אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

לקויי למידההפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות
זוהי הפרעה שמקורה בהתפתחות פתולוגית של מערכת העצבים המרכזית שהסממנים שלה הן הפרעות קשב וריכוז.זוהי תופעה הנפוצה בקרב 5%-10% מהאוכלוסייה, כאשר היא מתגלה בדרך כלל בילדות, ומלווה את האדם גם לאורך חייו כבוגר.

טיפול בהפרעת קשב וריכוז ברפואה אלטרנטיבית
תופעת הפרעת קשב וריכוז נחשבת לאחת מלקויות הלמידה והפכה להיות מגיפה בקרב ילדים ומבוגרים אשר מאובחנים כסובלים מהפרעת קשב וריכוז והיפראקטיביות.

לימוד אנגלית עסקית
יצא לך פעם לשאול את עצמך איך האנגלית שלך? אם יצא לך לשהות בחוץ לארץ לתקופה מסוימת וודאי ראית כי לימוד אנגלית הינו דבר חשוב ומשמעותי ונצרך לשם שיחות יומיומיות

שיפור שיטות למידה
ישנן שיטות למידה שונות לתלמידים לקויי למידה, התאמתן נעשית בעקבות אבחון מתאים לנושא.

מה יציל את ילדנו - אבחון הפרעות קשב וריכוז או אבחון פסיכודידקטי?
אבחון פסיכודידקטי משלב בדיקה פסיכולוגית עם בחינה דידקטית בניסיון להבין את המקור לקושי של התלמיד מהצד הרגשי והפן הלימודי. זיהוי מדוייק בעזרת אבחון פסיכודידקטי יסייע להתאים תוכנית..

לימודי תאוריה למתקשים - כיצד ניתן להתמודד עם בעיות קשב וריכוז?
מבחן התאוריה כולל שאלות במגוון רחב של תחומים, וביניהם שאלות על מבנה המכונית, תחזוקה שוטפת ועוד. עיקר המאמץ של לימודי תאוריה מושקע, עם זאת, בלימוד חוקי התנועה ותקנות התעבורה, וכמובן זיהוי התמרורים וסימני הדרך השונים.

סטודנטים ליקויי למידה
במכון רום סטודנטים ליקויי למידה יכולים להשתלב כמו כולם בלימודים ובשוק העבודה, על ידי אבחון תעסוקתי ממומחי אבחון ליקויי למידה, אבחון הפרעות קשב וריכוז...


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.