אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

כיצד לשווק את העסק שלך

 

 

כמעט כל אדם שתשאלו, יגיד לכם שהוא היה רוצה להיות עצמאי ולפתוח עסק משל עצמו. לבוא מתי שבא לך, ללכת כשנוח, אין אף אחד מעליך שיגיד לך מה לעשות וכמובן גם אתה זה שקובע את החופשה השנתית לעצמך. טעות! דווקא בעלי העסקים נדרשים למשמעת עצמית גבוהה, אסרטיביות, חריצות ואפילו מוכנות לעבוד מסביב לשעון. העסק הוא הפרנסה ולכן אם אותו אדם שפותח עסק, לא ישקיע ולא יעבוד, לא יהיו לו הכנסות והוא יצטרך להכריז על פשיטת רגל. עסק עצמאי כרוך לא רק בהשקעה כלכלית התחלתית כי אם גם בניהול נכון של העסק, שיווק נכון ויעיל, יכולות חברתיות, שמירה על איפוק וסובלנות כלפי לקוחות וספקים גם אם אותם אנשים מתנהגים בגסות. כל בעל עסק צריך להבין כי האנשים, גם אם התנהגותם לא תואמת את הציפיות, הם אלה שמשפיעים באופן ישיר על פרנסתו ולכן יש להיות נחמדים ואדיבים על מנת למשוך כמה שיותר לקוחות ולשמר אותם לאורך זמן.

בעלי עסקים משקיעים המון בפיתוח ומינוף העסק. לא די בלהיות אדיבים ולהציע שירות או מוצר מבוקש, אלא חשוב גם לדעת להתנהל כלכלית בצורה נכונה ואף לשווק במקומות המתאימים על מנת למשוך את קהל היעד המתאים. לא מעט עסקים, נעזרים בשירותיו של יועץ עסקי , אשר מלווה את בעל העסק ועוזר לו לקבל החלטות נכונות ולהתנהל בצורה הכי טובה ויעילה לעסק. יש לא מעט חברות ייעוץ עסקי אשר מציעות מגוון שירותים ותמיכה לעסקים השונים. לא כל עסק יוכל להרשות לעצמו לשכור שירותים אלו ולכן ניתן אף למצוא חברות אשר מציעות עזרה לבעלי עסק במחירי היכרות אך לא תמיד מה שזול אכן עוזר ומביא לתוצאות רצויות ולכן עדיף לבדוק מה ישתלם לאורך זמן.

תחום נוסף בו ניתן לקבל ייעוץ הוא תחום הארגון של החברה. ייעוץ ארגוני הינו חשוב כיוון שלעתים ארגון לא נכון של חברה, עלול להביא להפסדים כלכליים הן מבחינת כפילות של עבודה, עודף כוח אדם, בלבול ובזבוז זמן עבודה וירידה בתפוקה. חשוב לארגן את החברה בצורה יעילה ולשמור על סדר. בסופו של דבר המטרה היא להעלות את תפוקת העבודה ולצמצם את העלויות.


אודות מחבר המאמר

מיכלושקה

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.