עוברים דירה והתכולה רבה?
בשעה טובה קניתם בית חדש? עכשיו כל שתצטרכו לעשות הוא לארוז את כל החפצים, לחפש מוביל מומלץ ולעבור בבטחה לבית החדש.

הובלה באמצעות מנוף
הובלות מנוף הוא מושג שנשמע כמו משהו ששייך לציוד כבד, משאות מורכבים וחפצים כבדים במיוחד, אך לא בלבד. אוכלוסיה שלמה כלל לא מודעת לעובדה שמנוף הוא כלי סיוע מאוד הכרחי במקרי הובלה מסויימים ואף עדיף על הובלה רגילה.

כיצד חברת הובלות מקצועית יכולה להקל עליכם?
במידה ופתחתם עסק חדש או החלטתם להרחיב את העסק הישן שלכם יש צורך להעמיס את כל הציוד ולהעבירו למקום החדש. אמנם פתיחת עסק חדש או מקום חדש דורש לא מעט אנרגיה, אבל חשוב מאד גם לדאוג לכל הנושא של מעבר החפצים למקום החדש.

פינוי דירה חינם לא עולה לכם כסף
כשמדברים על פינוי דירה הרי שמדובר על דירה שהגיעה כתוצאה מירושה או אולי עקב מעבר של ההורים לבית אבות או לחילופין למוסד סיעודי.

מציאת חברת הובלות במרכז
עוברים לתל אביב? מעבירים את המשרד לאזור הבורסה? סביר מאד להניח שתחשבו לפנות, בשלב זה או אחר, אל חברת הובלות. וכשזה קורה, השאיפה הברורה שלכם היא להובלה מהירה, בטוחה וזולה יותר. כיצד תעשו זאת? הנה מספר דגשים שיוכלו לסייע לכם במציאת חברת הובלות במרכז הארץ

הובלות - איך עושים זאת?
מעבר דירה או משרד הם הזדמנות לשינוי והתחלה חדשה. אך הם יכולים גם להיות צעד שמעורר מתחים רבים החל משלב האריזה עד שלב הפרוק וההרכבה במקום החדש.

הובלת דירה – טיפים לאריזה חכמה
עומדים לעבור דירה? אני מקווה שיש מקום לאחל לכם מזל טוב. אחרי הכל מעבר דירה יכול להוות התחלה חדשה במקום חדש ועם מזל טוב יותר ואולי אפילו חיים טובים יותר.

מידע על הובלות קטנות
לפי מחיר מוזל, הובלה של דירה ממוצעת עולה בסביבות 2000 ש"ח, שיש עוד משפיעים על במחיר: באזור,כמות הרהיטים ותוספות כמו מנוף או פירוק מוצרים גדולים

צריכים הובלת מקרר?
חדשה זאת אחלה הזדמנות לרענן את תכולת הבית ולתרום את המיותר. נצלו את ההזדמנות לרענן, למיין ולזרוק את מה שלא

איך מזמינים הובלות?
הזדמנות להעביר בגדים, רהיטים או דברים אחרים שאתם כבר לא צריכים. מומלץ לעשות סדר בכל הדברים האישיים שלכם במהלך

מתי מזמינים הובלה?
כאלה לא יקרו חשוב לזכור שמחירים זולים במיוחד הוא לא תמיד התשובה הנכונה ולכן חשוב מאוד לא לעשות את הבחירה רק לפי ההצעה

מתחילים באריזה ומעבר דירה
שחברת ההובלה תעשה זאת עבורכם. במידה וזה לא מפריע לכם לתת למישהו זר להתעסק לכם עם הדברים ואם התקציב מאפשר

כיצד נבחר מובילים טובים?
לכם את הזדמנות לחלק או לזרוק רהיטים או בגדים שסתם מעלים אבק בבית. רצוי לעשות בדיקה בחפצים האישיים שלכם במהלך האריזה. בדקו כל מוצר ישן כמו למשל: בגדים שקטנים עליכם והעבירו אותם לתרומה או לפח. לבסוף שתגיעו למשכנכם

מעבר דירה לסטודנטים
מדי שנה, באוקטובר, חל שינוי מהותי בחייהם של רבים. מאות אלפי סטודנטים מתחילים את שנת הלימודים האקדמית שלהם. עבור חלק לא מבוטל מהם השינוי כולל בתוכו התחלה חדשה נוספת- מעבר לדירה חדשה. וכשזה קורה, רצוי מאד להיעזר בשירותיה של חברת הובלות.

הובלות מוצרי חשמל
בין סוגי ההובלות הנפוצים ביותר כיום, תופסות הובלות מוצרי חשמל מקום של כבוד. מהם האתגרים בהובלה מסוג זה? וכיצד עושים זאת נכון? על כך במאמר.

הובלות קטנות עולות פחות
בכדי למנוע מצבים שכאלה חשוב לזכור שלרוב חסכון במחיר הוא לא הפיתרון הטוב ביותר ועקב כך כדאי לא לשכור חברת הובלות רק על פי המחיר.


איך נעבור דירה?
מוצרי נוי, בגדים או רהיטים שסתם מעלים אבק בבית. כדאי לכם לעשות ניקיון וסדר בחפצים האישיים שלכם תוך כדי האריזה. בדקו

עוברים דירה עם מובילים מקצועיים
הייתם מעוניינים שהמובילים יעשו זאת בשבילכם. אם זו לא בעיה מבחינתכם לתת לאדם זר לטפל לכם בדברים ואם לא אכפת לכם

איך אפשר למצוא מובילים?
לכם את הזדמנות להעיף או לתרום ביגוד או רהיטים שאתם כבר לא צריכים. רצוי מאוד לעשות סדר בדברים הישנים תוך כדי האריזה

עוברים דירה בצורה נכונה
בחפצים ואם לא אכפת לכם לשלם עוד קצת כסף, זו אפשרות מצויינת. אבל מצד שני, לא כל אחד יתייחס לדברים שלכם עם הכבוד הראוי...

איך נבחר חברת הובלות
, אחרי שבועות של חיפוש ואיתור בית חדש וסידורים רבים עם מתווכים ולא מעט דאגות ולחץ רכשתם את דירת החלומות, נו? ומה עכשיו

חברת הובלת כספות
מורכב וארוך, אחרי תקופה ארוכה של בדיקות והרבה ויכוחים בין פקידי הבנק וגם אכזבות ועייפות השגתם את הבית שתמיד רציתם, נפלא!

הובלות בפתח תקווה ובאזורים נוספים
עבור רבים מאיתנו המעבר למקום חדש זה הליך מרגש. זה זמן טוב מאוד לבצע סדר בחפצים, למיין את החפצים, להפרד

מובילים: איך בוחרים חברת הובלה ימית
במידה ויש לכם פריט שאתם מעוניינים להעביר דרך הים, בוודאי התחלתם בסקר שוק. תחום השילוח רווי בכמה חברות, אשר התחרות ביניהן קשה. כיצד מוצאים את החברה המתאימה?

חברת הובלת פסנתרים
בעצמכם - נכון, אפשר לחסוך ככה, אבל גם ספורטאים מצטיינים עלולים להיפצע מנשיאת כל הציוד הזה. כך תתפנו לניהול תהליך המעבר. נוסף על זאת, כאשר

מחפשים מומחי הובלות משרדים?
בשביל רבים מהאנשים העברת מקום המגורים זה שלב מרגש. מדובר על שלב טוב מאוד לסדר את החיים, לעבור על החפצים הישנים, לעשות קצת סדר ולמצוא מקום לדברים חדשים.

בוחרים שירותי הובלות
לנצל את ההזדמנות לעשות ניקיון יסודי ולתרום את הבגדים, הספרים, הריהוט ומכשירי החשמל שלא תעשו בהם שימוש עוד.

שירותי מנוף למטרות שונות
שירותי מנוף נועדו למקרים שבהם לא ניתן להעביר או להוציא ציוד כבד מדירות או משרדים באמצעות מעלית או כניסת הבניין.


מי זקוק לשירותיה של משאית מנוף?
באמצעות שירותיה המגוונים של משאית מנוף אתם יכולים לחסוך רבות בזמן העבודה ובכוח האדם. עבודות מסורבלות ומורכבות המחייבות שימוש בכוח אדם רב, כשהן נעשות ע"י משאית מנוף, הופכות לפתע לעבודות פשוטות וקלות לביצוע ואף לא אורכות זמן רב כשם שאדם מבצע אותן.

מחפשים חברת הובלות חולון?
בשביל רבים מהאנשים שינוי מקום המגורים זה תהליך מרגש בכל פעם מחדש. מדובר בשלב טוב מאוד לעשות סדר בחפצים, למיין, לזרוק את הישן ולהתחדש. עם זאת, כאשר עוברים לבית חדש מומלץ להקפיד ולבחור חברה מנוסה ואמינה שתעביר לנו את כל החפצים ושתאפשר מעבר נעים במידה האפשרית.

הגיע הזמן לבחור חברת הובלות נתניה מקצועית ואמינה!
חברות מובילים הפעילות בענף המון שנים מעסיקות צוותים מיומנים ומנוסים שהעבודה לא זרה להם ועובדים ביעילות תוך כדי טיפול מסור בציוד שלכם. לחברות הובלות ותיקות אלו מעגל לקוחות רחב והן מסוגלות להנפיק המלצות.

במה שונה מעבר דירה בחיפה מזה שבתל אביב
מעבר דירה הוא לא עניין פשוט, אך במאמר הבא תוכלו לקרוא על ההבדלים בין מעבר לעיר חיפה לבין מעבר לתל אביב. הן מבחינת חברות הובלה בערים השונות והן מבחינת פרמטרים נוספים ומשמעותיים.

מחפשים מובילים?
אם התקציב שלכם מאפשר זאת, זו אופציה מצויינת. מאידך, שווה לזכור שלא כל אחד יעניק לחפצים שלכם את מלוא הכבוד הראוי להם...

שליחויות והובלות לפריטים כבדים: איך עושים זאת נכון?
שליחויות והובלות של פריטים גדולים ומורכבים נותנות מענה לצורך של המגזר העסקי ושל האדם הפרטי, בעיקר בעת מעבר דירה או משרד. מאמר זה יעסוק בדרכים האיכותיות ביותר למשלוח והובלת פרטים כבדים ובהתאמת כלי הרכב לסוג ההובלה המורכבת הנדרשת.

מדוע להיעזר בחברות שילוח?
מלבד הצד הטכני יש לטפל גם בצד הבירוקראטי שלעיתים קרובות נחשב למורכב יותר. אנשי חברות השילוח מכינים את הניירת הדרושה הכוללת את כל האישורים והרישיונות על פי חוקי הסחר הבינלאומי והאמנות במדינות השונות

שילוח מטענים נהייה קל מתמיד
הובלה ימית או הובלה אווירית אינן עניין של מה בכך, מדובר בהליך בירוקראטי מורכב מאין כמוהו הדורש ידע רב בכל נושא השילוח, עמילות המכס, הסכמים ואמנות סחר בינלאומיות ועוד.

הובלות קטנות ירושלים
כלולים סך כל מחיר ההובלה, הסכם הביטוח, תאריך ההובלה ואת כל תכולת הבית. באופן זה, אם תתעורר בעיה, אתם כבר תהיו מכוסים.

הובלה אווירית מול הובלה יבשתית
הובלה אווירית היא עניין מורכב, ולא תמיד אנו מודעים למרכיביה. המאמר הבא אמור לשפוך אור על הדברים.

איך לעבור בית?
החליטו אם לארוז את הדירה בעצמכם, או אם אתם מעוניינים שחברת ההובלה תעשה זאת במקומכם. אם זו לא בעיה מבחינתכם לתת

שירותי הובלות בישראל
נסו להחליט מראש אם לארוז בעצמכם, או שהמובילים יטפלו בזה בשבילכם. במקרה שזו לא בעיה מבחינתכם לתת למישהו זר לטפל לכם בדברים

שירותי הובלת משרדים
כדאי להזמין הובלה ולא להעביר בעצמכם - אולי זה נראה לכם זול יותר, אבל חברת הובלות

עוברים דירה? מזל טוב!
תמיד עדיף להזמין הובלה, על פני העברה עצמאית - נכון, זה יקר יותר, אבל בסופו של דבר אחרי כמה ימים תלכו לרופא גב. הכי טוב שתהיו פנויים לניהול

הובלת פסנתרים
קודם כל, אל תעבירו בעצמכם - נכון, זה עולה יותר, אבל זה יחסוך לכם הרבה כאב גב. ככה תהיו פנויים ולפקח ולנהל את המעבר עצמו. נוסף על כך, כאשר מזמינים שירותי הובלה אפשר


עמוד 1 מתוך 3
[1]   [2]   [3]