אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מיסוי בישראל



גילוי מרצון על הכנסות מחו"ל - פתרון מבורך והגון ל"דילמת האסיר" של נישומי המס
רשות המסים האריכה את הנוהל שמאפשר לנישומים לדווח על הכנסותיהם מחו"ל, אשר לא דווחו בעבר ולקבל חנינה פלילית וזאת בעוד שלושה חודשים נוספים שמסתיימים בסוף חודש ספטמבר 2012.

עוסק מורשה - בעד ונגד
יזם מתחיל מכיר את הדילמה הזאת היטב " לפתוח תיק במע"מ או לא? " , " ואם אני אכשל, איך אחזיר את ההוצאות ? "התשובה לשאלות אלה ורבות דומות אחרות אינה חד משמעית, וזאת בגלל שהשאלות הנשאלות הן לא נכונות...

גילום מס ושווי למס
גילום מס הינו מצב בו המעביד לוקח על עצמו את תשלום המס של העובד בגין שווי ההטבה שהעובד מקבל, כך שהעובד נהנה משווי ההטבה נטו.

החזרי מס - אל תתנו לכסף שלכם לברוח
גלית, תושבת נתניה בשנות ה-40 לחייה, הינה עובדת סוציאלית במקצועה. לגלית שני ילדים, ובזמן לימודיה האקדמאיים, הועסקה במשרות שונות וזמניות. גלית ובעלה מתמודדים עם קשיים כלכליים...

החזר מס – להשאיר את הטיפול בידי מקצוענים
לעיתים רבות קיים הבדל בין גובה המס שנגבה מאיתנו בפועל לבין גובה המס המדוייק שהיה צריך להיגבות ע"פ נתוני ההכנסה שלנו. החזר מס ניתן לבקש באופן עצמאי ממס הכנסה, ע"י שליחת תלושי השכר ונתוני ההכנסה בצירוף טופס בקשה לתיאום והחזר מס.

שכירים מגיע לכם החזר מס
שכירים ישראלים לעתים לא מודעים לעובדה שעל אף שהם לא פועלים באמצעות חברה בבעלותם, הם זכאים להחזר מס. באמצעות רואי חשבון מומחים בתחום כל אחד כמעט זכאי לקבל ממס הכנסה סכומים ששילם ביתר.

למה להשתמש בשירותי ייעוץ מס מקצועי?
מס הכנסה, מיסים, הורדות, מי אוהב לשמוע את המילים האלו? אף אחד כנראה. ומי אוהב להסתכל על תלוש המשכורת ולראות את הפער העצום בין הברוטו לנטו? לא אני... יש אנשים שעוזבים את הארץ כדי לשלם פחות מסים במקום אחר, ולהצליח כלכלית. אז לא צריך לקבור את הראש בחול, ולא צריך לעזוב את המדינה.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.