אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

שחזור מידע

מאמרים בנושא שחזור מידע, הכוללים מידע בנושא שחזור קבצים, שחזור דיסק קשיח, שחזור מערכי Raid מורכבים, שחזור נתונים משרתים וכדומה.

גיבוי ענן: כיצד להגן בצורה הטובה ביותר על הנתונים שלך
אנו מייצרים יותר נתונים מאי פעם, עם הפקה של יותר מ -2.5 מיליוני בתים מדי יום, על פי ענקית המחשבים IBM. זה מדהים 2,500,000,000,000 גיגה בייט של נתונים וזה גדל במהירות.

חברות bi
ארגונים אוספים היום יותר מידע מאי פעם. כמות המידע משרת אותם ומאפשר להם לקבל החלטות על סמך נתונים אמיתיים. עם זאת, כמות הנתונים הרבה מקשה על ביצוע ניתוח אישי, ידני ולכן היום יש צורך באימוץ פתרונות של בינה עסקית

למה עסקים זקוקים לגיבוי מרחוק ולא לגיבוי מקומי?
עסקים רבים לא מבינים למה הם זקוקים לגיבוי. כיום כל עסק מחובר למחשב, כל מחשב כזה מכיל בתוכו מידע חשוב ובעל ערך רב לעסק עצמו לדוגמה: חשבוניות, היסטוריה של לקוחות, היסטוריה של העסק ועוד. במקרה של צורך אפשר לשלוף בקלות את המידע ולהשתמש בו.

DROPBOX גיבוי מרוחק בחינם
DROPBOX הינה תוכנה חינמית המאפשרת סנכרון בין תיקיות / קבצים הנמצאים במחשב / שרת ובין שרת אחסון מרוחק

סריקת מסמכים לעסקים וגופים ממשלתיים
הקדמה הטכנולוגית המשתלטת על כל תחום ותחום בחיינו סגרה את התקופה בה כל מסמך היה צריך להיות מתויק וכל משרד היה צריך להחזיק ברשותו אין ספור קלסרים ותיקיות עבור כרס. כיום, עסקים רבים וגופים ממשלתיים משתמשים בשירותים של חברת סריקת מסמכים.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.