אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!
מאמרים » רפואה משלימה » ריפוי הומאופתיה

ריפוי הומאופתיה

מחבר המאמר:
פורסם בקטגוריה: רפואה משלימה
המאמר נקרא 915 פעמים
תאריך פרסום:
גרסת הדפסה | 0 תגובות
פורסם באתר Circle: אתר מאמרים קהילתיריפוי הומאופתיה

חיים שטיינברגר

איך מתרחש ריפוי הומאופתיה ? לא בטוח שמישהו יודע. אבל גם לפני שידעו שכדור הארץ הוא עגול, הוא המשיך להסתובב והיה יום והיה לילה. על כול פנים אין ספק כי הומאופתיה משיגה ריפוי אמיתי ועמוק במרבית מטופליה אם וכאשר משתמשים בתרופת הומאופתיה המתאימה. כמובן שהשימוש בתרופת הומאופתיה נכונה איננו טרווילי והוא לא מובן מאליו, בכדי למצוא את תרופת הומאופתיה הנכונה דרוש מטפל הומאופתיה מיומן עם ניסיון רב. ל-הומאופתיה אלפי תרופות וההבדלים ביניהם לפעמים מאד מינוריים, כמו ההבדלים בין אדם לאדם. והחוכמה היא לדעת להבדיל בין תרופת הומאופתיה לתרופת הומאופתיה שניה ובין אדם לאדם.

אם ניקח קבוצת אנשים שמה שמאפיין אותם היא אקראיות הבחירה, נמצא לרוב שחלקם מאד דומים זה לזה בהרבה מאד מאפיינים וזאת משום שלכולנו ישנן הרבה מאד תכונות דומות או זהות עם הבדלים במינון, לפעמים הבדלים גדולים שמדגישים את אלה שחלק ממאפייניהם קיצוניים, לדוגמא: כולנו יכולים להיות ביקורתיים מעת לעת, אבל אלה שביקורתיים כול הזמן, בכול הזדמנות ותמיד מחפשים את השלילי בכול מעשה של אחרים ולא טורחים אפילו להסתיר את זה, את אלה תקטלג הומאופתיה כאנשים ביקורתיים או כלשונה – Censorious Critical . אותו הדבר מתרחש לגבי כול שאר התכונות האנושיות שלנו. כולנו פוחדים מעת לעת אבל זה לא מקטלג אותנו כפחדנים, אבל אם מי מאיתנו, חי כול הזמן בחשש תמידי וכול שינוי הכי קל בחייו מביא עימו חרדות, שלא לדבר על שינויים מהותיים שעלולים לגרום אצלו להקאות ,שלשולים וסימפטומים נוספים אחרים... את אלה ראוי לקטלג כפחדנים, או בשפת הומאופתיה Cowardice . לכולנו יצרים חייתיים ותשוקות שונות כמו תאוות בשרים ( מין ), אבל זה לא הופך אותנו לחולי מין או נימפומנים, אבל אם מי מאיתנו לא חדל לחשוב על מין ועוסק רוב זמנו בעשיית סקס עם פרטנרים מתחלפים או קבוצתי, אין ספק שהוא ראוי להיחשב כסקס מאניאק או כמו בלשון הומאופתיה – Lascivious ,שטוף זימה.

אז אמרנו שהשגת ריפוי הומאופתיה תלויה מאד במיומנותו של מטפל הומאופתיה, ויכולתו להבין מתי להשתמש בתכונה כזאת או אחרת של המטופל להשגת תמונת הרמדי המתאימה ( מכלול המאפיינים של תרופת הומאופתיה ), שחייבת להיות כמה שיותר דומה לתמונת המאפיינים הכוללת של המטופל. אבל לא די בכך, גם כשמטפל הומאופתיה מיומן דיו ותרופת הומאופתיה המתאימה נמצאה, צריך להתמלא תנאי נוסף כדי שיתבצע ריפוי הומאופתיה והוא שלמטופל יהיה Vital Force (כוח חיים =כוח חיוני ) חזק דיו שיוכל לקבל מתרופת הומאופתיה את ההמרצה או הדרבון להבראה ולהשתמש בהם להשגת ריפוי הומאופתיה. לפעמים אין למטופל את ה - Vital Force   הנדרש בכדי לנצל את כוחה של תרופת הומאופתיה ולקבל ממנה את התמריץ הנדרש, לפעמים במקרים של אנשים תשושים קיצונית, שכוח החיים בהם כבה או דוכא משימוש יתר בתרופות קונבנציונליות, יכול שימוש לא זהיר בתרופת הומאופתיה מתאימה, להיות אפילו קטלני. זאת הסיבה שגם לעניין הערכת כוחו של ה – Vital Force ישנה חשיבות מכרעת וגם כאן חשוב מאד ניסיונו ומיומנותו של מטפל הומאופתיה.

תרופת הומאופתיה מתאימה משרה על המטופל את מרבית הסימפטומים מהם הוא סובל בהווה וגם חלק מאלה שמהם סבל בעבר, ולכן בתחילתו של כול טיפול הומאופתיה צפויה הרעה במצב הבריאות של המטופל. בדרך כלל זאת תהיה הרעה קצרה ובעלת עוצמה נמוכה, הרבה יותר נמוכה מעצמתה של "המחלה הטבעית" שממנה סובל המטופל והיא מתקראת בטרמינולוגיה ההומיאופתית, "המחלה המלאכותית". ההרעה ההתחלתית בטיפול הומאופתיה ( המחלה המלאכותית ), מוציאה את ה – Vital Force מאיזון וגורמת לזעזוע בשדה האלקטרומגנטי שלו ( ראה כתבה על 'כוח החיים' ). ה – Vital Force שהיה במצב של מעין סטטוס-קוו ( איזון ) בינו לבין הסימפטומים הקיימים, מזדעזע לפתע ( מתעורר ) עם לקיחת תרופת הומאופתיה ועושה כול מה שביכולתו להחזיר את שיווי המשקל וכך הוא מדכא את המחלה המלאכותית שיצרה תרופת הומאופתיה ובאותה תנופה שלא נעצרת כול כך מהר, מדכא גם את המחלה הטבעית ממנה סובל המטופל. התהליך הזה הוא תהליך עדין ומהיר ולא תמיד ממש מורגש, חשים בו בעיקר אנשים רגישים, אבל גם עם סיומו יש בשדה האלקטרומגנטי גם After Shocks , כמו ברעידת אדמה, שאחריה יש זעזועי משנה, ואלה באים לידי ביטוי של התקפי הסימפטומים ההולכים ומתקצרים במשכם ובעוצמתם.

אחד הסימנים המובהקים לכך שתרופת הומאופתיה עובדת, הוא הופעתם של סימפטומים חוזרים, כאלה שהמטופל סבל מהם בעבר והם נעלמו כשהתחלפו בסימפטומים אחרים, בדרך כלל קשים יותר. כך למשל אם המטופל שלנו סבל בעבר הרחוק לדוגמא מכאבי ראש מיגרונתיים שדוכאו במשך זמן ממושך ע"י תרופות קונבנציונליות רבות עוצמה, ובמקומם הופיעו התקפים אפילפתיים, יחזור לסבול אחרי התחלת טיפול הומאופתיה מכאבי ראש מיגרונתיים שמשכם התקצר ועוצמתם נחלשה, ורק לאחר מכן יתחילו להעלם לאט ובהדרגה ההתקפים האפילפתיים. או למשל דוגמא ממטופל אחר שהגיע למטפל הומאופתיה עם 'אסתמה', ושבעבר הרחוק סבל מ'אטופיק- דרמטיטיס' שקרויה בעגת העם 'אקזמה', שדוכאה באמצעות תרופות קונבנציונליות רבות עצמה, התחיל טיפול הומאופתיה ומיד בהתחלת טיפול הומאופתיה חזרו אצלו הנגעים על העור של ה'אטופיק- דרמטיטיס', מטופל כזה נמצא בדרך לריפוי מלא, וחזרת הסימפטום הישן מצביעה על כך. למה יש לסימפטומים ישנים שנעלמו מזמן נטייה לחזור בתחילת טיפול הומאופתיה מוצלח ? כי בכול פעם שסימפטום כזה עובר תהליך של דיכוי, שהוא תהליך שונה לחלוטין מריפוי, הומאופתיה מחזירה אותו בכדי לטפל בו בדרך הראויה ולרפא אותו מהשורש.

שני סימנים מובהקים נוספים שמצביעים על כך שהמטופל עובר טיפול הומאופתיה הם, העייפות והחלומות. מיד עם לקיחתה של תרופת הומאופתיה מתאימה אנחנו נעשים עייפים בצורה קיצונית, עד לכדי הירדמות בכול מיני מצבים ומקומות שאנחנו לא נרדמים בהם בדרך כלל, ולכן מאד רצוי להימנע מנהיגה בימים הראשונים שלאחר טיפול הומאופתיה. למה מתרחשת התופעה הזאת ? כי מכניזם הריפוי שלנו ( ה – Vital Force ) עובד במיטבו במצב של שינה, כי אז הכרתנו איננה מפריעה לתהליך הריפוי, ולעומתה תת- ההכרה שלנו עובדת ביתר שאת ויוצרת אצלנו הרבה מאד חלומות מוחשיים וחיים מאד, לכן אחד הסימנים הנוספים שמצביע על כך שתרופת הומאופתיה עובדת, הם החלומות המוחשיים שתוקפים אותנו מדי לילה בתקופה הראשונה שלאחר התחלת הטיפול הומאופתיה.

סימן נוסף שממנו אפשר להסיק בתחילת טיפול הומואפתיה שהתרופה עובדת, הוא הגברת ההפרשות השונות, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו עם הרבה יותר "יציאות" עם הטלת שתן מוגברת וגם עם הפרשות ואגינליות מוגברות. כ"כ תתכן גם הופעת כיח וליחה בדרכי הנשימה. כול אלה הם דרכו של הגוף להפריש רעלים בעצמה רבה ומהר.

ריפוי הומאופתיה, הוא מהיר יסודי ועדין. גם כשישנה הרעה בתחילת טיפול הומאופתיה היא הרעה מינורית וחלק מהמטופלים בכלל אינם חשים בה. לפעמים הדברים קורים כול כך עדין, עד שהמטופל בכלל לא שם לב שהסימפטום שהציק לו מדי יום נעלם ורק כשמטפל הומאופתיה שואל אותו בפגישת המעקב לדוגמא, "מה קורה עם כאבי הבטן שלך ?" הוא פתאום נזכר שבעצם הרי היו לו כאבי בטן יומיומיים שנעלמו והוא לא ייחס לכך חשיבות כלשהי . זאת תופעה טבעית לחלוטין אחרי טיפול הומאופתיה , כי מה יותר טבעי מאשר להרגיש טוב.

מעבר להיעלמותם של הסימפטומים הפיסיים כתוצאה מטיפול הומאופתיה נכון, קורים גם דברים מעניינים אחרים ולא פחות חשובים, פתאום אחרי טיפול הומאופתיה אתה מרגיש שהחיים יפים וממש פשוטים ואתה מסרב להאמין שפעם חשבת שהחיים קשים ומסובכים, אתה מפסיק להיות מודאג אך זה לא מונע ממך לדאוג לביצועם של דברים בזמנך החופשי, אתה מתחיל לחיות את ההווה כאן ועכשיו, ולא מסתבך יותר בלופים של מחשבות על מה שארע בעבר, פתאום אתה מגלה את עצמך, רואה את עצמך כפי שאחרים רואים אותך, ללא כחל ושרק, ואתה מבין שהבחירה של מה לעשות עם זה עדיין נשארת כולה שלך לטוב ולרע.

מאד חשוב להימנע מצריכת מזונות סטימולנטיים ( ממריצים ), כגון: קופאין ומנטה בתחילת טיפול הומאופתיה ( בששת השבועות הראשונים ), כיוון שלאלה יש השפעה על השדה האלקטרומגנטי שלנו, ויכולים לנטרל את השפעתה של תרופת הומאופתיה, ולכן יש צורך להימנע מצריכת משקאות עם קופאין כמו, קוקה קולה, קפה, תה, רד-בול, סוכריות מנטה, משחת שיניים עם מנטול, פפרמינט, תה מנטה ( נאנה ) ועוד. כמו כן חשוב לא להיחשף לריחות חריפים בלתי נסבלים, כאלה שמפריעים לנו מאד כמו, כלור ( רצפה שנשטפה זה עתה באקונומיקה ), אמונייק ( דשנים וזבל אורגני ), משחות שמכילות קאמפור כמו בן-גאי, משחות סיניות שמשמשות לעיסוי.


אודות מחבר המאמר:
LoadSEO חברת מתמחה ב -"קידום אתרים" באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר Info@LoadSEO.co.il
דירוג המאמר: 1.0

תגובות למאמר ריפוי הומאופתיה תגובות למאמר ריפוי הומאופתיה

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר ריפוי הומאופתיה. רוצה להיות הראשון?

הוספת תגובה חדשה


שם מלא:


כתובת דוא"ל:


תוכן התגובה

הקלידו את הקוד שבתמונה

Visual CAPTCHA


מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

החיים החברתיים הסודיים של כינים: הצצה אל העולם של הראש
עצירות: אתגר שלא נאמר
איך להתגבר על עייפות כרונית?
יתרונות האובליפיחה
רפלקסולוגיה וסרטן
דיקור סיני להרזיה – וויסות טבעי של תחושת הרעב
תחזית בריאה: איך מזג האוויר משפיע על הבריאות שלנו
דיקור סיני לבעיות פוריות – מה הכי נכון בשבילי?
דיקור סיני לכאבי גב – מה באמת עוזר?
איך להקל על ורטיגו?
מתי תזדקקו לניתוח בברכיים?
האם דיקור סיני יעיל בטיפול בכאבים?
5 דרכים להורדת נקודת חן
טיפול בחרדות באמצעות נוירופידבק
נגיף הקורונה הסיני: תעודת זהות

הנך נמצא כאן: ריפוי הומאופתיה.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.