אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חוק אזרחידרכון פורטוגלי: הברירה הקלה למגורשי ספרד
ספרד כבר לא נותנת אזרחות לצאצאי המגורשים, מה שמשאיר את פורטוגל כאפשרות הטובה ביותר

מהו החוק החדש לחדלות פירעון ושיקום כלכלי
מהו החוק החדש לחדלות פירעון ושיקום כלכלי, אלו הגבלות מוטלות במסגרת החוק ומה ההבדל בין החוק החדש לבין פקודת פשיטת הרגל הקודמת?

חוק טיבי (פיצוי על איחור או ביטול טיסה) - שאלות נפוצות
חוק טיבי בשנת 2012. זהו חוק פיצוי וסיוע בעניינים הנוגעים בשינוי תנאי טיסה. מטרתו לסייע לכל נוסע שהגיע למצב ביש כזה מול חברת התעופה.

סילוק תביעה על הסף – מחיקה או דחייה
סילוק על הסף הינו סעד מרחיק לכת בו נמנע מבעל דין לקבל את יומו בבית המשפט

הליכי פשיטת הרגל במדינת ישראל ומהותם
הליכי פשיטת הרגל במדינת ישראל נועדו להסדרת חובות חייבים בצורה מרוכזת תוך ביצוע האיזון הראוי בין האינטרסים של הצדדים השונים.

עורך דין ביטוח לאומי וועדות רפואיות
כאשר אדם נפגע בתאונה ולא משנה איזה סוג תאונה, למעשה קיימת אופציה של תביעות ביטוח לאומי. התביעה היא למעשה קבלת כספים עבור ימי מחלה שלא עובדים בהם ועבור אובדן תשלומים שהיו יכולים להיות לחולה ולא מתקבלים כמו למשל שעות נוספות.

ביטול רישום פלילי
שוד מכוניות, תקיפה מינית, רצח קשישה- כל אלו ורבים אחרים הם פעולות שהנחשד בהם נפתח נגדו תיק במשטרה. עבירות פליליות נרשמות בתוך אותו תיק ומלוות את חייך בכל אשר תפנה.

שחרור ממעצר ע"י עורך דין
רצח, גניבה, אונס, אלימות, כל אלו ורבים נוספים הם עבירות פליליות שהעובר עליהן עלול לשבת בכלא לתקופה מסוימת. אך לפני שאנו מענישים...

נהיגה בשכרות ודיני תעבורה
נהיגה בשכרות זוהי פעולה אסורה ע"פ החוק וזאת כולם יודעים, נהג שנתפס במצב של נהיגה בשכרות עלול להיכנס לכלא.

גירושין אזרחיים
גירושין אזרחיים בישראל נעשים כאשר בני זוג שנישאו בנישואין אזרחיים ועומדים לפני פרידה. כדי להבין מתי ניתן להגיש תביעת גירושין לצורך גירושין אזרחיים...

מה הקשר בין הוצאה לפועל לבין תאונות דרכים?
לפעמים ההשתלשלות מתחילה ברגע שקורות תאונות דרכים, שבהן אתה נקלע למצב בעייתי ביותר. זה ברור במקרים שאתה זה שנפגעת במהלך תאונות דרכים, זה גם ברור, אם כי אולי לא מעורר אמפטיה, אם אתה הפוגע..

משרדי חקירות חוקרים פרטיים
מאז ימיו של שרלוק הולמס השתנו דברים רבים בעולמם של חוקרים פרטיים. כיום קיימים בשוק משרדי חקירות רבים, המציעים את שירותיהם לאזרח בנושאים רבים ומגוונים המצריכים ידע משטרתי אבל לא יזכו לטיפול בידי המשטרה עצמה.

כיצד פונים אל חוקר פרטי?
לעיתים קורה ומתעוררות בעיות אימון בין בני הזוג, בין מעסיק לעובד ועוד. במקרים אלו ניתן להשתמש בשרותיו של חוקר פרטי או של בלש פרטי, אנשי מקצוע אלו יוכלו פעמים רבות לחשוף את האמת ולהוציאה לאור. אבל, שכירה של חוקר פרטי או בלש פרטי נשמע כמו איזה סצנה בסרט אז כיצד עושים זאת במציאות.

ד"ר אורי עצמון- הארט מול אוסטין - פוזיטביזם מתון מול הגישה התועלתנית
תיאוריית הפקודה: המשפט מורכב מפקודות כלליות שמקורן בריבון פוליטי, והן ממוענות אל נתיניו בליווי של סנקציות. חברה פוליטית עצמאית היא כזו שבה החשש מהסנקציה מפתח אצל הנתינים הרגל ציות לריבון, והריבון עצמו אינו מציית לאף גורם.(השחקנים הראשיים- הריבון, הפקודה,הסנקציה והרגל הציות).

עו"ד דנה תדמור- יחסי יהדות ארה"ב ישראל במאה ה-21
במאמר זה אנסה לנתח את היחסים בין יהדות ארצות הברית לישראל בעבר ואת השלכותיהם לעתיד על דמוגרפיית שתי אוכלוסיות אלו בפרט והעם היהודי בכלל.בימים שלפני קום המדינה היה הרושם שישראל לא תוכל להתקיים במזרח התיכון רווי אבק השרפה ללא עזרת האחים מאמריקה. גישה זו נשענה על כמה נתונים:

משרד חקירות צריך לתת שירות אמין
משרד חקירות צריך לגלות הרבה אחריות משרד חקירות שוכר שירותי חוקרים פרטיים. חוקר פרטי צריך לגלות אחריות רבה לגבי החקירות שהוא עושה. הוא צריך לדעת שחייהם של אנשים תלויים בממצאים של החוקר פרטי.

הסכם ממון לא מחייב רק את הגבר
כשזוג רוצה להינשא לאחר היכרות ממושכת, הוא רוצה לדעת בוודאות כי למרות מהמורות החיים, איכות החיים שלו לא תרד בעקבות שינוי הסטאטוס והיותם נשואים במקום רווקים.

תביעות ביטוח - תשאירו את הדאגות לעורך דין
תביעות ביטוח הן הדרך שלנו כצרכנים לקבל פיצוי כספי עבור נזקים שקרו לנו בעבודה, בבבית, בדרכים או בכל מקום אחר בו נגרם לנו נזק. שימוש מושכל בעורך דין לנושא תביעות ביטוח יכול להיות ההבדל בין קבלת הפיצוי שמגיע לנו לבין סחבת ועוגמת נפש.

עורכי דין בתחום האזרחי
עורך דין הוצאה לפועל מטפל בבעלי חוב או בנושים המעוניינים לממש זכויותיהם אל מול החוק.בכל מקרה, גם אם הלקוח הוא נושה וגם אם הוא חייב, מומלץ לבחור עורך דין הוצאה לפועל המומחה בייצוג שני הצדדים..

הוצאה לפועל – איך להימנע ממאסר מיותר
יש אנשים שחייבים המון כסף. הם טומנים את ראשם בחול ולא מתמודדים עם המצב גם שהוא הגיע לקצוות קיצוניים שלו. כמו למשל אדם אשר מקבל מכתב אזהרה מלשכת הוצאה לפועל לצורך גביית חובות והוא מתעלם ממנו.

השגת גט
לפני שנכנס להסבר על מתן גט, כדאי לציין שניתן שיש גט על תנאי, גט שהופך לתקף רק אם יתקיים תנאי מסוים (בדרך כלל, גט על תנאי מופק כשאדם יוצא למקום ממנו ספק אם ישוב, כמו מלחמה).

דרכון פולני - יעילות בחו"ל
הזכות עבור דרכון פולני מגיעה, לפי חוקי המדינה, לאלו שנולדו בפולין אך עזבו אותה במהלך מלחמת העולם השנייה או אחרי אלף תשע מאות חמישים ואחת..

מעמד ידועים בציבור בעת פרידה
ידועים בציבור הינו מושג אשר נולד מכורך המציאות. זאת אומרת, יותר ויותר בני זוג בני אותו מין או לא בני אותו מין מעדיפים שלא להתחתן מסיבות דתיות, פוליטיות או כל סיבה אחרת וזוגות אלו מעדיפים להכריז על עצמם בתור ידועים בציבור.

בדיקת אבהות
בעניין של מזונות וגם בענייני משמורת על ילדים משותפים לאחר תהליך של גירושין ישנו עניין נוסף אשר נקרא בדיקת אבהות. בדיקת אבהות יכולה לשנות לחלוטין את כללי המשחק של מזונות וגם של משמורת.

ידועים בציבור במצב של פרידה - גירושין
ידועים בציבור הם בני זוג אשר מקיימים יחדיו חיים זוגיים אשר מאוד דומים לחיים של בני זוג נשואים בתוך מסגרת משפחתית מבחינות רבות וגם מבחינה של גירושים, ביטוח לאומי, מס הכנסה, חוק מיסוי מקרקעין ועוד.

מס על השכרת דירה
אם אתם רוכשים דירה להשקעה השוכרים נהנים מקבלה שוטפת של דמי שכירות. הכנסה זו היא כתוספת למשכורת או הפנסיה ועוזרים בכלכלת הבית חלק מהמשכירים נוטלים משכנתא גבוהה יחסית והשכירות נועדה לכסותה לתקופת ההלוואה.

התרת נישואי תערובת
בזמן העלייה הגדולה והרצויה ממדינות חבר העמים עלו לארץ בראשית שנות התשעים של המאה הקודמת, יותר ממליון אנשים, חלקם לא יהודים.

החוק למניעת אלימות במשפחה – מה זה אומר
כיום מוגשות עוד ועוד תלונות על עבירות של אלימות במשפחה. כמה מתוכן הן תלונות לגיטימיות וכמה הן תלונות שווא? מה אפשר לעשות כשאתה מוצא שאתה מואשם בתקיפת משפחתך? קיימות נשים המגישות תלונות סרק נגד בני זוגן. חלק מהן, על מנת לצבור יתרון על פני הצד השני במסגרת סכסוכי גירושים.

מה לעשות כנגד תלונת סרק על אלימות במשפחה?
כיום מוגשות יותר ויותר תלונות בגין עבירות של אלימות במשפחה. כמה מתוכן הן תלונות אמיתיות וכמה תלונות סרק? מה ניתן לעשות אם אתה מוצא את עצמך מואשם בתקיפת משפחתך?

חוקרים פרטיים מומחים למעקבים והדרכת מעקב
בטרם יציאה לעבודת מעקב יש צורך ללמוד כמה שיותר על נשוא המעקב, תכונותיוחבריו, תנועותיו, אמצעי התחבורה, משפחתו, עבודתו, אהבותיו וחולשותיו


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.