אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חומרההאם השימוש במדפסת משרדית רלוונטי בימינו ?
העבודה המשרדית רובה מתבצעת כיום דרך האון ליין , האם בכל זאת יש צורך במדפסת משרדית בבית או במשרד?

להציל מידע אבוד: מה עושים כשכרטיס הזיכרון נמחק או ניזוק
קיים סיכון כי יום אחד תתרחש תקלה פיזית או לוגית, הכרטיס לא יתפקד והגישה למידע תיחסם. גם אם באותו רגע נדמה שהכל אבוד והדיסק הלך לעולמו עם המידע החשוב שלנו, כיום קיימות שיטות שבאמצעותן ניתן לבצע שחזור כרטיס זיכרון ולהציל את המידע.

מהו השם החם ביותר בעולם מרכזיות הטלפון
מרכזיות טלפון בעולם המודרני כבר לא מתקשרות בין אנשים אלא גם ובעיקר בין מחשבים. מרכזיות הטלפון של המאה ה 20 נותנות מענה יעיל לכל ארגון קטן כגדול, ועוזרות מאוד בתקשורת בין הלקוחות והעובדים של הארגון עצמו בכל הסניפים של הארגון.

איך בוחרים טכנאי מחשבים או מעבדת מחשבים
המחשב שלכם לא נדלק? יש לכם בעיה ברשת? כנראה שאתם צריכים טכנאי מחשבים או אפילו ביקור במעבדת המחשבים הקרובה לביתכם. אבל איך בוחרים טכנאי מקצועי, אמין והוגן? מה חשוב לדעת על התחום?

מיקרופון USB - איכות סאונד ברמה הגבוהה ביותר
כשרוצים לבצע הקלטה אישית ורוצים להשתמש במכשיר איכותי שמתחבר למחשב מיקרופון USB הוא הכי מומלץ. רבים היום זמרי "האמבטיה" ששרים לעצמם ורוצים לבצע הקלטה דרך המחשב ומעוניינים להשתמש במיקרופון שנראה כמיקרופון מקצועי.

איך להחליף את סוללת ה- CMOS
אם המחשב שלך מאבד את הזמן או הגדרות התאריך, או בעת אתחול המחשב אתה מקבל הודעת שגיאה מה- CMOS מאמר מתאר לפתרון הבעיה.

איך לקנות מחשב
המאמר מסביר כיצד לקנות מחשב, כולל בחירת מעבד, בחירת זיכרון, בחירת כונן קשיח(hard-disk), ועוד.

קופות ממוחשבות פתרונות חכמים לעסקים
בקדמת הקופות הרושמות עומדות קופות ממוחשבות שמהוות פתרון טכנולוגי מקיף וכולל לביצוע מהלכים ניהוליים ומכירתיים בבית העסק.

טלפון חכם - שימוש מרכזיות
הטכנולוגיה מתפתחת בשנים האחרונות בקצב מדהים. לפני מאה שנים השימוש בטלפון קווי היה עוד בחיתוליו, והיה נחלתם של העשירים והמיוחסים בלבד, אך במאה השנים האחרונות הטכנולוגיה התפתחה בקצב מהיר, וכיום לא רק...

מדפסות לעמדות מחשב ביתיות
מדפסות לסביבת המחשב הביתי ניתן למצוא כיום בהיצע נרחב של איכויות הדפסה ,שכלולים וכמובן מחירים. מרכיב דומיננטי בבחירת מדפסת איכותית לסביבת המחשב הביתי היא כמובן פונקצית עלות מול התועלת

קופה ממוחשבת היא הקופה הרושמת החדשה
קופות ממוחשבות הן חזית הטכנולוגיה בכל הנוגע לניהול עמדות מכירה ובעצם כיום ניתן לראות שקופה ממוחשבת היא היורשת הטבעית של קופה רושמת בבית העסק.

ההשתלטות של מדפסות הלייזר על השוק
כיום מדפסת הלייזר היא כבר מזמן לא בגדר מותרות, וכמעט בכל בית אפשר למצוא מדפסת לייזר או אפילו מספר מדפסות.

מדוע הצבא האמריקאי חושש מסוסים טרויאנים
הגילוי של סדנאות לזיוף רכיבי אלקטרוניקה בסין מעורר חשש בארצות הברית מפני "הזרקת" רכיבים מזויפים לציוד צבאי

קופות רושמות
קופות רושמות עם כלים ופתרונות מתקדמים, יאפשרו לך ניהול יעיל של בית העסק באופן פשוט וידידותי.

תהליך תיקון המחשב
המחשב הנו אחד המכשירים המורכבים בסביבתינו ותיקונו מורכב בהתאם. השלב המשמעותי ביותר בתהליך התיקון הנו איתור וזיהוי התקלה באופן מדוייק. על זאת ועוד במאמר שלפניכם.

בין חשמלאי להזמנת טכנאי
ישנם בעלי מקצוע שעבורם עונת החורף היא בפירוש העונה החמה. לדוגמא, חשמלאים וגם טכנאי מחשבים, טכנאי טלוויזיות ועוד, שנהנים מכך שאנשים לא יודעים להגן על חומרת המחשב והציוד ההיקפי שלהם

רשתות תקשורת
ישנם סוגים שונים של רשתות תקשורת בעולם. הרשת ממוענת לצרכים שונים בעולם המחשבים. מטרת רשתות התקשורת השונות הוא ליצור שיתוף במידע ואפשרות לבצע החלפת מידע ותקשורת עם גורמים שונים. בכל רגע נתון נושא הרשתות בעולם המחשבים הולך ומשתנה ונהפך מתוחכם יותר.

סוללה במחשב הינה רכיב חשוב לפעילות תקינה של מערכת המחשב
למרות שהדבר יכול להיראות כמו משהו שאין לו משמעות בחיי יום, יום - הסוללה הקטנה שמורכבת על לוח אם של כל מחשב ומחשב בעולם, מאפשרת למחשבים ביתיים ומחשבי על, לפעול בצורה תקינה ולספק לנו, למשתמשי הקצה, את השירותים, אליהם אנו רגילים וצורכים אותם יום, יום בעבודה וגם בבית


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.