אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

אחסון אתר דרופל מקצועי בישראל - SweetHome

כל מי שבקיא בתחום אחסון האתרים, ולו ברמה המינימלית, מכיר בוודאי את יתרונותיה של מערכת ניהול התוכן דרופל (Drupal). על אף שמדובר במערכת סבוכה מעט יותר מחלק מהמקבילות הפופולאריות האחרות, זוהי גם המערכת היעילה, העוצמתית והבטוחה ביותר לשימוש. לכן, ברור מדוע אחסון אתר דרופל נדרש פעמים רבות. זה בדיוק מה שמציעה חברת Sweethome, מהמובילות בתחום אחסון האתרים בישראל.

כיצד מתבצע האחסון בפועל?

השירות של חברת Sweethome בתחום של אחסון דרופל ניתנים באמצעות שרת וירטואלי פרטי (VPS). שרת זה אידיאלי עבור אתרי דרופל, כשיתרון אחר שלהם הוא האפשרות של המשתמש להגדיר, באופן ספציפי המתאים לצרכים שלו ולידע הטכני שלו, את כל אחת מהגדרות השרת.

עיקרון חשוב אחר של אחסון אתר דרופל באמצעות סוויטהום נוגע לכך שהוא מוציא את השיתופיות מהתמונה. לא מעט חברות אחסון אתרים מתבססות על שרתים שיתופיים, בהם נמצא האתר של הלקוח עם לא מעט אתרים אחרים. המשמעות הישירה של כך היא ששימוש מאסיבי של משאבים של אתר אחר עלול להשפיע באופן דרסטי על הביצועים של האתר האחר, ולא בכיוון חיובי כלל וכלל. הגם שניתן להריץ דרופל (מגרסה 7 ומעלה) על שרתים שיתופיים, מומלץ מאד לעשות זאת בשרת פרטי. זהו הקו המנחה את סוויטהום כבר שנים.

כיום, סוויטהום מאחסנת אלפי אתרי אינטרנט, בכל סדר גודל, המבוססים על מערכת דרופל. אנשי החברה, מעבר להתאמת המערכת לצרכים הספציפיים של כל עסק נתון, מסייעים בהתקנה ובתפעול המערכת, ומלווים את אנשי הארגון לכל אורך הדרך.

על חשיבותו של הענן

חשוב לתת את הדעת על כך שהשירותים שמציעהSweethome  למטרת אחסון אתרי דרופל מבוססים על אחסון בענן, מה שבוודאי מקל על כל עסק או ארגון באשר הוא. ענן התקשורת של החברה, על בסיס לינוקס, מבוסס על מעבדי E5 חדישים, כמויות זיכרון גבוהות (עד 64 ג'יגה בייט), נפח דיסק גבוה ואבטחת מידע מרבית. מעבר לנתוני השרת המרשימים, החברה מציעה שורה של שירותים משלימים, דוגמת התקנת LAMP  ללא תשלום, שכפול על פני מספר מכונות (VM Replication), גישה מאובטחת לשרת באמצעות SSL-VPN, בחירה בין מספר ממשקי ניהול, אפשרות לניהול מלא של השרת על ידי צוות הסיסטם של החברה ועוד.

 

ענן התקשורת עצמו הוא פרטי, בבעלות מלאה של החברה, והוא ממוקם בחוות השרתים של בזק בינלאומי בפתח תקווה. הענן מנוהל באופן מקצועי ביותר על ידי אנשיה, כולם בעלי ניסיון רב וידע מקסימלי בתחומים האמורים.


אודות מחבר המאמר

.....

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.