אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

שוק ההוןבינה מלאכותית בשירות בתי השקעות
בינה מלאכותית (AI) היא אחת המגמות הטכנולוגיות החשובות והמשפיעות ביותר של העשור האחרון

מסחר אוטומטי – מה זה ומה הייתרונות שלו על פני המסחר המסורתי
מסחר אוטומטי הוא מסחר עם שימוש בכלים טכנולוגיים מתוחכמים ואלגוריתמים ממוחשבים, על מנת לסחור במהירות בניירות ערך. מסחר זה משתמש באסטרטגיות מסחר מתאימות לכניסה ויציאה מפוזיציות בתוך שניות או חלקיקי שניות...

מסחר בבורסה - כללים בניתוח טכני
ניתוח טכני היא שיטה לניתוח מגמות של ערכי נכסים פיננסיים הנסחרים במסחר פומבי, כגון מניות, מטבעות, סחורות, מדדים ואופציות. המטרה בניתוח טכני היא לחזות תנועות עתידיות בשוק באמצעות זיהוי מגמות ודפוסים בגרפים...

מסחר בדולר קנדי
תפקידם של סוחרי מט"ח הוא ללמוד את השוק ולהגיע להכרעה באילו מטבעות הם מעוניינים להשקיע. בשנים האחרונות רבים מחליטים להשקיע במסחר דולר שקל וכן במסחר במטבע של קנדה, הדולר הקנדי.

אופציות בינאריות
למה צריך גראפים לניתוח אופציות בינאריות, איזה דראפים הכי טובים להשתמש בהם, איך למצוא גראפים בתלשום או בחינם. פה תמצאו את כל התשובות לשאלות האלו.

כל המידע המקיף על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים צוברים ידע עשיר בתחומי הכלכלה, מנהל העסקים, החוק והמשפט ועקרונות השיווק. ההתמקצעות בלימודים השונים בעולם זה מהווה נקודת מפתח לאלו המעוניינים לשגשג בתחום ומכיוון שכך הם כדאיים גם לאנשים שכבר מועסקים בתחום הזה.

מסחר עצמאי בבורסה
המסחר העצמאי הולך וצובר תאוצה בבורסה הישראלית, במאמר זה ניידע אותך על האפשרות להצטרף לקבוצת רכישה בעניין עמלות מסחר ושירותי מסחר בבורסה וניידע אותך אודות האפשרות לבצע מסחר אוטומטי

פתח חשבון תרגול אצל ברוקר מטח והתחל ללמוד להרוויח!
כאשר אומרים שוק פורקס (או שוק המט"ח), הכוונה הינה לאחד משווקי המסחר המבוקשים והנחשקים ביותר בעולם. ביקוש זה בא לידי ביטוי הן על ידי ברוקרי פורקס, והן על ידי משקיעים מן השורה אשר מעוניינים לממש את פוטנציאל הרווח הגדול אשר גלום בשוק זה.

מט"ח ומערכות מסחר אוטומטיות
קיימות מבחר של מערכות מסחר במט"ח אוטומטיות, המאפשרות לבצע את המסחר באופן נכון ומקצועי. מערכות אלו, כמו מטהטריידר או תוכנות forex brokers אחרות, פותחו במיוחד לשוק המט"ח, הידוע כשוק דינאמי מאד הדורש מענה מדויק ונכון.

ניהול תיק השקעות – לבד או באמצעות יועץ השקעות?
מי ששיחק לו המזל והוא הצליח עם השנים לצבור ממון רב ונכסים, וודאי מתלבט בשאלה – מה לעשות עם כול הכסף שצברתי?

רגולציה בשוק הפורקס – יתרונות וחסרונות
במהלך השנים האחרונות ניתן לשמוע יותר ויותר את המילה רגולציה 'עולה' גם בהקשר של שוק ההון. ולשינוי זה בעמדת הממשלה ישנן סיבות רבות, חלקן טובות יותר, חלקן טובות פחות.

מהם ההבדלים בין אופציה put לבין אופציה call?
בעידן של ימינו אופציה נחשבת לאפיק השקעה בעל סיכונים בעיני רבים, אך מנגד באפיק השקעה זה טמונות הצלחות כבירות ורווחים אסטרונומיים, כך שבמידה והינך מעוניין להתחיל ולסחור באופציות, ראשית עליך להתגבר על הפחד

בורסה בירידות- מה האופציות?/עינב כהן
בורסה בירידות- מה האופציות?/עינב כהןכולנו רואים את הכסף שלנו נשחק, אם זה בקרנות, בקופות גמל ובתיקי המניות שלנו.מדברים רבות על הסיבות- מיתון, רגולציה,העלאת מס בורסה, מלחמה עם אירן...אבל אותנו זה לא מעניין, אנו לא רוצים לאבד את הכסף שלנו.

פסח בבורסה
בעוד כחודש נחגוג את חג הפסח וכבר מעכשיו עולות לנו מחשבות על כמה נאלץ לסדר ולנקות על מנת להגיע ליום הנכסף בו נצא מעבדות לחרות.

וול-סטריט ותל-אביב ממשיכות בכיוונים מנוגדים – עד מתי?
מדד הדאו ג'ונס הגיע ל-13 אלף נקודות, על רקע הפתעה חיובית במדד אמון הצרכנים. גם אירופה סיימה את יום אתמול בעליות, ורק הבורסה התל-אביבית ממשיכה לרדת. לאורך כמה זמן תמשיך תל-אביב לאבד גובה, בזמן ששאר בורסות העולם רק עולות?

מושגים במערכת מטהטריידר
מטהטריידר הינה מערכת וירטואלית למסחר במט"ח. כל אדם אשר מעוניין להשקיע את כספו תוך סיכון שקול במסחר, רצויי שיתרשם ממערכת פורקס מתקדמת לרבות מטהטריידר. באמצעות מערכת זו תוכלו לבצע את הסחר במהירות ויעילות, תוך מזעור סיכונים והגדלת הסיכויים לרווחים עתידים.

למה לסחור במט"ח ?
רבים שואלים את עצמם האם משתלם להם לסחור במט"ח או שמא עדיף לסחור במניות או בכל תחום אחר. תשובה לשאלה זו ניבטת בנתונים המראים כי מדי שנה עולים מספר האנשים הבוחרים לסחור במט"ח וזאת משום האפשרויות הבלתי נדלות למינוף הכסף שלהם, דהיינו לרווחים מפעולת מסחר זו.

סקירה שבועית שוק ההון 19.2.2012
סקירה שבועית של שוק ההון בצל שבוע של ירידות בבורסת ת"א שמקווה לחזור לעליות שערים, בורסות העולם שחזרו לעלות ומחכות לבשורות מיוון ומה קורה עם הין בשוק המט"ח?

סקירה שבועית של שוק ההון 29.1.2012
סקירה שבועית של שוק ההון עם סיקור השבוע השלילי הראשון של 2012 בבורסת ת"א, המגמה השלילית בבורסות אירופה והמגמה המעורבת בוול סטריט. מה יקרה לנפט בעקבות אירן והאם הדולר ימשיך להישחק?

סקירה שבועית שוק ההון 22.1.2012
סקירה שבועית של שוק ההון – מבט על בורסות העולם כולל בורסת ת"א שממשיכה לעלות בעקבות עליות בבורסות העולם, החלשות הדולר מול היורו והשקל, והנפט שממשיך להיסחר סביב ה100 דולר לחבית

סיטיגרופ צנחה 8% – האם היום היא תתקן?
ענקית הפיננסים סיטיגרופ דיווחה אמש על תוצאות מאכזבות ברבעון הרביעי של 2011, ונאלצה לראות את המשקיעים זורקים את מנייתה לנפילה של 8.2%. האם מדובר בתגובת יתר קיצונית, שתתוקן היום, או שהמשקיעים צפויים להעניש את סיטיגרופ לתקופה ארוכה?

סקירה שבועית 15.1.2012
סקירה שבועית של שוק ההון בבורסות העולם – מה תעשה בורסת ת"א אחרי הירידות בבורסות העולם ביום שישי, האם בורסות העולם יתאוששו, ואיזה מסחר יתנהל בגזרת המט"ח?

וול-סטריט בשיא של 5 חודשים – הראלי יימשך?
מדד ה-S&P 500, המרכז את 500 החברות הגדולות והחשובות ביותר בוול-סטריט, הגיע אמש לשיא של 5 חודשים. נתוני המאקרו מצביעים כרגע כי הצמיחה בארה"ב תימשך ללא קשר לאירופה – אך האם מצב כזה יכול להימשך לאורך זמן?

המנכ"לים פורשים – האם מניות טבע ולאומי ימשיכו לעלות?
שלמה ינאי וגליה מאור, המנכ"לים של חברת טבע ובנק לאומי, הודיעו בהפרש של שעות ספורות על פרישתם. בשני ימי המסחר שעברו מאז ההודעה המפתיעה, שתי המניות לא מפסיקות לעלות – אך האם המגמה תימשך?

סקירה שבועית שוק ההון 1.1.2012
סקירה שבועית ראשונה של שוק ההון לשנת 2012 עם מבט לבורסת ת"א, שמקווה לפתיחה חיובית אחרי שנה של ירידות, בורסות אירופה ואסיה שחוו גם הן ירידות, המסחר בארה"ב והמשך החלשותו של האירו

הנפט חזר ל-100 דולר לחבית – האם יישאר שם?
מחיר הנפט שוב עבר את רף ה-100 דולר לחבית, לאור האיומים מצד איראן וחדשות המאקרו הטובות מארה"ב, כאשר בחודש נובמבר עבר הזהב השחור את הרף הפסיכולוגי החשוב, זה לא נמשך זמן רב. האם הפעם יצליח הנפט להישאר בגבהים? כל הסיבות להשקיע באופציות Call על הנפט, וכל הסיבות להשקיע דווקא באופציות Put.

סקירה שבועית שוק ההון 25.12.2011
סקירה שבועית של שוק ההון עם מבט לבורסת ת"א שמקווה לעליות בעקבות בורסות העולם, החלטת הריבית של נגיד בנק ישראל, המסחר בוול סטריט ובורסות אירופה, והנפט ששוב מתקרב לרף ה100 דולר לחבית

נתוני הנדל"ן הרימו את וול סטריט – מה יקרה באחד העם?
עלייה בלתי צפויה בהתחלות הבנייה בארה"ב שלחה את וול-סטריט לעליות של כ-3%. קודם לכן נצבעה אירופה בירוק, בעקבות נתוני מאקרו טובים והנפקות מוצלחות של אג"ח ממשלתי, אך האם הראלי יימשך גם היום?

מטריצות תיקי ההשקעות
כל תיק השקעות המערב קרנות נאמנות מושפע ממטריצה, או "מערך", הנקבעים על ידי בית ההשקעות ובעיקר מנהל הקרן.

ברננקי איכזב את וול-סטריט – איך יגיבו באחד-העם?
השווקים ציפו מבן ברננקי להכריז אמש על תוכנית רכישות שלישית, וכאשר התברר שתוכנית כזו לא עומדת להתממש וול-סטריט עברה לירידות. בעקבות האכזבה בוול-סטריט, ייפתח היום יום המסחר החדש בתל-אביב ובאירופה עם רוח גבית אדומה.

סקירה שבועית שוק ההון 4.12.2011
סקירה שבועית של שוק ההון עם מבט לבורסת ת"א שרוצה לרכוב על גל העליות מאירופה וארה"ב, הדולר שחוזר לעליות, מדד המחירים לצרכן והשפעתו על הריבית וניתוח טכני של שבוע המסחר החולף

פסימיות ביום, אופטימיות בלילה – מה יקרה היום בשווקים?
חברת הדירוג S&P הזהירה אמש מפני הפחתת דירוג אפשרית למדינות מרכזיות באירופה, ושלחה את הבורסות באירופה (ובתל-אביב) לירידות. פרסומים בעיתונות על מאמצי חילוץ חדשים העבירו את וול-סטריט לעליות. כל הסיבות להשקיע היום באופציות Call על בורסות העולם, וכל הסיבות להשקיע דווקא באופציות Put.

סקירה שבועית שוק ההון 4.12.2011
סקירה שבועית של שוק ההון של בורסות ת"א, ארה"ב ואירופה – כיצד ישפיעו דוחות 2 הבנקים הגדולים על בורסת ת"א, איך הירידה באבטלה בארה"ב תשפיע על וול סטריט והאם הנפט ימשיך במגמת העליה

הנפט נוגע שוב ב-100 דולר לחבית – האם יצליח לחצות אותו?
מחיר הנפט נוגע שוב ברף ה-100 דולר לחבית, לפחות לרגעים. המהומות באיראן דוחפות את הזהב השחור כלפי מעלה, אך האם החששות מפני מיתון עולמי לא ימשכו אותו למטה בחזרה? כל הסיבות להשקיע באופציות Call על הנפט, וכל הסיבות להשקיע דווקא באופציות Put.

מסחר בבורסה המדריך למתחילים
כל מה שצריך לדעת לפני שמחילים לסחור בבורסה. מהם חברות ציבוריות ופרטיות, מי עושה כסף בבורסה ועוד..

סקירה שבועית שוק ההון 27.11.2011
סקירה שבועית של שוק ההון בצל הירידות החדות בבורסות העולם כולל ת"א 25 שצנחה ב9.7%. איזו בורסה עתרה את וול סטריט, האם פישר יפתיע עם הריבית ולאן יגיע הדולר בגזרת המט"ח

האם הדולר נתקל בקו ההתנגדות שלו?
מחיר הדולר כבר חצה ביום ראשון את רף ה-3.74 שקלים, אך אמש מיהר ליפול בחזרה. גם בעולם ממשיך להתחזק המטבע האמריקני אל מול היורו. האם הדולר בדרך לשבור שיא של שנה שלמה אל מול השקל? על מנת לענות על התשובה, חייבים להכיר כמה מונחים בסיסיים מתחום הניתוח הטכני.

סקירה שבועית שוק ההון 20.11.2011
סקירת שוק ההון עם מבט לבורסת ת"א שסגרה את השבוע שעבר בירידות שערים, בורסות העולם שחוו ירידות שערים לאחר אופורית חילופי הממשל ביוון ואיטליה, היורו שממשיך להיחלש, והאם הנפט יצליח לחצות את מחסום ה100 דולר לחבית

כל האופציות להשקיע בנפט
מחיר הנפט רושם שיא של 3 חודשים, וכמעט חוצה בחזרה אל מעל לרף ה-100 דולר לחבית , אך האם החששות מפני מיתון עולמי לא יובילו לנפילה במחיר הזהב השחור? כל הסיבות להשקיע באופציות Call על הנפט, וכל הסיבות להשקיע דווקא באופציות Put.

סקירה שבועית של שוק ההון 13.11.2011
סקירה שבועית של שוק ההון עם מבט לבורסת ת"א שמקווה לפתוח בעליות שערים לאור ההתפתחויות החיוביות בבורסות העולם ביום שישי, ההתעוררות החיובית של היורו והנפט שמאיים לפורץ את מחסום המאה דולר לחבית

פפנדריאו וברלוסקוני יתפטרו – איך יגיבו השווקים?
הפוליטיקאים שלא הצליחו לעצור את המשבר במדינותיהם לוקחים אחריות, האם השווקים יגיבו לחיוב? כל הסיבות להשקיע באופציות Put על המדדים באירופה ובעולם, וכל הסיבות להשקיע דווקא באופציות Put.

מסחר עצמאי בבורסה
מסחר עצמאי בבורסה אין ספק ששטף המידע והתקשורת המפותחת עושה טוב לתחום המסחר העצמאי בבורסה ומצד שני מחסירה פעימה מליבם של מנהלי התיקים והקרנות למיניהם. סודות רבים שהיו שמורים שעבר לקבוצת מיעוט נחשפים יום אחר יום בכל ערוץ תקשורתי קיים ומגיעים ללב ליבו של כל בית בקלות רבה.

סקירה שבועית שוק ההון 6.11.2011
סקירה שבועית של בורסות העולם – החששות בבורסת ת"א שתמתין להודעות מיוון ומארה"ב, מניית טבע הדואלית שרשמה עליה חדה ביום חמישי, הנפט והזהב שממשיכים לטפס, והיורו בגזרת המט"ח שצפוי לתנודות חדות בעקבות ההודעות מיוון

סקירה שבועית שוק ההון 6.11.2011
סקירה שבועית של בורסות העולם – החששות בבורסת ת"א שתמתין להודעות מיוון ומארה"ב, מניית טבע הדואלית שרשמה עליה חדה ביום חמישי, הנפט והזהב שממשיכים לטפס, והיורו בגזרת המט"ח שצפוי לתנודות חדות בעקבות ההודעות מיוון

מורה נבוכים: איך לקרוא את נתוני האבטלה בארה"ב?
חודש המסחר בבורסות העולם, מנוקד בעשרות פרסומים של נתוני מאקרו, אשר מתפרסמים במועדים קבועים ומשפיעים רבות על התנודות בשווקים. לנוחיותכם, ניסחנו מדריך קצר לאחד מנתוני המאקרו החשובים בעולם הפיננסי – נתוני האבטלה החודשיים מארה"ב, שיתפרסמו ביום שישי הקרוב.

משאל העם ביוון הפיל את השווקים – האם נראה היום תיקון?
ראש ממשלת יוון הודיע כי תוכנית החילוץ תועמד למשאל עם, ושלח את הבורסות באירופה ובעולם לירידות של עד 5% – אך האם המגמה האדומה תימשך גם היום? * כל הסיבות להשקיע באופציות Put על המדדים באירופה ובעולם, וכל הסיבות להשקיע דווקא באופציות Put.

סקירה שבועית שוק ההון 31.10.2011
סקירה שבועית של שוק ההון עם מבט לבורסת ת"א על רקע ההסלמה בדרום שגורמת לירידות שערים, השפעת הדיון בממשלה על המלצות ועדת טרכטנברג להעלאת המיסוי בבורסה, החששות בבורסות העולם ולאן יגיע מחיר הנפט

סקירת בורסת ת"א – בוקר 30.10.2011
סקירת בוקר של בורסת ת"א - אילו מניות בלטו, מה עשתה פרטנר ומניות הבנקים ואיך אפשר להרוויח מכל זה מבלי לצאת מהבית?

סקירה שבועית שוק ההון 23.10.11 - איזיטרייד
סקירה שבועית של שוק ההון בבורסת ת"א, וול סטריט האמריקאית, בורסות אירופה בצל הנסיון להגיע לתוואי מוסכם על תוכנית חילוץ חדשה לכלכלה היוונית, המסחר במט"ח והעיניים שמופנות לנגידי הבנקים

סקירה שבועית שוק ההון 17.10.2011
וול-סטריט פותחת שבוע מסחר נוסף: המשקיעים יקוו להמשך העליות בבורסה האמריקאית, המפגינים בחוץ יקוו להתפשטות המחאה. וגם איך נפתח שבוע המסחר בתל אביב ואיך אפשר להרוויח מכל זה?


עמוד 1 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.