אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

גירושיןגירושין
ההשלכות אשר נלוות לתהליך הגירושין והתוצאות אשר מתקבלות מכך כבר אינם מהווים בימינו מחסום בפני בני זוג אשר רוצים בגירושין לעשות זאת.

אויב מבית
דני סיפר כי לאחרונה שם לב כי בעת שהוא מביט במסך המחולק לארבע ורואה בו זמנית את הנעשה בכל המקומות, רעייתו נעלמת מאזור פנים בית הקפה ובאותו הזמן גם הטבח הראשי,נעלם משטח המטבח המצולם, וכשאחד חוזר למסך לאחר מספר שניות השני מופיע גם.

גירושין: האם מרירות בעבודה מובילה לגירושין?
האם העבודה עלולה להוביל לגירושין? כל עורך דין גירושין יוכל להגיד לכם שלעבודה יש השפעה רבה על חיי הנישואין ולעיתים, השפעה הרסנית. איך זה קורה? איך מונעים זאת?

גירושין? כך תגנו על הילדים
מחקרים רבים מראים כי גירושין הם חוויה קשה ומטלטלת לילדים. למעשה, מה שפוגע בהם הכי הרבה, הוא המאבק בין ההורים. האם אתם מצליחים לנתק את הריבים מהילדים ולא לערב אותם?

גירושין: מה עושים כאשר מוזמנים להעיד
במידה ותיאלץ לשבת בבית המשפט ולהיות מתושאל על ידי עורך הדין של אשתך, ישנם מספר כללי התנהגות וטיפים, שכדאי שתזכור. עד כמה שהיית רוצה שהאדמה תפצה את פיה ותבלע אותך, סביר להניח שזה לא יקרה.

גירושין: גלי את עצמאותך
אין ספק שקשה להיות אישה גרושה. עלות המחיה, שעות העבודה הרבות, ההתמודדות עם הרגשות השליליים, מצב הכלכלי והילדים הממורמרים מקשים מאוד על החיים.

גירושין של הורים לסטודנטים
ילדיכם הם כבר אנשים בוגרים. הם עזבו את הבית, לומדים באוניברסיטה ושוכרים דירה בכוחות עצמם. מה תהיה ההשפעה של הגירושין עליהם?

גירושין: כיצד אנשים יגיבו לגירושיכם
בזמן תהליך הגירושין הכואב תאלצו להתמודד עם אנשים רבים, שיתערבו בחייכם עם ביקורות ועצות רבות, שלא ביקשתם כלל. למרות שגירושין שכיחים למדיי בארצנו. אנשים רבים סביבכם עדיין יגיבו בחומרה.

גירושין: סימנים לכך שהגירושין בפתח ביתך
כל עו"ד גירושין יוכל לומר לך, כי לא קל להרפות ולהודות: "כן, הנישואין שלי נגמרו." מאידך, כדי שתהיי מודעת לסימנים האלו, שיכולים להתריע כי את ובעלך נמצאים על המסלול המהיר לגירושין.

גירושין: דברים שאסור לעשות לפני שמתגרשים
במידה ויש לך מחשבות על גירושין ואתה שוקל לפתוח בצעדים מסוימים, יש כמה דברים שכדאי שתנהג לגביהם בזהירות יתרה. יתכן שבסערת רגשותיך, תרצה לבצע כמה פעולות נחפזות.

גירושין: כך תבחר עורך דין
כאשר נישואייך מסתיימים, עורך דין גירושין אמור לספק לך עצה מקצועית ולסייע לך להימנע מטעויות. איך מחפשים עו"ד גירושין? דרך משפחה וחברים. במידה ואין להם המלצות, כנראה שתאלץ לחפש באינטרנט.

עורך דין גירושין: על חיסכון בכסף
בעזרת עו"ד גירושין טוב תוכלו להשיג תוצאות שתתקשו להשיג לבד. במדריך זה לא נסתפק בחיסכון הכספי הכללי, אלא נסביר לכם בצורה מפורטת יותר כיצד תוכלו לעזור לעורך הדין שלכם, ובכך לחסוך סכומים ניכרים של כסף.

עורך דין גירושין: כמה עצות מבעל ניסיון
בישראל, אחוז גבוה מאוד של אנשים בוחר להתגרש. זוהי אמנם סטטיסטיקה לא משמחת, אך זו המציאות, ובמקרה שאתם נמצאים במצב הזה, עליכם לוודא שתתמודד איתו בצורה טובה. הצעד הראשון הוא למצוא עורך דין גירושין טוב.

עורך דין גירושין: להתגרש בחוכמה
גירושין הם תהליך. כל עורך דין גירושין יודע, שהם יכולים לקחת שלושה שבועות, שלושה חודשים או שלושה שנים. עו"ד גירושין ממליץ לקחת נשימה עמוקה ולהתאזר בסבלנות. הירגעו ככל שאתם יכולים, התהליך מצריך זמן.

עורך דין גירושין: טיפים לנשים שמתגרשות
במידה ואת מחפשת עורך דין גירושין ושוקלת ברצינות לפתוח בתהליך גירושין, חשוב מאוד כי תהיי מוכנה היטב לבאות. לדבריו של עו"ד גירושין, ישנם כמה דברים שעליך לדאוג להם לפני שאת צוללת למים העמוקים.

גישור גירושין: המנצח לוקח הכול?
למרבה הצער, רוב הזוגות אינם חושבים על גישור גירושין, הם אינם לוקחים את הגישור כאופציה, הם ממהרים להפוך את הגירושים לתקפים. נדמה שהרגשות מכתיבים כאן את הפעולות, והדרך אל בית המשפט קצרה.

חושבים על פרידה? חושבים על גישור גירושין
גישור גירושין הינו תהליך אפקטיבי במיוחד עבור פתירת בעיות העולות כאשר בני זוג מחליטים להתגרש. גישור גירושין מאפשר לבעל ולאישה להחליט את ההחלטות אשר ישפיעו עליהם ועל ילדיהם למשך שארית חייהם.

גישור גירושין או גירושין בבית המשפט?
קיים תהליך אלטרנטיבי, הנקרא גישור גירושין. הליך זה יכול להציע ייתרונות רבים היכולים לעזור לזוג המתגרש להגיע להסכם ששניהם יוכלו להרגיש לגביו בנוח.

צו הגנה
כיצד ניתן לבקש צו הגנה?
צו הגנה יש לבקש מבית משפט לענייני משפחה, כדאי שאת ההליך ילווה עורך דין מטעם הצד הנפגע.

תשלום מזונות ותביעות גירושין
תביעות גירושין מכילות בתוכן תשלום מזונות באופן מובנה. מה זה תשלום מזונות ומה כדאי לדעת על תביעות גירושין? במאמר לפניכם תמצאו כמה טיפים מאד יעילים...

מזנות משמרות ופיצויים
כשמגיעים להתעסקות בגירושין במדינת ישראל צריך להבין כי רוב החוקים מבוססים על ההלכה היהודית...

תשלום מזונות ותביעות גירושין
תביעות גירושין מכילות בתוכן תשלום מזונות באופן מובנה. מה זה תשלום מזונות ומה כדאי לדעת על תביעות גירושין? במאמר לפניכם תמצאו כמה טיפים מאד יעילים...

מזנות משמרות ופיצויים
כשמגיעים להתעסקות בגירושין במדינת ישראל צריך להבין כי רוב החוקים מבוססים על ההלכה היהודית...

ירושה ועזבון
במקרה שאדם לא הותיר אחריו צוואה היורשים נקבעים על פי חוק הירושה. כלומר זכאים לירושות, בני זוג, וקרובי משפחה או המדינה...

ידועה בציבור ופתיחת תיק גירושין
הפעם הראשונה בה ניתנה הכרה ציבורית לזכויות של ידועה בציבור כשוות לאילו של אישה נשואה הייתה בשנת 1949 במסגרת חוק הנכים המגדירה אישה...

יעוץ גירושין והסכם
במקרים רבים בוחרים זוגות להתגרש תוך כדי הרגשה של כעס ומתח הגורמים למריבות חיכוכים ובעיות במהלך תהליך הגירושין...

גירושין ודמי מזונות
גירושין הוא הליך רשמי שנועד לפרק קשר נישואין. במידה ובני זוג מרגישים צורך "לפרק את החבילה" הם פונים להליך גירושין...

חטיפת ילדים והתרת נישואים
זוגות שמחליטים לחיות יחד בישראל ללא נישואין, ידועים בציבור, שרוצים להיפרד או זוגות מעורבים של דתות שונות שלכל אחד מהם יש בית דין...

הסכם ממון - העתיד קרוב משנראה!
הסכם ממון הנחתם טרום הנישואין הינו סוג של ביטוח כלכלי עבור שני הצדדים הנכנסים לקשר. היות וכל אחד מבני הזוג מגיע ממעמד כלכלי אחר ובעל שאיפות כלכליות אחרות...

להיפרד או להישאר? מה יותר טוב לילדים
כולנו רוצים בטובתם של ילדינו ונעשה הרבה כדי להשיג את אושרם, אבל במציאות – קשה לפעמים לאתר איפה יהיה האושר גדול יותר

גירושין בישראל
זה בטוח ישמע לכם מוזר, אבל חוסר התאמה הוא לא סיבה מצדקת לתהליך גירושין בישראל ולכן, מי שמעוניין להיכנס לתהליך גירושין, צריך לנפק סיבה מוצדקת לקבלת גט.

לימודי גישור כמקצוע או כתחביב
גישור הינו מקצוע מעניין, מספק ומלא משמעות שיכול להיות הפתרון האידיאלי לכל מי שמחפש את ייעודו, חפץ בהרחבת תחומי העשייה שלו, מעוניין להחליף את תחום עיסוקו הנוכחי ו\או אף למי שחש שיש בו את כל אותן התכונות המתאימות ליישוב מחלוקות ולפתרון סכסוכים.

גישור – למה הוא מסייע?
גישור הינו תהליך מוכר בכלל העולם ליישוב סכסוכים ולפתרון מחלוקות ומטרתו לאפשר לצדדים המסוכסכים להגיע לפשרה הוגנת, כזו שתסבר את שני הצדדים המעורבים.

גישור – לכל מטבע יש שני צדדים
בין אם מדובר בבני זוג נשואים הנמצאים בחילוקי דעות וסכסוכים ומעוניינים להתגרש או בשתי חברות המסוכסכות בעקבות שיטות הפרסום שלהן. שאלות רבות עולות למשמע המונח גישור ובמאמר קצר זה, נשתדל לענות על השאלות העיקריות והנפוצות שבניהן.

עו"ד גירושין: דמי מזונות, שאלות ותשובות
תשלום דמי מזונות הנו נושא רגיש ביותר עבור כל זוג שעבר גירושין, בין אם הגירושין הסתיימו זה עתה או לפני שנים רבות. דמי מזונות משפיעים על אורח חייהם של הילדים.

עורך דין גירושין והאור שבקצה המנהרה
עורך דין גירושין מנוסה: הוא כבר "ראה הכל". הוא כבר ראה גירושין גרועים בהרבה מהגירושין שלכם, והוא ראה וויכוחים גרועים יותר על גובה תשלום דמי מזונות.

גישור גירושין: לשמור מרחק מבית המשפט
האם אפשר לעבור גירושין ללא עורכי דין שעל כל אחד מבני הזוג לשכור? בהליך שבו בני הזוג מגיעים להסכמה באמצעות גישור גירושין הדבר בהחלט אפשרי! רוצים לדעת איך? קראו את השורות הבאות.

גישור גירושין או בית משפט?
עבור שופטי בית המשפט הזוג המגיע להתגרש הוא רק עוד אחד מהסטטיסטיקה הכואבת של אחוזי הגירושים הגבוהים. אבל במשרדו של המגשר בהליך של גישור גירושין הזוג הוא עולם ומלואו.

מה זה גישור ולמי גישור מתאים
גישור הוא תהליך המוכר בחוק שמטרתו לסייע לשני צדדים מסוכסכים או יותר, להגיע לפשרה שתשביע את רצון כל הצדדים. תהליך גישור הוא תהליך וולונטרי שבא לידי פועל רק כאשר כל הצדדים המעורבים בסכסוך מגיעים אליו מתוך רצון מלא לעבור אותו ולא מתוך הכרח או חוסר רצון.

עו"ד גירושין: גשר על מים סוערים
אם תבחרו עורך דין גירושין טוב המתאים לכם ולצרכיכם, הוא יוכל ללוות אתכם דרך הסערה, ולהיות עבורכם גשר על מים סוערים.

עורך דין גירושין: כיצד לבחור בצורה נכונה
גירושין יכולים להיות לא רק רכבת הרים נפשית ורגשית עבור המעורבים בהם, אלא גם נושא חוקי מורכב. לכן, חשוב לשכור עו"ד גירושין הנראה כמישהו שאתם יכולים לסמוך עליו ולהרגיש נוח בחברתו.

עורך דין גירושין: פחות לחץ, פחות בירוקרטיה
אם אתם עדיין מתלבטים בנושא ואינכם בטוחים אם כדאי לכם לשכור עורך דין גירושין או לנסות ולעבור את התהליך בכוחות עצמכם, הנה כמה מהייתרונות הבולטים ביותר של שכירת עו"ד גירושין.

גירושין כפתרון במקרים מסוימים
כאשר מחליטים על גירושין זוהי החלטה משמעותית אולם ייתכן כי זה הפתרון הנכון למצב. בכל מקרה כדי להתייעץ עם עו"ד גירושין.

גירושין: זה עוד לא הכול
זכרו שאתם לא הזוג הראשון שעובר תהליך של גירושין, ולכן ישנן שיטות התמודדות קבועות מבחינה משפטית עם כל נושא ונושא שאותן אמור להכיר עורך דין גירושין.

גירושין: די לכיעור
סיום הגירושין במהרה וללא עיכובים היא סיבה נוספת שחשוב לפנות אל עורך דין גירושין כאשר מחליטים להיפרד. מספיק שנים בזבזתם על מריבות ושהיה במחצית אדם שאינו מתאים עבורם.

גירושין: כשמחליטים לרדת מהעגלה
עו"ד גירושין כן יכול להבטיח שהתהליך הגירושין יעבור בצורה מהירה ומקצועית. רק כך תוכלו להתחיל את דרככם החדשה בהצלחה.

ייעוץ זוגי – כי גירושין הם לא הפתרון היחיד!
זוגות רבים מוצאים את עצמם מתגרשים ללא סיבה משמעותית ויתרה מזאת- במקרים רבים ניתן היה להימנע מראש מהליך הגירושין. בעזרת ייעוץ זוגי ניתן לגשר בין בני זוג השרויים במצבי מחלוקת ולשפר את הקשר הזוגי שלהם.

מטרות ייעוץ זוגי
כיום קיימים שלל טיפולי ייעוץ זוגי שונים המסייעים לבני זוג להתמודד עם משברים שונים הנקרים במערכת היחסים הזוגית שלהם ומאפשרים לבני הזוג להתגבר על הבעיות ולא להרים ידיים ולוותר

גירושין: כיצד להקל על הילדים
לעיתים קרובות, ילדים מפחדים שהם יאבדו את אחד ההורים שלהם בזמן תהליך גירושין, או שההורים שלהם ינטשו אותם והם ישארו לבד. לכן, כאשר אתם עוברים גירושין עליכם לשבת ביחד עם ילדיכם ולהסביר להם מה קורה.

גירושין: כיצד לספר לילדים
אחד השלבים הקשים ביותר במהלך גירושין הוא לספר על כך לילדים שלכם, ולא משנה בני כמה הם. את מגוון העצות המובאות בהמשך ניתן לתמצת במילים ספורות- היו כנים, ריאליסטים והמנעו מרגשות סוערים.


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.