אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

פינוי דירה חינם לא עולה לכם כסף

פינוי דירה- בוחרים במומחים

 

יש מקרים מסוימים אשר מצריכים פינוי של תכולת דירה. מצבים אלו שונים בד''כ ממצבים שיגרתים של מעבר לבית אחר, ומשום כך התהליך יהיה שונה לגמרי וההתנהלות לרוב מורכבת במידה רבה. כשמדברים על פינוי דירה הרי שמדובר על דירה שהגיעה כתוצאה מירושה או אולי עקב מעבר של ההורים לבית אבות או לחילופין למוסד סיעודי. כמו כן, לעיתים מעבר לחוץ לארץ יוצרים את הצורך בפינוי הנכס. על כל פנים מדובר כאן במשימה ממש לא קלה, שבהחלט מחייבת מקצועיות והיערכות נכונה.

 

מה כולל תהליך של  פינוי הדירה?

 

תהליך פינוי הדירה עשוי לכלול פינוי ריהוט עתיק למזבלה, מכירת פריטים שונים לאחר שיפוץ או אחרי ניקוי ואפילו מיון וסיווג פרטים מסוימים ואחסונם במקום המתאים. חברה לפינוי דירות מיומנת ומנוסה תדע לקטלג את כל החפצים למקום המתאים, ותערוך בפריטים הללו שימוש הולם. את החפצים האישיים כמו לדוגמא אלבומים, מסמכים שונים או תעודות הוקרה, החברה לפינוי דירה תעביר למשפחה. את כל הריהוט המשומש היא מציעה למכירה בסכום סמלי לאחר ניקוי ושיפוץ. מנגד, את החפצים שיצאו מכלל שימוש החברה לפינוי דירות דואגת לפנות אותם לאתר הפסולת.

מה התועלת מפינוי הבית בעזרת חברה המתמחה בפינוי דירות?

חברה מקצועית שעוסקת בפינוי בתים תוכל לבצע בדירה שירותים אחרים כמו: ניקוי הדירה, תיקון, שיפוצים סיוד וכדו' חוסכת מהלקוחות שלה את החשש לנזק או אולי פציעה בשל פינוי ריהוט בעל משקל כבד ומסורבל, ואפילו פגום. דבר נוסף, חברה כזו תדע לשמור על התכולה מנזקים.

התהליך של פינוי דירה הינו כולל בין השאר אף פינוי של אשפה רבה. החברה העוסקת בפינוי דירות תטפל באופן מקצועי בתכולה וגם תפנה כל סוג אשפה לאתר הנכון. על ידי זה, אפשר להיפטר מן החששות מפני קבלת דוחות וקנסות מהעיריה בגין הנחת אשפה במקום בלתי מורשה על פי החוק.

     

כיצד נקבע המחיר לפינוי הבית או הדירה?

אם מתקשרים לחברה המתמחה בפינוי דירות ובתים, נציג מטעם החברה בא לדירה ועורך שקלול של אותם נתונים אשר מצויים בדירה. הנציג יעשה הערכת מצב לגבי כמות העובדים ואף הציוד שיידרש לפי תכולת הדירה. כמו כן, הנציג ייבחן דברים טכניים כמו: איזה קומה, האם ישנה מעלית בבניין ומה רוחבה, הוא ימדוד את דלת הכניסה לבית והוא ימדוד גם את מידות הריהוט בדירה. לפי נתונים אלו תתקבל החלטה אם צריך להשתמש במכשור מיוחד בעת הפינוי, ומהו המחיר הכולל. יש לשים לב, כי פעמים עלות פינוי דירה תתקזז לפי הערך של החפצים אותם מוכרת החברה כתשלום תמורת השירות.


אודות מחבר המאמר

אלידן פינויים 054-3123444

פינוי דירה חינם http://pinuim.co.il

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.