אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » איכות הסביבה » מדוע כדאי להתקין חסכמים ?

מדוע כדאי להתקין חסכמים ?

מחבר המאמר: servula
פורסם בקטגוריה: איכות הסביבה
המאמר נקרא 482 פעמים
תאריך פרסום: 19.04.12
גרסת הדפסה | 0 תגובות
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


השנים האחרונות במדינת ישראל מאופיינות כשנים שחונות במיוחד ומשאבי המים המעטים אשר ברשותנו הולכים ומתמעטים. בשנים אלו, פרסמה רשות המים הנחיות רבות לחיסכון במים ומספר חוקים נחקקו בנושא. אחת הפעולות בהן נקטה המדינה למבצע החיסכון במים, הינה התקנת מתקנים מיוחדים על הברזים בכל משקי הבית בישראל- הלוא הם חסכמים. רוב התושבים במדינת ישראל כבר התקינו חסכמים בביתם אך עדיין קיימים אנשים רבים אשר לא התקינו חסכמים בביתם.

חסכם- המתקן החכם לחסכון במים

כאשר אתם פותחים את ברז המים בבית, השליטה על כמות המים היוצאת הינה מוגבלת. החסכם מהווה פתרון עבור נושא זה על ידי ויסות זרם המים היוצא מן הברז. חסכם הינו מתקן העשוי מתכת כאשר בתוכו מותקנת טבעת גומי והוא מורכב על פיית הברז בכל הכיורים בבית. במידה ותתקינו חסכמים בכל הבית תוכלו לחסוך עד ארבעים אחוזים בצריכת המים החודשית.

התקנת חסכמים- חיסכון לחשבון הבנק שלכם!

כנאמר לעיל, התקנת חסכמים חוסכת עד ארבעים אחוז בצריכת המים בביתכם. מעבר להתגייסות למטרה המקודשת של חיסכון במים, אתם יכולים לחסוך מאות שקלים בחשבון המים החודשי שלכם. זכרו כי החסכמים מחולקים ומותקנים בחינם על ידי המדינה ולכן הנכם פטורים לחלוטין מהוצאות כספיות בנושא. כמו כן, התקנת חסכם אינה יוצרת שינוי בלחץ המים כך שלא תהיה כל פגיעה בהתנהלות המשפחה.

דרכים נוספות לחיסכון במים

מעבר להתקנת החסכמים, קיימים עוד מגוון צעדים שניתן לנקוט על מנת לחסוך במים. הקפידו לסגור את ברז המים בזמן שאתם מסתבנים או מצחצחים שיניים. השתדלו להשתמש בזרם מים חלש יותר במקרים בהם אין צורך בזרם חזק. שטפו את רכבכם בדלי ומטלית ולא באמצעות צינור מים.

אחד המקומות בהם מבוזבזת כמול גדולה מאד של מים הינה הגינה. באם יש ברשותכם גינה, מומלץ לבחן התקנת מערכת האוגרת מי גשמים וממחזרת אותם לטובת השקיית הגינה.

חשוב מאד לשתף את כל בני הבית, לערב אותם בנושא ואף לשמוע רעיונות לדרכים נוספות לחסוך. כך, כל אחד בבית יתרום למטרה החשובה כל כך של החיסכון במים.אודות מחבר המאמר:

Servula היא פלטפורמה ייחודית למקדמי אתרים,  דרכה ניתן לקנות שירותים איכותיים שמתבצעים ידנית על ידי פרילנסרים. אנחנו כותבים תוכן איכותי, מפיצים אותו באתרי מאמרים ולבסוף מחזקים אותו עם סימניות חברתיות (וזו רק דוגמא לשירות אחד).דירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר מדוע כדאי להתקין חסכמים ? תגובות למאמר מדוע כדאי להתקין חסכמים ?

עד כה לא נרשמו כל תגובות למאמר מדוע כדאי להתקין חסכמים ?. רוצה להיות הראשון? לא ניתן להגיב למאמר זה בשלב זה. התגובות סגורות.

מאמרים נוספים בנושא איכות הסביבה

ביו דיזל: יתרונות ושימושים בביו דיזל
שינוע פנאומטי- יעילות זה שם המשחק
שינוע פניאומטי ובטיחות
שינוע פניאומטי ובטיחות
שקוף זה הירוק החדש
מה בין פינוי אשפה לפינוי אשפה פנאומטי
דואר פנאומטי
פינוי אשפה פנאומטי-מה זה בעצם?
שליחת תולעים אדומות בדואר
הסיפור שלי - מכירת תולעים אדומות
קציר הומוס
שיטות הפרדה בין הומוס לבין תולעים אדומות
ייצור הומוס באמצעות תולעים אדומות
אנרגיה סולארית
כיצד לבחור החימום הטוב והאידיאלי עבורך ?

הנך נמצא כאן: מדוע כדאי להתקין חסכמים ?.

פרסם את מאמריך באתר! פרסם את מאמריך באתר!
תהנה מחשיפה מקצועית בחינם ואפשר לאלפי גולשים פוטנציאליים להיחשף לדעותיך.
פרסם מאמר.