אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בנקאותבנק הפועלים: מעסקים גדולים ועד "עולמו של דן חסכן"
בנק הפועלים (hapoalim) נוסד בשנת 1921 על ידי ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית.

בנק לאומי: מבנק של ההסתדרות הציונית לבנק בלאומי לישראל
מלונדון עד תל אביב
בקונגרס הציוני השני הוחלט להקים מכשיר פיננסי להגשמת מטרות ההתיישבות
בעקבות זאת נרשמה בלונדון חברה ששמה בנק עברי קולוניאל (Jewish Colonial Trust).

בנקים – מי שומר על הכסף שלך?
מוסד פיננסי שעוסק בטיפול בכספי הציבור. הטיפול בכספים כולל טיפול בהלוואות בנקים, חשבונות בנק, פיקדונות כספיים, מסגרות חשבונות שקים, השקעות ומתן הלוואות לאחרים.

איך לצאת אחת ולתמיד מהמינוס
הטלפון מתקשר, המספר חסוי. איכשהו טלפון ממקור חסוי מתקשר עם הבנק. ומתי בדרך כלל מתקשר הבנק? מתי לאחרונה קבלתם טלפון כדי להודיע על העלאת הריבית על הפלוס שבחשבון. סביר להניח שטלפון מהבנק קשור במינוס, ובחריגה מעבר למסגרת האשראי. כיום אחרי שחוקי המפקח על הבנקים

ההיסטוריה של הבנקים
מוסד הבנקאות משמש כאחד מאבני היסוד של הכלכלה מזה אלפי שנים. המילה בנק מקורה באיטלקית ובתרגום חופשי הכוונה לספסל עליו היו יושבים בשוק המלווים. תפקידו העיקרי של הבנק לקבל מצד אחד פקדונות מאנשים פרטים או חברות ומצד שני להלוות כספים לאנשים הזקוקים לכך.

דגשים להקמת עסקים בחו"ל
אנשי עסקים ויזמים אשר פעילים בחו"ל בדרך כלל מקימים חברה מוגבלת בחו"ל ויוצקים את הפעילות העסקית לחברה.

חריגה ממסגרת האשראי הבנקאי
יעוץ עסקי לעסק יכלול תכנון נכון של מסגרת האשראי. במסגרת קבלת יעוץ עסקי יש לבחון היטב האם החשבון נמצא בחריגה, האם יש סיכוי שבקרוב הוא יימצא במצב כזה, ומה האפשרויות הטובות ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם במקרה שחרגתם ממסגרת האשראי שהוקצבה לכם בבנק.

בנקים בישראל - בנק מזרחי טפחות
בנק מזרחי טפחות הינו בנק מתקדם המספק שרותי בנקאות מסחרית – עסקית וקמעונאית כמו גם שירותי משכנתאות מלאים. בנוסף לפעילות בנקאית עשירה עוסק הבנק גם בפעילויות שונות בתחום שוק ההון


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.