אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עצות לבחירת קייטרינג

מזון הוא חלק בלתי נפרד של כל צד כך יש לבחור שירות קייטרינג בחוכמה. אבל איך לבחור את הקייטרינג המתאים לאירוע? חשוב לעשות הרבה מחקר, הפניות לבדוק, ולעתים קרובות בקשה הדגימה כדי להפוך את ההחלטה הסופית שלך. 

רשימת קייטרינג הצרכים שלך על מנת הקייטרינג כדי לספק אומדן מדויק למסיבה או אירוע, עליך לתקשר את הצרכים שלך בצורה ברורה. האם יש לך מיקום למסיבה / אירוע שמורות והאם יש המטבח באתר? כמה אורחים רבים מגיעים לאירוע שלך? גלה אם הקייטרינג פוטנציאל יש דרישה אורח המינימום. קחו בחשבון שחלק מהאורחים שלכם יש צרכים תזונתיים מיוחדים ולהיות בטוח כדי לתקשר זה עם הקייטרינג שלך. הקייטרינג הגדול יהיה מוכן להפתיע כל זה עשוי המשטח, אבל באיזה מחיר לך? שאל. 

מהו התקציב קייטרינג שלך? 

דיון התקציב שלך עם הקייטרינג שלך ומה אפשרויות זמינות. שאל את עצמך, מה אתה מעדיף בסגנון בופה או שירות, כסף לשבת לארוחת ערב עבור האורחים שלך? נבהיר התפריט המוצע שלך, יש לך נושא או סגנון באירוע זה יבוא לידי ביטוי המטבח? התקציב שלך יכול או לא יכול לקבוע עד כמה גמישה הקייטרינג שלך הוא להכיר את הצרכים שלך. זכור: זה סוג של מזון, כי לעתים קרובות קובע את המחיר עיקר העבודה קייטרינג. גלה, ואולי גם בקשה, אם הקייטרינג יספק חוזה מפורט של השירות המתאר מה תנאי התשלום יהיה. 

איפה החנות הקייטרינג? 

האם להשתמש הקייטרינג מזון טריים או קפואים על מתכונים? האם לייצר גדלה באופן מקומי? האם זה אורגני? האם כל הכלים להיות מוכנות ולאחר מכן קפוא עד המסיבה / אירוע? האם משהו יכול לבוא? זה קורה! (התנשפות). 

קישוטים 

האם לספק את הפוטנציאל קייטרינג קישוטים, כלי מיטה, שולחנות & כסאות? לעתים קרובות יהיו חוברת קייטרינג אספקת שירותים עם דוגמאות של אירוע בעבר לקשט את השולחן. חשוב להיות מאוד ברורה מה האירוע לצרכים שלך ומה הקייטרינג יהיה לספק. האם לוח התפריט מוגש לאורחים המתאר את המרכיבים של המנות מוגשות? 

חכה, הסגל 

האם חברת הקייטרינג לספק נחכה הצוות? מהו קוד הלבוש הנדרש שלהם? מהו היחס בין שרתי לאורחים? כלל האצבע הוא אחד שרת עבור כל 10 אורחים. כדי להיות בטוח לשאול את הקייטרינג הפוטנציאל שלך אם מסים מענקים כלולים בהצעה הסופית. 

מה קורה עם השאריות? לעתים קרובות, לפי בקשה, שירות קייטרינג יהיה להרכיב סל מזון ללא תוספת תשלום עבור המארח או המארחת של האירוע. זכור, זה קריטי, כי אתה מתקשר עם הקייטרינג הפוטנציאל שלך בדיוק אתה רוצה, את התוצאה, אתה מקבל מה שאתה רוצה ואת הקייטרינג יכול לספק הצעה מדויק לעבודה וכן שירות יוצא דופן במקרה שלך ראוי.

כאשר אחד מתחייב בתכנון אירוע או מסיבה, צריך להחליט אם להגיש אלכוהול לאורחים. ישנם כמה שיקולים לזכור ולדון עם הקייטרינג שלך.

האם אלכוהול מותרים על הנחות?

איפה יהיה האירוע או המסיבה תהיה מתרחש? חשוב לוודא כי האירוע שלך או המסיבה האתר יאפשר אלכוהול על המקום שלה. לאחר שביצעת בטוח שאתה יכול לשרת אלכוהול באתר הנבחר שלך, לשאול הקייטרינג שלך אם היא או הוא בעל רשיון המשקאות. הוא או היא בוודאי רשיון אלכוהול חוקי. אם הוא או היא לא להחזיק רשיון אלכוהול, ואז עליך לפנות עוסק מורשה אלכוהול.

מוזגים

הכן כדי לספק הערכה אורח הקייטרינג שלך לעבוד עם. הקייטרינג בתורו תספק לך הצעת מחיר עבור מספר מוזגים כי חייב להשתתף בר את כמות הקרח, כוסות, מערבלי הצורך. כמות מוזגים תלוי במספר האורחים. איור על הברמן אחד עבור כל 50 אנשים שירת. הקייטרינג שלך או ליבואן המשקאות מורשה יהיה אחראי על הקמת הבר.

אתה צריך עכשיו להחליט מה אתה רוצה להיות מוגש מן הבר, כמו גם אם אתה דורש את האורחים שלכם לשלם עבור אלכוהול בעצמם.

מזומנים בר

סרגל במזומן דורש האורח לשלם עבור המשקאות שלהם. אורחים נוטים לצרוך אלכוהול ופחות כאשר הוא לא בחינם.

פתח בר

זהו הבר הבסיסי עם כל עובד ללא תשלום לאורחים. הבר פתוח כולל משקאות חריפים עבור ערבוב משקאות, יין, בירה ומשקאות קלים.

בר בע"מ

סרגל מוגבלת יהיה להציב גבולות על מה יוגש ובאיזה במתינות. דוגמה הבר מוגבל היא אירוע שבו בירה ויין מוצע לאורחים ללא תשלום, וכן משקאות חריפים מוצע במחיר שנקבע מראש.

לא משנה מה תחליט לגבי המשרתים שף פרטי אלכוהול באירוע שלך או המסיבה תלוי בך. כדי להיות בטוח לדון את כל הפרטים משקה עם הקייטרינג שלך מראש. לחיים.


אודות מחבר המאמר

נכתב על ידי דני גלעד מעצב אתרי אינטרנט WE BUILD IT בניית אתר וקידום אתרים

דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.