אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עיר המלכים אילת – מדוע לבחור באטרקציה זו

 

אילת היא ככל הנראה העיר הראשונה באטרקציות וזו אחת הסיבות שמדובר ביעד אהוב על משפחות. זו עיר שלא רק מלונותיה מציעים הרפתקאות וריגושים בכל הסגנונות האפשריים אלא גם בטיילת ובמתחמים שונים בעיר ניתן ליהנות מפעילויות קצביות והרפתקאות בשטח. אחת האטרקציות האהובות על מבקרים היא עיר המלכים, פארק שעשועים דינאמי המציע פעילויות מפתיעות לכל המשפחה. לפניכם מספר סיבות טובות מדוע לבקר בפעם הבאה בעיר המלכים אילת:

 

אטרקציה פעילה כל ימות השנה

בניגוד לאטרקציות אחרות שיתכן ולא יהיו פעילות או נוחות לביקור במזג אוויר קר או גשום, עיר המלכים אילת היא אטרקציה שפעילה כל ימות השנה, כיוון שמדובר בפארק שמקורה בחלקו. כך למשל, תוכלו ליהנות בתוך הפארק ממערת האשליות שמציגה פעילויות המבוססות על אשליות אופטיות עם חדר מגנטי מיוחד, משימות ומשחקים מפתיעים שיש להם גם ערך לימודי וגם ערך חווייתי. מערת התנ"ך אף היא מקורה ומציגה סצנות מפורסמות של סיפורי וגיבורי התנ"ך. בנוסף, מתחם משחקים, מזנון ועוד מתחמים מקורים בפארק.

 

חוויה לימודית

עיר המלכים אילת הוא אומנם מקום של הרבה פאן וחוויות, אך זה מקום שבו הילדים ילמדו הרבה גם על סיפורי התנ"ך ועל דמויות מהתנ"ך. במערת התנ"ך הם יוכלו לחזור אחורה בזמן ולהכיר דמויות שמציגות את סיפורי התנ"ך הידועים, במערת האשליות הם ילמדו שעשועים מדעיים על אשליות אופטיות, כוח המשיכה ועוד. הסיפורים והלימוד הם חלק בלתי נפרד מהחוויה הכוללת במקום.

למעשה, כל עולם מציג פרק מתוך חיוו המיוחדים של שלמה המלך.

 

הנאות בשפע בפארק אחד

בפארק אחד מחכות לילדים שלל הנאות והכל במקום אחד, בלי צורך לעבור מאטרקציה לאטרקציה. מעבר לעולמות המגוונים של הפארק והשילוב המיוחד בין מגלשות אקסטרים לשעשועים מדעיים, תגליות מהתנ"ך ומסלולים אטרקטיביים ומפתיעים, ישנה זירת משחקים עם משחקים לכל הגילאים, פארק שעשועים עם מכוניות מתנגשות, מתחם הסעדה יפה, חנות מזכרות. בילוי מצוין ליום כיף שלם באילת לכל הגילאים. 

 

 


אודות מחבר המאמר

קורן דור תוכן שיווקי

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.